Adonai c.d. od 24 rozdziału

PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEGO KONTAKTU - Rozdział 24

PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEGO KONTAKTU
Człowiek Shawn - przez Suzanne Lie
Rozdział 24
‘Shawn dzieli się swoim opowiadaniem’
Cześć wszystkim, jestem Shawn, młodszy brat Lizy.
Po tym jak Liza opowiedziała “wam”  swoją historię, poprosiła mnie abym zrobił to samo.  Bycie mną oznacza, że najpierw musiałem się dowiedzieć kim “wy” jesteście. W końcu, po wielu dyskusjach, które wymagały udziału Sharmana, dostałem wytyczne jak rozmawiać z wami ze Statku.
Jak powiedziała moja siostra, jestem trochę “mózgowniakiem (mózgo-maniakiem)”, co nie jest prawdziwym słowem. Jednak tak właśnie o mnie myślą Liza i tata ponieważ, jak myślę, jestem inny od reszty ludzi. Właściwie to nie byłem podobny do nikogo - dopóki nie przyszedłem na Statek.
Wtedy okazało się, że jest tu tysiące i tysiące ludzi, z którymi mogłem rozmawiać w najbardziej “mózgowniakowy” sposób, a oni wiedzieli jeszcze więcej niż ja. To, że wiedzieli więcej było właściwie wyzwaniem. Zawsze bardzo się różniłem od innych ludzi na Ziemi więc zbudowałem tak jakby “mózgową tarczę” wokół siebie tak, żebym nie czuł się tak bardzo inny.
Teraz nie jestem inny. Jest tu dużo ludzi, którzy są tak samo mądrzy, i mądrzejsi ode mnie. Możecie sobie pomyśleć, że od razu się z tego ucieszyłem, jednak muszę przyznać, że przyzwyczaiłem się do bycia mądrzejszym od innych. Teraz jednak można powiedzieć, że jestem normalny.
Jako ziemski dzieciak nie byłem zwykły, jednak teraz, na Statku, dla wielu dzieci jestem “normalny”. Pracuję nad tym żeby mnie to cieszyło, jednak przyznaję, że podobało mi się “bycie na szczycie ”, mimo tego, że byłem samotny.
Pozwólcie, że opowiem wam trochę o wieku na Statku. Jak może pamiętacie, gdy przyszliśmy na Statek, byłem dzieckiem. Jednak zdarzyła się pewna super rzecz. Podczas gdy Ziemia była i nadal jeszcze jest związana czasem i przestrzenią, większość Statku rezonuje z piątym wymiarem TU i TERAZ.
Zajęło mi chwilę aby to odkryć ponieważ na początku przebywaliśmy tylko w 3/4D kwaterach dla odwiedzających. Jednak Sharman i Shelia szybko zdali sobie sprawę z tego, że nie jestem zwykłym 3D ziemskim dzieciakiem. Jak tylko tata wyzdrowiał na tyle aby wyrazić zgodę na zabieranie mnie do tych wszystkich superanckich miejsc na Statku, zaczęli zabierać mnie na wycieczki.
Sharman i Shelia potrafili całkowicie rozpoznać kim naprawdę byłem, co jest wyróżnieniem mojego raczej krótkiego jak dotąd życia.  Zamierzam pozostać w tym ciele i na tym Statku tak długo dopóki całkowicie nie opanuję swojego mózgu i nie nauczę się jak go używać dla Światła i dopóki nie stanę się mężczyzną. Mam trochę dość tego dziecięcego ciała, z mózgiem dorosłego.
Jednak moja siostra od razu wam powie, że moje emocje są zdecydowanie dziecinne. Na Ziemi było to dużym problemem, jednak tutaj na Statku, spotkałem istoty każdego rozmiaru, kształtu, koloru i z miejsc o których nawet ja, astronomiczny fanatyk, nie słyszałem. Dlatego też nie potrzebuję już “odgrywać ” swoich emocji gdyż nie jestem inny.
Tutaj każdy jest inny. A jednocześnie wszyscy są tacy sami. Tak, na początku dla mnie to też było  niejasne. W końcu zrozumiałem, że chociaż ciało, które obejmuje swoją świadomość, może się różnić od innych ciał, jednak świadomość każdego na Statku jest w całkowitej harmonii i dostrojeniu (zgodności).
Ten rodzaj zbiorowej świadomości jest dokładnie tym czego potrzebowałem. Tutaj na Statku możemy wszyscy wyglądać inaczej i robić różne rzeczy, lecz wszyscy dzielimy “jedność świadomości”, której nigdy nie doświadczyłem na Ziemi. Muszę przyznać, że znalezienie się na tym Statku jest najwspanialszą rzeczą jaką mógłbym sobie wyobrazić.
Sharman i Shelia, którzy zachowywali się jak moi rodzice podczas rekonwalescencji taty oraz moja siostra, która biega po całym statku ze swoim zielonym przyjacielem, wiedzą, że jestem całkowicie bezpieczny. Dlatego pozwalają mi chodzić i robić cokolwiek zechcę. Sharman i Shelia rozpoznali, że mój mózg jest znacznie większy od mojego ciała i nigdy nie postrzegali mnie jako dziecka w wieku, w którym jestem.
Zamiast tego postrzegali moje Ciało Świetliste. Nie chcieli mi wyjaśnić czym jest moje Ciało Świetliste. Powiedzieli, że gdy naprawdę będę gotowy na to odkrycie, dokonam go sam. Wow, to wywarło na mnie duże wrażenie. To tak jakby potrafili wejrzeć w głąb mnie i zobaczyć, że tak naprawdę uwierzę tylko w to co sam odkryję!
Nie osądzili tej cechy mojej osobowości. Zamiast tego ją uszanowali i pozwolili mi być “swoim własnym nauczycielem.” Właściwie szkoła była dla mnie jedynie miejscem do zabawy z kolegami a gdy potrzebowałem się czegoś nauczyć, a było tego DUŻO, szukałem tego w komputerze. Teraz mam swój własny “międzywymiarowy komputer!”
Wow, czy jestem w Niebie czy jak? Mogę wyszukać każdą informację z każdego wymiaru, aż do wymiaru dwunastego. Pamiętam jak rozmawiałem o dwunastym wymiarze na Ziemi a każdy myślał, że mam “całkiem niezłą wyobraźnię”. Teraz mam potwierdzenie, że wszystko co widziałem i słyszałem w mojej głowie, a może w moim sercu, było prawdziwe.
Nigdy nie wiedziałem, że możemy uczyć się od naszego serca, jednak Sharman i Shelia delikatnie prowadzili mnie do lepszego zrozumienia 5D rzeczywistości. Powiedzieli mi, że na Statku tylko “części dla gości ” są oparte na 3D czasoprzestrzeni, a gdy będę gotowy to zabiorą mnie do pięciowymiarowych TERAZ części statku, w których wiek nie ma znaczenia.
“Co przez to rozumiecie?” zapytałem podekscytowany. “Gdy twój ojciec będzie na tyle zdrowy żeby z nim porozmawiać, skonsultujemy z nim to kiedy możesz tam pójść.” odpowiedzieli.
Wiedziałem, że chcieli uszanować ziemskie zasady wychowywania dzieci a więc postanowiłem się temu nie sprzeciwiać i uczyć się wszystkiego co mogłem znaleźć na moim międzywymiarowym komputerze. Jejku, i tak właśnie robiłem! Nauczyłem się również czegoś czego nie było w komputerze a mianowicie, że są tutaj inni ludzie, tacy jak ja.
W końcu jestem w domu. Nadal mam “ciało dziecka” lecz na Statku są istoty posiadające każdy rodzaj ciała, dlatego też mój rozmiar nie jest problemem. Najlepszą rzeczą w mojej nowej “szkole” jest to, że idę do “części”, gdyż nie ma tutaj klas, która zgodna jest z moimi zdolnościami a nie wiekiem.
Plejadianie, podobnie jak wiele innych wyżej wymiarowych istot na Statku, nie myślą w sekwencyjny sposób tak jak my na Ziemi. Oni wszyscy myślą w TERAZ. Pomimo tego, że uważam się za mądrego chłopaka, zrozumienie pojęcia życia w TERAZ, sprawia mi ogromną trudność. Powiedziano mi żebym był cierpliwy, co nie jest dla mnie łatwe.
Właściwie to nie chodzi o to, że jestem niecierpliwy tylko, że jestem bardzo podekscytowany gdy znajdę temat, którego nie potrafię od razu zrozumieć. W końcu uczę się czegoś nowego. Sharman i Shelia powiedzieli, że najlepszym sposobem na zrozumienie czegoś jest opowiedzenie o tym komuś innemu.
Jednak, w co trudno uwierzyć, po raz pierwszy w życiu, uczę się od swego ciała bardziej niż od mózgu. Powodem tego jest to, że piąty wymiar nie tyle jest miejscem czy pojęciem ile energetycznym rezonansem, częstotliwością rzeczywistości.
“Częstotliwość rzeczywistości” jest dla mnie stosunkowo nowym określeniem. Zanim przyszedłem na statek w ogóle go nie rozumiałem. Piąty wymiar jest trudny do wytłumaczenia dopóki nie “poczuje się go ciałem.” Dla mnie było to nowatorskie pojęcie. Na pierwszym miejscu zawsze stawiałem myślenie, następnie nieznośne  emocje dziecka, a na samym końcu moją świadomość.
Nigdy nie myślałem o “świadomości” inaczej niż w kategoriach bycia obudzonym, czyli świadomym czegoś lub nieświadomym gdy się śpi. Nie miałem pojęcia, że świadomość była zbiorem wszystkich  myśli i emocji, których byliśmy świadomi.s
W rzeczywistości nie miałem pojęcia, że możemy “pozwolić” pewnej częstotliwości świadomości aby kierowała naszymi myślami, emocjami, działaniami i oczywiście stanem świadomości. Wiem, wiem, myślicie pewnie, że jestem najdziwaczniejszym dzieckiem, jakie kiedykolwiek spotkaliście. Tak, jestem dziwny według 3D standardów.
Jednak ku mojej wielkiej uciesze (uciecha jest słowem, którego nigdy bym ze sobą nie skojarzył), nie muszę już być mierzony wg 3D linijki. Nie rozumiem, jeszcze, w pełni piątego wymiaru. Jednak w moim ciele mam poczucie radości, wolności i głębokiego koleżeństwa z całym życiem, którego nigdy nie uznałbym za możliwe.
No i w końcu moje “chłopięce ciało” może zaakceptować mój “dorosły mózg” bez strachu przed byciem osądzonym, że jestem dla innych dziwakiem lub wiem zbyt dużo co nie dawało innym spokoju. Co najważniejsze, mogę “odczuwać swoje emocje” i “słuchać mego ciała.” I mówię o tym nie jako “bystrzacha.”
Mówię od serca. Tak, odnalazłem swoje serce. Myślę, że utraciłem z nim cały kontakt ponieważ gdy byłem małym dzieckiem umarła moja mama. Mój ojciec, jak już powiedziała Liza, ciągle pracował, a mnie wychowywała siostra, która wiedziała niewiele więcej niż ja. Po prostu przestałem odczuwać emocje.
Byłem naprawdę sam. Nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że byłem w niewłaściwej szkole i niczego się nie uczyłem. Nikt nie zauważył, że czasami wracałem do domu z potarganą koszulą czy siniakami na ciele. Liza przygotowywała dla mnie jakiś mrożony lub z puszki obiad, kazała pomagać przy zmywaniu naczyń, po czym znikała u siebie w pokoju.
Byłem sam! Byłem sam w domu, sam w szkole, sam w sąsiedztwie i sam w swoim umyśle. Wyłączyłem wszystkie emocje, w przeciwnym razie samotność i smutek by mnie przytłoczyły.
Od czasu do czasu brałem prysznic i nosiłem te same ubrania do szkoły przez wiele dni. Gdy wracałem do pustego domu, szperałem w kuchni żeby znaleźć coś do jedzenia, tak jak szperałem żeby znaleźć jakiekolwiek śniadanie. Sam szykowałem się do szkoły, w szkole też byłem sam, chodziłem spać sam i budziłem się następnego ranka również sam.
Teraz mam rodziców w Sharmanie i Shelii, mam przyjaciół w szkole; gram w szachy i czasem przegrywam a nawet gram w piłkę z niektórymi dziećmi tutaj. Wydaje się, że tutejsze dzieci są tak samo paranormalne jak ich rodzice. Wiedzą żeby po prostu pozwolić mi być. Nie zadają żadnych dociekliwych pytań gdyż potrafią czytać moja aurę.
Ponieważ potrafią czytać moja aurę, wiedzą żeby nie zadawać pytań ani nie naciskać mnie. Wiedzą, że się przystosowuję. Być może nawet wiedzą, że w końcu rozumiem co znaczy słowo szczęście. A najlepsze jest to, że myślę, że mam przyjaciółkę. Ma na imię Belia i jest naprawdę mądra .
Dlatego nie muszę się powstrzymywać i udawać, że czegoś nie wiem, co tak naprawdę wiem. Czasem Belia wie więcej ode mnie. Podobnie jak przyjaciel Lizy, Belia nie jest do końca człowiekiem. Ma niebieską skórę i mówi, że pochodzi z odległej planety, w gwiazdozbiorze  Syriusza. Oczywiście od razu poszliśmy do komputera, w którym pokazała mi wszystko o swoim domu.
Następnie wyszukaliśmy wszystko na temat Ziemi i Drogi Mlecznej. W końcu oboje z Lizą mamy naprawdę dobrych przyjaciół. Teraz, gdy jesteśmy szczęśliwi, wcale się nie kłócimy. Czasami nawet spędzamy czas wszyscy razem. Pewnego dnia nawet tata do nas dołączył. Myślę, że “starego psa nie nauczysz nowych sztuczek” (przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka).
Natomiast Sharman i Shelia często wpadają żeby zobaczyć czy czegoś potrzebujemy. Po czym zostawiają nas samych. Statek jest całkowicie bezpieczny i wszystko jest darmowe. Razem z Belią chodzę do szkoły, która jest naprawdę odjazdowa. Bez ocen, bez zadań domowych i w jakiś sposób czynią tu naukę zabawną.
Ponownie muszę stwierdzić, że uwielbiam być tu na Statku.
Przetłumaczyła Karolina , korekta Basia , opublikował ArkPRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEGO KONTAKTU - Rozdział 25

Przepraszamy za zwłokę w tłumaczeniach spowodowaną naszym rozwodem, który został zasugerowany i poprowadzony przez Wyższe Siły.
(K & A)


PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEGO KONTAKTU


Plejadianin Sharman - przez Suzanne Lie
Rozdział 25


‘Wasze nocne wizyty są mile widziane’
Pozdrowienia,
Ja, Sharman, chciałbym wam przypomnieć, że jeśli obudzicie się zmęczeni lub czując, że jest coś co chcielibyście sobie przypomnieć, jednak nie potraficie, rozważcie proszę taką możliwość, że tej nocy byliście zajęci na statku.


Zazwyczaj nie pamiętacie tych doświadczeń, chyba że je zapiszecie, ponieważ przebywanie w rzeczywistości, która jest całkowicie bezpieczna i pełna miłości sprawia, że powrót do rzeczywistości, która wydaje się być na krawędzi katastrofy, jest bardzo trudny.


Na szczęście wiele, choć nie wszystkie, z tych “katastrof”, są kolejną techniką prania mózgu przesyłaną za pomocą wzorców energii strachu opartej na niskich częstotliwościach. Istnieją vany, które jeżdżą po okolicy wyszukując tych, którzy rezonują z piątym wymiarem.


Gdy już znajdą kogoś z wyżej wymiarową świadomością, wysyłają w jego kierunku wiązkę energii o niskich częstotliwościach ukierunkowaną na strach, złość i smutek w celu obniżenia świadomości takiej osoby. Jeśli jesteś jedną z osób, która tłumaczy innym, że wszyscy jesteśmy wyżej wymiarowymi istotami, możesz być na celowniku.


Jednakże my, wasi plejadiańscy, arkturiańscy, antariańscy, syriuszańscy i wenusjańscy przyjaciele i członkowie rodziny (“członkami rodziny” nazywamy was, na statku) przypominamy wam, że jesteście, tak jak wszyscy nasi wolontariusze na Ziemi, otoczenia stała, wyżej wymiarową ochroną.


Ta ochrona wzmocniona jest systemem operacyjnym Gaji “energia wysłana, jest energią, która powróci”. Jeśli ktoś wysyła energię, która podnosi na duchu, uczy i kształci, to takie pole energii do niej/niego powróci.


Pamiętajcie również o tym, że pole energii, które wysyłacie, wraca do was wzmocnione. Z drugiej strony ci, którzy wysyłają strach i złość otrzymają wzmocniony zwrot tej negatywnej wiadomości.


Wszystkie planetarne “systemy operacyjne” są zaprogramowane w Kryształowym Jądrze każdej planety, podobnie jak system operacyjny człowieka jest w nim zaszczepiony.  Planety mogą być maltretowane tak jak Gaja jest maltretowana przez jej mieszkańców, podobnie jak ludzie. Poprzez “maltretowanie” rozumiemy, że w jej kierunku wysyłane jest pole energii pełne strachu, złości i smutku.


Najlepszym sposobem na uzdrowienie osobistej traumy jest wyciągnięcie jej na powierzchnię aby uczestniczyć w tym uzdrowieniu. Gdy ktoś inny robi to za daną osobę, to traci ona ważną szansę na zrealizowanie swojego Kontraktu Przedurodzeniowego i uzdrowenie karmicznych obciążeń.


W taki sam sposób Gaja, która jest żyjącą istotą, która wyewoluowała do bycia planetą, jest w trakcie uzdrawiania swojego planetarnego Ja. Nauczyła się Ona, w trakcie długiego zamieszkiwania jej przez trzy i czterowymiarowych ludzi, że istnieją ludzie, których nie da się uzdrowić i którzy nie zwrócą się w stronę Światła.


Gaja czekała na swoich mieszkańców przez bardzo długi okres tego co wy nazywacie “czasem”. Jednak teraz, podjęła decyzję, że są tacy ludzie, którzy rezonują z niższą częstotliwością, którzy nie będą mogli dokonać wzniesienia podczas obecnej inkarnacji.


Większość z tych ludzi to “ciemni Illuminati” a niektórzy z nich pochodzili z ciemności zanim przyjęli to wcielenie. Nie potrafili się uzdrowić wcześniej i wygląda na to, że nie obejmą Światła podczas “czasu”, który pozostał do przemiany Gaji.


Dlatego zdecydowała Ona nie czekać już dłużej na tych zagubionych gdyż nikła jest szansa na ich zwrócenie się w stronę miłości a jeszcze mniejsza na wsparcie w planetarnym wzniesieniu. Z tego względu rozpocznie Ona powolny proces uwalniania ciemności jak również ciemnych, którzy ją stworzyli.


Ci, którzy służyli Ciemności, nie będą mogli ponownie wcielić się na Ziemi. Całkowite usuwanie ciemności zajmie więcej “czasu” niż życzyłaby sobie tego Gaja więc poprosiła Ona o pomoc wyższe wymiary.


Wspólnie z Gają, my, z wyższych wymiarów, stworzyliśmy plan. Nauczyliśmy się, że nasze wyżej wymiarowe instrukcje do trzeciego wymiaru, są skuteczne tylko dla tych, którzy potrafią poszerzyć swoją świadomość do środkowego czwartego wymiaru i ponad.


Ci, którzy tkwią w 3D Matrixie “kontroli nad innymi” lub 3D Matrixie bycia ofiarą tych, którzy mają nad nimi kontrolę, zostaną przeniesieni do pod-częstotliwości czwartego wymiaru. Podjęliśmy te decyzje ponieważ Gaja jest skrajnie zraniona i potrzebuje dostać się do naszego wyżej-wymiarowego “szpitala.”


Wszyscy ci z trzeciego wymiaru, którzy służyli Gaji, zostaną wezwani aby wysyłać Bezwarunkowa Miłość i Fioletowy Płomień do Jej Kryształowego Wnętrza (Jądra), aby jak najbardziej wzmocnić jej wrodzone planetarne zdolności uzdrawiania. “Nieświadomi” ludzie, którzy nie mogą służyć swojej planecie gdyż nadal uczą się przetrwania, zostaną  przeniesieni do częstotliwości  czwartego wymiaru, w którym wszystko wydawać im się będzie takim samym.


Jako że byli oni “nieświadomi” prawdziwej rzeczywistości trzeciego wymiaru, pozostaną w  środkowym czwartym wymiarze tak długo, aż będą w stanie poszerzyć swoją świadomość na tyle żeby spostrzec,a więc i zamieszkać,  wyższe pod-płaszczyzny czwartego wymiaru.


Ci zamknięci w 3D Matrixie będą mogli przestawić się na czterowymiarową holograficzną projekcję trójwymiarowej rzeczywistości, która powoli rozszerzy się  do wyższych częstotliwości czwartego wymiaru.


Jako że ci ludzie byli “nieświadomi” na trójwymiarowej Ziemi ale byli dobrymi i kochającymi ludźmi, będą mogli zrealizować  resztę swojej inkarnacji w czwartowymiarowym matrixie, który jawi się być takim samym jak ich całe dotychczasowe życie.


Jeśli zdecydują się poszerzyć swoją świadomość, zostaną zaproszeni do przekroczenia progu pięciowymiarowej Ziemi. Jeśli nie będą mogli odebrać  tego zaproszenia gdyż nie mogli poszerzyć swojej świadomości poza trzeci wymiar, zostaną wysłani na inną, młodą trójwymiarową planetę aby kontynuować swój proces przebudzenia.


W zasadzie ci ludzie nie zauważają co naprawdę dzieje się w ich obecnej inkarnacji i  dlatego nie będą świadomi tego co będzie się działo podczas powolnego, sekwencyjnego przejścia do nieznacznie wyższego wymiaru.Z powodu tego że tak wielu ludzi zalicza się do tej kategorii, my Galaktyczni, zdecydowaliśmy się przywdziać ziemskie ciało na fizycznej Ziemi.


Jako że wielu z nas nie miało wcześniej trójwymiarowych wcieleń lub inkarnowalo tylko w społeczeństwach u szczytu rozwoju w celu wspomożenia kwitnącej nadziei na pokój i miłość na Ziemi, większość z nas nie wiedziała na co się pisze.


Tak, zostaliśmy  przeszkoleni odnośnie warunków na Ziemi podczas waszej obecnej ery, jednak nigdy nie doświadczyliśmy tak mocno spolaryzowanej rzeczywistości, w której ciemne energie mają tak dużo mocy nad tymi, którzy próbują żyć w częstotliwości miłości i światła.


Musimy wam powiedzieć, że “zdejmujemy czapki z glów” za waszą wielką odwagę i poświęcenie  się temu aby odnaleźć miłość i pokój w rzeczywistości tak bardzo przesiąkniętej strachem, oszustwem i wojną. To właśnie z tego powodu tworzymy tę zbiorową wiadomość od naszej floty statków, która czeka aby was wesprzeć.


Ze względu na system operacyjny “indywidualnego wyboru” na Gaji, możemy ujawnić się tylko tym, którzy wysłali pragnienie osobistego kontaktu. Nawet wtedy mamy tylko pozwolenie na dawanie nadziei i zapowiedzi gdyż znanie zbyt wielu szczegółów naszego planu mogłoby być dla was niebezpieczne.


Również, ze względu na ochronę uziemionych, musimy pozostać w rezonansie piątego wymiaru i ponad, inaczej ciemni mogliby nas spostrzec, co mogłoby spowodować wielki zamęt w waszym świecie.


Ciemni nie mogą zrobić nam krzywdy jednak ich próby skrzywdzenia nas mogłyby stworzyć wiele problemów w waszej 3D rzeczywistości. Musimy również utrzymywać nasze konwersacje z uziemionymi na wystarczająco wysokim paśmie częstotliwości, tak żeby ciemni nie mogli ich przechwycić.


Całkowicie rozumiemy i widzimy dlaczego obudzeni pragną przejścia do wyższej częstotliwości jednakże jest wielu mieszkańców Ziemi, którzy są na krawędzi zmiany jednak potrzebują wsparcia ze strony swoich ziemskich kolegów.


Wielu z was, jest całkowicie gotowych na proces poszerzenia świadomości do pieciowymiarowych fal gamma. Niektórzy z was, i to znacznie więcej niż przypuszczacie, już skalibrowali swoją świadomość do piątego wymiaru i ponad.


Jak już odkryliście, codzienne życie w niezliczonej ilości kłamstw i iluzji 3D rzeczywistości, podczas gdy wasza świadomość jest 5D, może być całkiem trudne. Z tego powodu zapraszamy tych z was, którzy potrafią obudzić się do swojej 5D świadomości, do komunikacji z nami i odwiedzenia naszych statków otaczających drogą Gaję.


W rzeczywistości wielu z was odwiedza nas w waszym TERAZ, jednak zmniejszenie prędkości z 5D rzeczywistości, z powrotem do 3D rzeczywistości, czyni zapamiętanie tego zbyt trudnym dlatego pomagamy wam zapamiętać wasze nocne wizyty na naszych statkach.


Jednym z najlepszych sposobów na zapamiętanie waszych wizyt jest zamknięcie oczu podczas zapisywania tych doświadczeń. Wasz wzrok ma nawyk określania czy coś jest prawdziwe czy nie, dlatego gdy czytacie to co zapisujecie, możecie zacząć wątpić i ograniczyć waszą transkrypcję.


Zawsze później możecie “zredagować” wasz zapis. Jeśli przyzwyczaicie do tego aby pozwolić waszej ręce zapisywać, pozostając skupionym na połączeniu z wyższymi wymiarami, możecie się zdziwić co do ilości informacji, które otrzymacie.


Jak już powiedzieliśmy, wasze oczy decydują o określeniu tego co “prawdziwe”. Możecie wyłączyć ten monitoring zamykając oczy podczas gdy piszecie lub mowice do dyktafonu. Później, podczas edytowania tego co zapisaliście będzie w stanie objąć całość wiadomości i w znacznie mniejszym stopniu będzie “osądzał to co zapisaliscie”.


Jak wszyscy wiecie, osądzanie jest kolejnym powszechnym składnikiem waszej 3D rzeczywistości. Jako dziecko większość z was nabrała różnego rodzaju osądzania i nauczyliście się być bardzo ostrożni odnośnie tego czym dzielicie się z innymi. Na szczęście po kilku wizytach na naszych statkach, powrócicie na Ziemię z większą pewnością i wiarą w wasze “wyżej wymiarowe percepcje.”


Proszę pamiętajcie, że “rzeczywistość którą postrzegacie jest rzeczywistością w której żyjecie.” Dlatego też wasi sąsiedzi mogą doświadczać zupełnie innej rzeczywistości niż wy. Powiedzieliśmy też, że jest wiele, wiele częstotliwości rzeczywistości.


Każda z tych częstotliwości rzeczywistości oferuje wam inne sytuacje, percepcje i komunikację. Prosimy każdego z was aby pozwolił własnemu procesowi aby prowadził was na waszej ścieżce.


Gdy będziecie pamiętać aby poddać się ODCZUWANIU wyżej wymiarowych fal energii, które coraz bardziej przenikają waszą wznoszącą się planetę, wasze ciało będzie rezonować z coraz wyższymi częstotliwościami.


Wtedy, dwoje waszych oczu będzie prowadzone przez wizję waszego Trzeciego Oka a wasz słuch będzie skierowany na to co odczuwa jako bezwarunkową miłość. Innymi słowy zaczniecie skupiać swoją uwagę na TERAZ podczas gdy wyżej wymiarowa wiadomość będzie wchodzić do waszej świadomości.


Możecie wtedy uhonorować taką informację, biorąc odpowiedzialność za udokumentowanie tego i podzielenie się tym z innymi, których rezonans odpowiada częstotliwości tego pola energii.


W miarę jak wkraczacie coraz głębiej w piąty wymiar, coraz mniej będą was interesować niezliczone trójwymiarowe rozproszenia  uwagi a coraz bardziej będziecie pamiętać swój przedurodzeniowy plan, który wybraliście przed tą inkarnacją.


Gdy zaczniecie “żyć życiem”, które wybraliście przed narodzinami, coraz więcej będziecie przypominać sobie o waszych wyżej wymiarowych ekspresjach. Gdy przypomnicie sobie własne JA w wyższych wymiarach, będziecie mogli stworzyć “most do wolności” pomiędzy iluzjami 3/4 D a wrodzona 5D częstotliwością rzeczywistości.


Błogosławimy was wszystkich,


ZAWSZE jesteśmy z wami ponieważ MY jesteśmy WAMI.

Przetłumaczyła Karolina , korekta Basia , opublikował Ark
PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEGO KONTAKTU


Arkturianie - przez Suzanne Lie
Rozdział 26


‘Życie w zgodzie z własnym źródłem’

My, Arkturianie, nadajemy z naszego statku transmisję “Przygotowanie do Pierwszego Kontaktu.” Jednak najpierw chcielibyśmy wam podziękować za to, że jesteście tak lojalnymi posłańcami dla uziemiania wyższego światła w waszym rdzeniu jak również w rdzeniu Gai.


Rozpoczynamy tę wiadomość od przypomnienia, że w miarę jak posuwacie się coraz bardziej w głąb częstotliwości 5D, zasada “To o czym myślisz jest tym co manifestujesz” staje się coraz bardziej mocną. Wasze 3D życie nauczyło was żeby “słuchać innych i zbierać informację z zewnątrz i z góry.”


TERAZ nadszedł czas abyście zrozumieli, że to WY jesteście twórcami waszej rzeczywistości. Jesteśmy w pełni świadomi tego jak ogromnym wyzwaniem jest BYCIE Mistrzem swoich Myśli i Emocji.


Ciemni wiedzą że przegrali a więc “wyciągają wszystkie zatyczki” aby wytworzyć tyle strachu ile się da. Podobnie jak Hitler,gdy wiedział, że przegrał wojnę, chciał zniszczyć wszystko co się dało. W taki sam sposób ciemni chcą stworzyć jak najwięcej strachu w desperackiej próbie utrzymania kontroli.


Strach zawsze był głównym narzędziem ciemności ponieważ obniża on świadomość tych, którzy go doświadczają. Następnie, ze względu na obniżony stan świadomości, są oni coraz łatwiej i coraz głębiej wciągani w głąb 3D Matrixa.


3D Matrix jest zarządzany czasem, polaryzacją oraz “kontrolą nad innymi”. Jednakże te trójwymiarowe ekspresje rzeczywistości nie przylegają  do pięciowymiarowego stanu świadomości.


Tak, ta ciemność może wtargnąć do waszych myśli i emocji za każdym razem gdy są one skierowane na strach, jednak gdy tylko “przesuniecie dźwignię ze strachu na MIŁOŚĆ”, czas, polaryzacja i kontrola usuwają się z waszej “głównej uwagi”, z powrotem do 3D świadomości, z której powstały.


Strach, polaryzacja i kontrola są jak wirusy, które możecie “złapać” gdy wychodzicie “na zewnątrz w mroźną noc” bez ciepła waszego wewnętrznego światła. Wasze WEWNĘTRZNE, międzywymiarowe JA służy jako ochrona przed ZEWNĘTRZNĄ “ciemnością”, która przeczesuje wasze trzy i dolne czterowymiarowe rzeczywistości.
Mówimy “przeczesuje” ponieważ trójwymiarowa ciemność jest związana z niższymi częstotliwościami trzecich i czwartych wymiarów. Tak jak nie zobaczycie ryby na niebie czy ptaka w wodzie, tak nie zobaczycie kogoś kierowanego ciemnością kto żyje w świetle. Jednakże niektóre ryby potrafią latać a niektóre ptaki pływać dlatego pamiętajcie proszę, że nigdy nie jest za późno dla kogoś uwięzionego w ciemności aby znalazł drogę do światła.


Coraz więcej młodych członków Illuminati, lub jakiejkolwiek innej nazwy “służących ciemności”, przypomina sobie jak opanować swoje emocje na tyle aby POCZUĆ różnice pomiędzy tym co rezonuje z “mocą nad innymi” a tym co rezonuje z “mocą wewnątrz”.


Wielu z członków tych “zagubionych” było kiedyś członkami światła, jednak zagubili się w ciemności. Z drugiej strony, niektórzy z nich zagubili się w ciemności w swoim miejscu zamieszkania (na innej planecie), na długo przed doświadczeniem na Ziemi.


To oni są tymi, którzy przyszli na Ziemię na długo przed upadkiem Atlantydy z intencją zdobycia kontroli nad najwcześniejszymi ludźmi, zmieniając ich genetycznie żeby służyli im jako ich pachołki.


W rzeczywistości to przyszli oni na Ziemię aby wejść w “trójwymiarowy planetarny matrix” Gai gdyż oparty jest on na separacji i polaryzacji “dobro kontra zło”. Na szczęście ten planetarny matrix jest systemem operacyjnym “wolnej woli” tak żeby światło miało jakieś schronienie przed ciemnością.


Ze względu na tę polaryzację, wasze ziemskie myślenie może łatwo wpaść w schemat “to zrobili ci dobrzy” a “to zrobili ci źli” gdyż trójwymiarowy matrix Gai oddziela tych “dobrych” od tych “złych”.


Często ci “dobrzy - w służbie dla innych” myślą, że są “źli” podczas gdy ci “ źli - służący sobie” myślą, że są “dobrzy”. To przechodzenie z jednej strony na drugą i łączenie się trójwymiarowych polaryzacji tworzy szczeliny w 3D Matrixie, przez które narastające pięciowymiarowe światło może łatwiej dostać się do planety Gai
Pięciowymiarowe światło rozbrzmiewa ponad systemem operacyjnym Ziemi opartym na “czasie”, który tworzy “przestrzeń” pomiędzy “oddzielnymi miejscami, pojęciami, wyborami i postrzeganiem.”


Dlatego też, im bardziej 5D światło łączy się z 3D Matrixem Gai, tym bardziej transmutuje Jej 3/4 wymiarowy matrix do coraz wyższych częstotliwości. Istnieją obszary na Gai, które zaczynają przekształcać się do rezonansu piątego wymiaru.


Pomocne jest również to, że jądro Gai jest pięciowymiarowe odkąd wzniesieni Lemurianie i później wzniesieni Atlanci, postanowili stworzyć swój “Nowy Świat” w jej wnętrzu. Większość planet zachowuje najwyższy rezonans życia we wnętrzu swojego planetarnego rdzenia.


Gaja była kiedyś otoczona ochronnym płaszczem, tak, że jej mieszkańcy mogli bezpiecznie żyć na jej powierzchni. Niestety, płaszcz ten został zniszczony we wczesnej historii Ziemi. Od tamtego czasu życie na waszej drogiej planecie było trudne.


Ostatecznie Ziemia stała się całkowicie trójwymiarowa i nastały trudne czasy nie tylko na Jej ziemi ale również w Jej wodach, atmosferze i nawet światło Słońca zostało skażone przez Jej zanieczyszczoną atmosferę. Z czasem zanieczyszczenie  coraz bardziej zbierało się na Jej wszystkich żywiołach: ziemi, powietrza, ognia i wody. Te żywioły są budulcami całego życia na Ziemi, włączając w to ludzkie życie.


Stąd gdy rezonans elementów (żywiołów), które kiedyś rezonowały z piątym wymiarem, spadł do niższego rezonansu trzeciego i czwartego wymiaru, Gaja coraz bardziej spadała w głąb  niezliczonych iluzji trzeciego wymiaru.


W miarę jak te iluzje oddzielenia, ciężkiej pracy, wojny i kontroli nad innymi wypełniały cywilizację trójwymiarowej Gai, czwarty wymiar stawał się coraz bardziej skażony czarną magią oraz ciemnymi myślami i emocjami “laggardów” (laggard - maruder, guzdrała; przyp.tłum.), którym pozwoliła żyć na swojej planecie dając im szansę na rozwój.


Ci ciemni “odwdzięczyli się” Gai dołączając do tych, których wy nazywacie teraz Illuminatami. Iluminaci są jak komputerowy wirus, który opanowuje każdego, kto pozwoli aby jego myśli, emocje i pole energii spadło do niższego czwartego wymiaru.


Następnie  “zainfekowani wirusem” tracą kontrolę nad “wolną wolą”, która była jedną z głównych korzyści decydujących o wcieleniu się na Ziemi.  Mentalny wirus Illuminati przesunął się do mózgu zainfekowanego i wyłączył wszystkie synapsy, które odpowiadały za “służbę innym”.


W ten właśnie sposób ciemni zmienili ludzki system operacyjny wielu, którzy wcześniej kierowali się zasadą “bycia w służbie innym” na “służenie sobie”.


Ze względu na tę zmianę niewielu mogło żyć “w służbie innym”, tak że system operacyjny “w służbie innym” nie mógł zdobyć wystarczającego impetu żeby przekręcić klucz do wzniesienia.


Ostatecznie jednak udało się i system “w służbie innym” przeważył i uzdrowił skażone systemy operacyjne ludzkich umysłów ponieważ “służba innym” może pojawić się tylko wtedy gdy dana osoba pozwoli aby jej osobiste pole energii zestroiło się z polem Bezwarunkowej Miłości.


Bezwarunkowa Miłość jest polem energii, które rezonuje z piątym wymiarem i ponad. Ze względu na wysoki rezonans Bezwarunkowej Miłości, ci którzy żyją w “służeniu sobie” nie mogą dostrzec czy nawet wyobrazić sobie, że taka częstotliwość istnieje.


Mogli oni czytać o Bezwarunkowej Miłości w książkach lub ktoś mógł im o tym opowiedzieć, jednak ze względu na ich wielką arogancję, nie mogli oni nawet zacząć wyobrażać sobie, że coś mogłoby być ponad ich “kontrolą nad innymi”.


Ci zagubieni muszą mocno się trzymać kłamstw, których zostali nauczeni oraz iluzji, które stworzyli żeby ukryć swoje ciemne czyny. Można pomyśleć, że ukrywają się w ten sposób ponieważ są tak źli.


Faktem jest jednak to, że muszą się ukrywać przed prawdą ponieważ WSZYSCY, nawet najciemniejsi z ciemnych, mają iskrę Bezwarunkowej Miłości we wnętrzu swojego Potrójnego Płomienia w Wyższym Sercu.


Możecie zapytać “Jak oni mogą mieć Wyższe Serce?”. Odpowiedź brzmi ponieważ zdecydowali się przyjąć ludzką formę a wszystkie ludzkie formy mają czakry i Wyższe Serca. To jest wbudowane w system operacyjny fizycznej formy.


Dlatego też, gdy ciemni chcą nosić fizyczną formę, muszą cierpieć bezustanne “ciągnięcie sumienia” ukrywającego się w ATMA (w hinduizmie -  dusza jednostki; przyp. tłum.) ich Wyższego Serca, które mieści ich osobisty portal Bezwarunkowej Miłości.


Bezwarunkowa Miłość służy jako portal światła, które łączy ludzkość z wyższymi wymiarami. To właśnie to połączenie pozwala zygocie stać się płodem, płodowi stać się człowiekiem a człowiekowi narodzić się z matki w  trójwymiarowym świecie.


Widzicie, Illuminaci bardzo boją się Niższej Płaszczyzny Astralnej czwartego wymiaru, gdyż na pewnym nieświadomym lub świadomym poziomie pamiętają egzystencję w Niższej Płaszczyźnie Astralnej, zwanej również PIEKŁEM, po “śmierci” w swoich poprzednich inkarnacjach.


Wspomnienie to utrzymywane jest przy życiu w ich świadomych umysłach poprzez Bezwarunkową Miłość w ich Wyższych Sercach. “Jak pamięć Niższej Płaszczyzny Astralnej może być przechowywana w Wyższym Sercu?” możecie zapytać.


Odpowiedź jest taka, że WSZYSTKIE wspomnienia waszych 3/4 wymiarowych żyć przechowywane są w waszym Wyższym Sercu, gdyż jest ono Alfą i Omegą waszych wszystkich inkarnacji na Ziemi. Również gdy chcecie poszerzyć  swoją świadomość do TERAZ piątego wymiaru, musicie uświadomić sobie, uzdrowić i uwolnić wszystkie 3/4 wymiarowe rany z WSZYSTKICH waszych wcieleń.


“To jest niemożliwe!” słyszymy jak mówicie.


“Tak, to jest niemożliwe gdy próbujecie dokonać tego samo-uzdrowienia przebywając w 3/4 wymiarowym stanie świadomości.”


“Chwila, chwila,” słyszymy jak się oburzacie. “Jak możemy się uzdrowić w stanie pieciowymiarowej świadomości, jak pamiętamy tylko jak postrzegać trzeci/czwarty wymiar?”


“Odpowiedzią na to pytanie, nasi drodzy, jest to, że jeśli poszerzycie swoją świadomość do najwyższych partii częstotliwości waszych 3/4 wymiarowych myśli i emocji i powiecie… “JESTEM TUTAJ W SŁUŻBIE GAI,” zaczniecie świadomie rozpoznawać, przypominać sobie i akceptować obietnice i odpowiedzialność, którą przyjęliście przed tą inkarnacją.


Gdy zaakceptujecie  waszą przedurodzeniową obietnicę, jak również zaakceptujecie odpowiedzialność, którą zawiera ta obietnica, poczujecie się tak mocni WEWNĄTRZ, że będziecie potrafili “ODPUŚCIC” niżej wymiarowe ograniczenia i zaakceptować napływ Bezwarunkowej Miłości i Wyżej Wymiarowego Światła.


Nie martwcie się gdy świadomie nie doświadczacie Bezwarunkowej Miłości i Wyżej Wymiarowego Światła. Wielu z was usłyszało od innych lub sami sobie powiedzieliście, że na to nie zasługujecie.


Dlatego ta Miłości i Światło musi wejść do waszego niewinnego dziecka i powoli postępować przez waszą świadomość aż delikatnie zacznie pieścić waszą dorosłą  świadomość (conscious awareness przyp.tłum.). Wtedy, pewnego dnia lub w pewnym momencie, świadomie doświadczycie Światła i Miłości, którą sobie obiecaliście przed tym wcieleniem.


Nie łamcie tej obietnicy od waszego JA dla was. Zamiast tego, prosimy was abyście pamiętali, że dar Bezwarunkowej Miłości i Wyższego Światła jest waszym przyrodzonym prawem (prawem przysługującym wam z urodznia).


Jako że prosiliście o ten dar przed urodzeniem, nieświadomie powiedzieliście sobie, że zasługujecie na niego z prawa urodzenia. Proszę bądźcie dla siebie cierpliwi i mili. Życie na trójwymiarowej Ziemi w epoce “czasu/przestrzeni” było bardzo trudne i niewiarygodnie okrutne.


Wielu z naszych ukochanych “Wolontariuszy na Ziemi” się załamało pod ciężarem okrucieństwa waszej epoki i utraciło połączenie ze swoim JA. Wiele wyzwań związanych z przetrwaniem podczas tej “najciemniejszej nocy tuż przed świtem” było bardzo trudnych dla naszych dzielnych, którzy zgłosili się na ochotnika żeby przyjąć ziemskie ciało.


Tak, drodzy wolontariusze wspierający ukochaną Gaję i jej mieszkańców, TERAZ znajdujecie się w “najciemniejszej nocy tuż przed świtem”. Najważniejsze jest to żebyście pamiętali, że WY jesteście Zwiastunami tego Świtu.


Gdy uwolnicie kłamstwa, które powstrzymywały was przed przed ujrzeniem waszej prawdziwej istoty, wasze wrodzone wewnętrzne Ciało Świetliste zacznie się budzić i wolno podnosić energię Kundalini. Innymi słowy, rozpoczną się “mistyczne zaślubiny” Shakti i Shivy jako że siła waszego wzrastającego Kundalini poprowadzi Shive do Mistycznych Zaślubin z Shakti w waszej Świątyni Wewnętrznego Światła.


Ponieważ zaślubiny te ponownie połączą pola energii waszych wszystkich systemów czakralnych, wasza wrodzona Wewnętrzna Moc, od czakry podstawy do czakry korony, rozpocznie swój proces przebudzania w codziennym życiu.


Gdy poczujecie jak pola energii w waszych ciałach zaczną się chwiać i przestawiać, łatwiej “wpadniecie w rytm plynięcia” zgodnie z wasza 5D Siłą Życiową, która szuka ponownego połączenia z 5D światłem, które coraz mocniej przenika atmosferę Gai.


Im głębiej będziecie zakotwiczeni w pięciowymiarowym jądrze Gai, tym bardziej świadomie postrzegać będziecie Wyższe Światło a także tym bardziej będziecie obudzeni i świadomi ciągle trwającego procesu “Powrotu do SIEBIE”.


W miarę postępu w powrocie do SIEBIE, będziecie mieli coraz więcej “maksymalnych  doświadczeń, wasze sny staną się bardziej żywe a wasza wyobraźnia poprowadzi was coraz głębiej  i głębiej w pięciowymiarowe pola energii.


Gdy poświęcicie chwilę swojego 3D czasu/przestrzeni na rozpoznanie że WY osiągnęliście kolejną oktawę “samorozpoznania”, wasza świadomość rozpocznie wzrost z wyższego czwartego wymiaru do wymiaru piątego.


Jeśli chcecie “włączyć się w ten moment aby lepiej go pamiętać” upewnijcie się, że dzielicie się swoim darem Wyższego Światła z Gają i z CAŁYM życiem na ciele jej Ziemi. Jako że system operacyjny trzeciego/czwartego wymiaru oparty jest na czasie/przestrzeni, będziecie musieli powtarzać “zaślubiny” aż powrócicie do waszego TERAZ piątego wymiaru.


Gdy już ukończycie przejście z 3/4 D systemu operacyjnego Gai i w pełni zestroicie waszą świadomość z pięciowymiarowym systemem operacyjnym, będziecie wolni od oddzielenia, przeciwieństw i polaryzacji światła i ciemności.


Będziecie istnieć w TUTAJ i TERAZ, w którym NIE ma czasu i NIE ma przestrzeni.


Wasze życie nie stanie się stopniowo lepsze w miarę jak WY stopniowo będziecie się stawać pięciowymiarowi ponieważ jesteście nieskończenie w TERAZ pięciowymiarowego doświadczenia, jednocześnie będąc na trójwymiarowej Ziemi przypominając sobie o powrocie do swojego JA (do SIEBIE).


Z pięciowymiarowej perspektywy, nie powróciliście gdyż nigdy nie opuściliście swojego pięciowymiarowego JA. Zamiast tego, pozwoliliście pięciowymiarowej świadomości rozszerzyć się do trójwymiarowego ziemskiego naczynia (ciała).


Niemniej jednak wasze ziemskie naczynie było związane czasem/przestrzenią i nie mogło sobie nawet wyobrazić, że ta wyżej wymiarowa istota, do której zwracało się o przewodnictwo, zrozumienie i miłość, jest wyższa częstotliwością siebie samego.


Proszę pamiętajcie, że WY nie możecie opuścić piątego wymiaru żeby zejść do trzeciego ponieważ w 5D NIE ma czasu, w którym moglibyście “przejść przez proces opuszczania czy powracania do piątego wymiaru”.


Jesteście pięciowymiarowymi istotami, które wybrały noszenie iluzji bycia istotą trójwymiarową, która przyszła na Gaję żeby dzielić wrodzoną częstotliwość pięciowymiarowego światła z CAŁYM życiem, włączając tych zagubionych wśród Illuminatów.


Dlatego prosimy, wysyłajcie Wyższe Światło i Bezwarunkową Miłość Illuminatom. Niektórzy z nich to zignorują, jednak coraz więcej i więcej z nich akceptuje wasz dar Światła i Miłości.
Dlaczego tak robią?
Ponieważ są tak samo zmęczeni ciemnością jak wy!


Nadszedł czas (dosłownie czas jest TERAZ)


Błogosławieństwa od Arkturian.

Przetłumaczyła Karolina , korekta Basia , opublikował Ark

PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEGO KONTAKTU
Plejadianin Sharman - przez Suzanne Lie
Rozdział 27
‘Akceptując pięciowymiarowe pakiety energii’

Pozdrowienia, tu ponownie Sharman z ważną wiadomością dotyczącą przyspieszonych zmian na Ziemi. Zmiany te mają miejsce głównie z powodu pięciowymiarowych pól energii, które płyną coraz bardziej w głąb waszej atmosfery jak i jądra Gaji.
Zasadniczo ci, którzy skalibrowali swoją świadomość do rezonansu piątego wymiaru, będą mogli świadomie doświadczać tych pięciowymiarowych percepcyjnych pól. My, wasza galaktyczna rodzina, prosimy tych z was, którzy potrafią postrzegać te 5D fale rzeczywistości aby pomogli Gaji uziemić je w Jej planetarnym rdzeniu (jądrze).
Przypominamy wam również abyście zapisywali sposób w jaki postrzegacie te 5D i ponad, pola energii, tak żebyście mogli pomóc innym w przypominaniu jak mogą je postrzegać.
To właśnie poprzez zapisywanie waszych międzywymiarowych percepcji, i dzieleniu się nimi z innymi, znacznie przyczyniacie się do procesu rozpoznawania zmieniającej się częstotliwości niezliczonych przepływów energii, które TERAZ pojawiają się w waszym codziennym życiu.
Te zmieniające się częstotliwości są podobne do pływania w naturalnym zbiorniku wodnym, w którym występują ciepłe prądy i zimne prądy. Jako że jest to woda, nie można zobaczyć konturów wokół tych prądów o różnej temperaturze.
W taki sam sposób będziecie postrzegać różnice pomiędzy trzy, cztero i pięciowymiarowymi polami energii. Również wasze ciało, wasze myśli i emocje, w naturalny sposób będą rezonować z częstotliwością tych pól energii.
Na przykład, gdy wejdziecie do pięciowymiarowego strumienia energii, możecie nagle poczuć się bardzo szczęśliwi, pełni miłości i poczuć jakby ktoś chciał się z wami skomunikować. Jednak przechodząc przez to pole energii, możecie spaść do waszego “normalnego” 3D życia. Jednak im częściej będziecie świadomie doświadczać tego wyżej wymiarowego przepływu energii, tym mniej normalny będzie dla was trzeci wymiar.
W rzeczywistości, w miarę jak coraz częściej doświadczacie tych 5D pakietów energii, które unoszą się w waszej świadomości jak słodka bryza lub promień słońca ogrzewający waszą twarz, tym częściej będziecie szukać, świadomie lub nie, tych pięciowymiarowych strumieni energii, które zwiększają się z każdym dniem.
Jako że te pola energii coraz bardziej mieszają się z waszymi 3 i 4D polami energii, ludzkość coraz bardziej będzie zdawać sobie sprawę z tego, że “jest jakoś inaczej.” Na początku świadomi tego będą ci, którzy poszerzyli swoją świadomość aby objąć piąty wymiar i ponad. Będą oni świadomi tego, że te wyżej wymiarowe fale energii, wpływają i mieszają się z codziennym doświadczaniem życia.
Jednak pojęcie “rzeczywistość” nabierze nowego znaczenia. W trzecim wymiarze nie myślicie o swojej “rzeczywistości”. Zamiast tego nazywacie to po prostu życiem.
Z drugiej strony, w miarę jak zaczynacie mieć coraz więcej wielowymiarowych doświadczeń, coraz częściej dostrzegacie, że jest wiele wersji “rzeczywistości”, które dzieją się w tym samym TERAZ.
Prosimy was abyście choć na chwilę się zatrzymali w ciągu dnia aby zauważyć i świadomie uznać te wyżej wymiarowe fale energii. Prosimy was również abyście dzielili się z innymi nawet najbardziej intymnymi częściami waszego procesu wzniesienia. Tak, zaiste znajdujecie się w aktywnym procesie planetarnego wzniesienia.
Jednak w tym TERAZ nie musicie być sławnymi przywódcami czy męczennikami. Podczas obecnych fal wzniesienia, a było już wiele fal wzniesienia przygotowujących was na ten moment, powinniście iść z uniesioną głową z coraz większym uznaniem faktu (wiedzeniem), że Gaja się wznosi.
W tym TERAZ, nie musicie być liderami ani żadnymi “wyjątkowymi osobami.” TERAZ właśnie “zwyczajni ludzie” odczuwają pola energii wzniesienia, w “normalnym, codziennym życiu.”
Niestety wielu ludzi nie jest świadomych tego, że to, czego doświadczają, jest falą wzniesienia. Mogą nagle doświadczyć uczucia głębokiej, bezwarunkowej miłości, rosnącego poczucia odpowiedzialności żeby pomóc innym zrozumieć i zaakceptować to czego doświadczają i/lub wewnętrznego zewu aby zaakceptować, zintegrować i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.
Jednak coraz więcej ludzi, i oczywiście WSZYSTKIE rośliny i zwierzęta, zaczyna świadomie czuć pola energii wzniesienia. Ta energia wzniesienia wzywa was aby “ODPUŚCIĆ.”
Głównie jesteście wzywani do tego aby “ODPUŚCIĆ” wasze przywiązanie do trójwymiarowych dramatów fizycznego życia. Z drugiej strony, te dramaty, problemy, rozczarowania i błędy, są podstawą waszego procesu wzniesienia ponieważ reprezentują to co jest uwalniane.
A więc prosimy was abyście ODPUŚCILI osądzanie siebie czy waszego procesu. Nie ma żadnego “lepszej drogi” na przejście przez proces wzniesienia. Jest tylko “wasza droga.” Pamiętajcie, że system operacyjny Gai jest oparty na tworzeniu silnych osobowości.
Teraz, jako że pięciowymiarowe pola energii coraz bardziej wlewają się do waszego codziennego życia, to właśnie TERAZ odpuśćcie wszystkie samo-osądy i bezwarunkowo pokochajcie samych siebie. Gdy znajdziecie jakieś części osobistego życia, których nie potraficie bezwarunkowo pokochać, to przetrasmutujcie je Fioletowym Ogniem.
Powody do samo-osądzania powstały gdy byliście zagubieni w 3/4 D polach energii. Jednak będziecie coraz częściej wzywani do rozróżniania (odróżniania) 3/4 wymiarowych pól energii polaryzacji, oddzielenia i czasu i przestrzeni, od 5 wymiarowych pól energii bezwarunkowej miłości i jedności z całym życiem.
Gdy zauważycie, że jesteście zaangażowani w 3D pole energii, pamiętajcie aby z pasją i determinacją przepalić to wszystko Fioletowym Ogniem i przekształcić wszelką ciemność w Światło, Światło, Światło. W taki sposób znacząco pomagacie Gai w Jej procesie planetarnego wzniesienia.
Gdy zestroicie wasze osobiste pole energii z nadchodzącymi 5D polami energii, zaczniecie świadomie postrzegać te 5D pola energii. Wtedy upewnijcie się, że uziemiacie to postrzeganie w waszej fizycznej formie, jak również w fizycznej planecie Ziemi.
Przypominamy abyście kierowali swoją uwagę na wyżej wymiarowe pola energii ponieważ “tam gdzie jest wasza uwaga tam i wy jesteście.” Im więcej świadomych interakcji z 5D polami energii, tym bardziej będziecie się oswajać z rezonansowym uczuciem piątego wymiaru.
Pamiętajcie, że gdy zestrajacie swoją świadomą uwagę z czterowymiarowym polem energii to wkraczacie w ten czterowymiarowy rezonans rzeczywistości. W taki sam sposób, gdy dostroicie waszą świadomą uwagę do 5D pola energii, wejdziecie do tej rzeczywistości.
W TERAZ pięciowymiarowego TUTAJ, to co postrzegacie zależy od stanu waszej świadomości. Równocześnie stan waszej świadomości decyduje o waszym wyborze percepcji. Tak, WY wybieracie swój stan świadomości, który kieruje waszym wyborem percepcji.
Będąc całkowicie zanurzonymi w 3D rzeczywistości, nie byliście świadomi tego faktu. 3D rzeczywistość jest oparta na czasie, przestrzeni i różnych formach przyczyny i skutku. Jest ona spowodowana waszymi myślami i emocjami.
Wasza 3D świadomość nie zdaje sobie sprawy z tego, że WY możecie wybrać własne myśli i emocje, tym bardziej nie zdaje sobie sprawy, że możecie stwarzać częstotliwość rzeczywistości, którą wybieracie postrzegać.
Wasze trójwymiarowe JA nie potrafi rozpoznać, że WY kreujecie wasz “zewnętrzny świat” za pomocą częstotliwości myśli i częstotliwości emocji, które im towarzyszą.
Na szczęście coraz większą ilość naszych uziemionych poszerza swoją świadomość poza 3/4D czasu i przestrzeni, do 5D TU i TERAZ.
Bez “czasu”, w którym można zagłębić się nad swoimi wyborami, oraz “przestrzeni” do podróżowania w celu osiągnięcia celu, piąty wymiar jest często postrzegany jako ulotna myśl, mrugnięcie oka, lub myśl, która przemknęła przez umysł szybciej niż można ją było zrozumieć.
W waszym 3/4D systemie operacyjnym jest wiele “aktualizacji” przygotowujących wasz fizyczny system do pobrania pięciowymiarowego systemu operacyjnego w całości. Coraz większa ilość ludzi przypomina sobie jak aktywować swój wrodzony pięciowymiarowy system operacyjny i jak go połączyć z ziemskim ciałem.
Gdy ściągacie nowy system operacyjny do swojego komputera, lub nawet gdy tylko ściągacie aktualizację, komputer musi przystosować się do tych zmian. Jeśli wy nie przystosujecie się do tych zmian, nie będziecie mogli go w pełni używać.
Jeśli nie ściągnięcie aktualizacji, wasz komputer nie będzie mógł scalić  i używać  przyszłych aktualizacji. I tutaj wkracza “odpuszczanie”. Aby w pełni aktualizować swoją świadomość tak, aby rozpoznawała, odczytywała i integrowała pięciowymiarowe “aktualizacje (nowsze wersje programu)”, które płyną do waszej przekształcającej się rzeczywistości, musicie “odpuścić” stary sposób postrzegania siebie i swojej rzeczywistości.
Gdy zaakceptujecie te “pobrane pliki” nie będziecie dłużej tylko 3D człowiekiem ponieważ zainicjujecie świadomy powrót do “wielowymiarowego człowieka”. Jednak musicie uwolnić stare programy zanim będziecie mogli w pełni przyjąć nowe.
Jeśli nie potraficie odpuścić przywiązania do waszego 3D JA, nie będziecie mogli dostrzec i w pełni “ściągnąć” czterowymiarowych aktualizacji, które napływają do waszej rzeczywistości.
Następnie, gdy 5D aktualizacja pojawi się w waszej rzeczywistości, nie będziecie mogli jej ściągnąć ponieważ nie ściągnęliście czterowymiarowej aktualizacji. Na szczęście wszystkie 5D pakiety energii, czy aktualizacje, są wolne od czasu i przestrzeni.
Dlatego pobranie piątego wymiaru nie musi wydarzyć się w jakimś konkretnym czasie czy w jakiejś konkretnej kolejności. Z drugiej strony, wasz proces myślenia często przebiega w formacie czasu/przestrzeni ponieważ takiego myślenia zostaliście nauczeni w waszej 3D rzeczywistości.
Jak wiecie, jest wielu uczonych i geniuszy, którym udało się przebić przez 3D barierę czasu/przestrzeni i poszerzyć swoją codzienną świadomość do 5D TU i TERAZ. Ponadto wiele dzieci, które się obecnie rodzą, są już skalibrowane aby postrzegać piąty wymiar jako ich główną rzeczywistość.
Wyzwaniem dla rodziców takich dzieci jest to, żeby rozpoznać, że dzieci te ich nauczają tak samo jak oni nauczą swoje dzieci. My, Galaktyczni, jesteśmy wolontariuszami pomagającymi w procesie wzniesienia ludzkości, coraz częściej przyjmując ziemskie ciała.
W rzeczywistości oferujemy specjalne instrukcje ludziom noszącym 3D ziemskie ciała, którzy odwiedzają nasze Statki podczas snu lub medytacji. Wielu z tych ludzi nie jest świadomych tych wizyt lecz często budzą się pamiętając “niezwykłe sny”.
Następnie, uczestnicząc w codziennym życiu, zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak ich stan świadomości znacznie wpływa na postrzeganie rzeczywistości. Na przykład, niski stan świadomości postawi was do stanu gotowości aby “bronić przed tym co mogłoby pójść źle”.
Z jednej strony, wysoki stan świadomości pozwala się zrelaksować i poczuć bezpiecznym wiedząc, że jest się prowadzonym i bezwarunkowo kochanym. To poczucie bezpieczeństwa tworzy wyższy stan świadomości. Następnie, taki wysoki stan świadomości, tworzy świadome postrzeganie rzeczywistości o wyższej częstotliwości.
Z drugiej strony, strach powoduje zjazd w dół, który obniża stan waszej świadomości tworząc  więcej strachu i zmniejszając wasze wyżej wymiarowe percepcje.
Jeśli potraficie być świadomi pól energii, które decydujecie się ściągnąć do waszej świadomości, będziecie mogli coraz częściej “wybierać” rzeczywistość, której chcecie doświadczać.
Nie ma złego ani dobrego sposobu na z trzy i czterowymiarowymi polami energii, oprócz BYCIA ŚWIADOMYM częstotliwości energii, której pozwalacie połączyć się z waszą aurą, a zatem i z waszym 3D ziemskim ciałem.
Wasze ciała potrzebują wyjątkowej uwagi w tym TERAZ ponieważ są w trakcie trasnformacji. Istnieje wrodzona wiadomość, która włącza się w waszym umyśle i mówi “Wzniesienie się rozpoczęło.” Wasze ciało potrafi odczytać tę wiadomość na długo przed waszym umysłem ponieważ wasze ciało nie “myśli” jak człowiek.
Wasze ciało postrzega rzeczywistość poprzez tą samą zjednoczoną świadomość jak królestwo roślin i zwierząt Gai. Wszystkie istoty i rośliny na Gai żyją w jedności ze swoim środowiskiem. Dlatego nie mają one poczucia oddzielenia.
Tak, istnieje drapieżnik i ofiara, które w trójwymiarowych wzorcach działają w trybie “walcz lub uciekaj”. Jednak zwierzęta robią to w obronie własnej lub innych, albo żeby przeżyć. Wśród ludzi, wielu z was wchodzą w tryb “walki” aby zdobyć pieniądze a następnie kontrolę NAD innymi.
Królestwa roślin i zwierząt, jak również wznoszący się ludzie, zestrojeni są ze wszystkimi stworzeniami Gai aby poszerzyć częstotliwość Jej rezonansu z piątym wymiarem. Dostrajają się poprzez rozpoznanie, zaakceptowanie i ściąganie pięciowymiarowych fal energii do swoich form fizycznych a następnie do fizycznej formy Ziemi Gai.
Jest wiele relacji mówiących o tworzeniu bliskich więzi pomiędzy drapieżnikiem i ofiarą. Co wiedzą zwierzęta czego ludzie nie wiedzą? One wiedzą jak odczytywać pola energii. “Jak zwierzęta potrafią czytać?” Odpowiedź brzmi: rośliny i zwierzęta CZUJĄ, postrzegają, wiedzą i żyją w strumieniu JEDNOŚCI.
Ponieważ żyją w strumieniu JEDNOŚCI, automatycznie akceptują wszystkie wyżej wymiarowe “pobrania” (downloads) bez myślenia czy osądzania. Są one JEDNYM z planetą. Dlatego nie postrzegają oddzielenia pomiędzy sobą a ich planetą.
W rzeczywistości, wielu członków królestwa roślin i zwierząt postrzega wspólne pole energii,  które łączy wszelkie życie. Postrzegają je ponieważ NIE powiedziano im, że NIE powinni lub NIE mogą ich spostrzec.
Przez wiele, wiele wieków, ludzie którzy pamiętali swoje prawdziwe, wielowymiarowe ja i mieli odwagę żyć w służbie innym, byli paleni na stosie, zostawali wygnani i surowo osądzani tylko dlatego, że potrafili postrzegać to czego inni nie potrafili.
Dlaczego tak się działo? Dlaczego ludzie osądzali i surowo karali za postrzeganie wyżej wymiarowych pakietów energii? Odpowiedzią na to pytanie jest to, że ludzie, którzy potrafili postrzegać i komunikować się z wyższym wyrażeniem swojego ja (siebie), nie mogli być kontrolowani przez ciemnych.
Dlatego też ciemni musieli zabić tych, którzy widzieli wyższe światło. Zabijali ich publicznie żeby ostrzec innych przed poszerzaniem percepcji do wyższych wymiarów rzeczywistości.
Ze względu na tę ciemną historię, ludzie nauczyli się wątpić w to co widzą, słyszą, czują czy dotykają. Dlatego wielu ludzi utraciło swoje instynkty i zdolność do postrzegania wielu wersji rzeczywistości, która rezonuje z czwartym wymiarem i ponad.
Tak wiele było kontroli nad ludźmi, przez rządzącą hierarchię, że wielu mężczyzn i kobiet utraciło swoje prawdziwe poczucie SIEBIE. Bez tego poczucia, człowiek nie ma historii, która ciągnie ich do “JEDNOŚCI” z wszystkim co on lub ona zebrała podczas swoich niezliczonych inkarnacji.
Każda inkarnacja jest jak strona, która się zapisuje w swojej “Księdze Wzniesienia”. Nie ma znaczenie czy ta księga jest fizyczna, gdyż jest ona zapisana w waszej wielowymiarowej aurze i ostatecznie skopiowana do trójwymiarowego ziemskiego ciała.
Za pomocą mentalnego skupienia w medytacji, jak również bezwarunkowej miłości, która sobie wysyłacie, możecie postrzegać, rozumieć a nawet wejść do tych pięciowymiarowych pól energii. Pamiętajcie proszę, że będziecie postrzegać te 5D pola energii w taki sam sposób jak postrzegają je rośliny i zwierzęta.
Percepcja, rozpoznanie i akceptacja tych 5D, i ponad, pól energii, wciągnie was do JEDNOŚCI z całym ŻYCIEM w TERAZ, w którym piszecie swoją własną Księgę Wzniesienia.
Podczas pisania tej księgi, dzielcie się proszę z innymi, żyjcie tym co napisaliście i kochajcie to, co  postrzegacie.Płyńcie swoim prądem i wspierajcie innych aby wkroczyli do ciągle rosnących pięciowymiarowych fal Światła, Miłości i Nadziei.
Błogosławimy was. My, wasza Galaktyczna Rodzina, zawsze jesteśmy TUTAJ, w waszym 5D TERAZ!
Zawołajcie nas a odpowiemy.

Sharman i wasza Galaktyczna Rodzina.


Przetłumaczyła Karolina , korekta Basia , opublikował Ark


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz