poniedziałek, 21 sierpnia 2017

W Apokryfach, ewangeliach, które nie weszły w skład Biblii, znajduje się pewna ciekawa opowieść.

Zdjęcie użytkownika Elen Elijah.W Apokryfach, ewangeliach, które nie weszły w skład Biblii, znajduje się pewna ciekawa opowieść.
Król pewnego starożytnego państwa zaprosił dwóch apostołów, aby dokonali egzorcyzmów na jego żonie i córce, które opętał diabeł.
Apostołowie przybyli na dwór i zabrali się do pracy. Dokonali egzorcyzmu, podczas którego prowadzili rozmowę z szatanem. Na zakończenie ich działań szatan rzekł ze śmiechem:
-Usunęliście tylko to, co zewnętrzne, a co z tym co wewnętrzne?
Apostołowie czyniąc swe zabiegi przekazali zainteresowanym, że kobiety zostały uwolnione, co zmieniło zachowanie "nawiedzonych". Jednak egzorcyzm nie poradził sobie z prawdziwą przyczyną dziwnych zachowań kobiet. Ta przyczyna to ukryte programy podświadomości. Nie zostały one uświadomione, ani zmienione.

Apokryf powstał niewiele lat po śmierci Jezusa i już wówczas, przekazywano nam informacje o programach podświadomości i nieskuteczności egzorcyzmów, które zakładają działanie zła/szatana.

Ta opowieść pięknie ukazuje nam -przez głos samego diabła, że przyczyn problemów mentalnych i emocjonalnych szukać należy wewnątrz, w podświadomości. a nie w istnieniu zła, czy sił diabelskich itd.

Czas niewiedzy kończy się. Informacje o drodze wyjścia ze starego świata dualności mieliśmy też przed Chrystusem, choćby od Buddy, które rzekł nam, że przyczyną cierpień są programy poprzednich wcieleń.

Zawsze można było zbudzić się ze snu niewiedzy, jednak dziś to już ostatni dzwonek, gdyż nastał czas globalnego przebudzenia.

Przyczyną wszelkich problemów są nie siły zła, czy inni ludzie, lecz NASZE PROGRAMY, które zapisały się w nas we wcześniejszych wcieleniach.

Elen Elijah -lekarz dusz, twórczyni Uniwersytetu Wiedzy Duchowej - online oraz stacjonarnego, oraz metody "Translacja" transformującej programy.
www.epokaserca.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz