Hathorowie

Strumień ze Światów Wyższych

Planetarny przekaz Hatorów przez Toma Kenyona

W naszym ostatnim przekazie planetarnym zatytułowanym „Aetherium”, udostępniliśmy medytację dźwiękową by pomóc wam przechodzić przez gęstniejące poziomy ziemskiego chaosu, poprzez obniżanie stresu i poprzez podwyższanie spójności waszych ciał i umysłów.
W tym przekazie dajemy wam inną medytację dźwiękową, zatytułowaną „Strumień ze Światów Wyższych” (“A Stream from the Higher Worlds”). Zadaniem tego dźwiękowego sprzymierzeńca jest oczyszczenie utrzymywanej głęboko, psycho-duchowej oraz emocjonalnej negatywności i toksyczności.
Jako, że wasz świat wchodzi w coraz większe zapętlenie węzłów chaosu, koresponduje z tym wzrost wrogości i antagonizmów. Z uwagi na to, że ta emocjonalna toksyczność jest tak wszechobecna, może wpływać nawet na najbardziej zaawansowanych w rozwoju duchowym pośród was.
Zanim przejdziemy do wskazówek jak korzystać z tej medytacji, chcielibyśmy przedstawić bardzo ważną, choć złożoną koncepcję. Zachowując jak najbardziej zwięzłą formę, zrobimy to w możliwie najkrótszy sposób.
Tendencje Wymiarowe
Kiedykolwiek wchodzicie w silne, emocjonalne interakcje i korespondujące z nimi myślokształty, znajdujecie się w specyficznych wymiarach świadomości. To poziomy wibracyjne energii, która istnieje niezależnie od was i jest współkreowana przez wszystkie odczuwające istoty, doświadczające tych samych emocji i myślokształtów, włączając w to doświadczanie samych siebie.
Pozwólcie, że posłużymy się dwoma emocjami i dla przykładu weźmy złość i wściekłość. Z naszego punktu widzenia, wasza zbiorowość doświadcza ekstremalnej polaryzacji. Jeśli doświadczacie złości na coś, co się wam przytrafiło (tak jak to odbieracie), neurochemiczna rzeczywistość waszego ciała ulega zmianie. Jeśli ta reakcja złości narasta i zmienia się we wściekłość, wówczas dochodzi do wejścia w bardzo toksyczny wymiar przestrzenny i zgodnie z naturą wzajemnych powiązań przestrzeni wymiarowych, będziecie dzielić tą samą energetykę ze wszystkimi istotami, które pozostają w tej właśnie energetyce i emocjach.
Chcemy być bardzo precyzyjni w naszym wyjaśnieniu. Nie ma niczego złego w złości. Rzeczywiście czasem złość jest właściwą reakcją na jakąś sytuację. Ustanawia potrzebną granicę. Kiedy jednak złość nasila się i rozwija we wściekłość, staje się toksyczną trucizną dla waszej psycho-duchowej natury.
Poprzez termin Tendencje Wymiarowe (Dimensional Tendencies), rozumiemy to, że wszystkie istoty ludzkie (a także wiele zwierząt) przejawiają percepcyjne i emocjonalne zachowania, które są głęboko zakorzenione – to dotyczy znaczenia: Tendencje.
Tendencje te mogą was doprowadzić do nawykowych reakcji emocjonalnych jak choćby depresja, wrogość lub nienawiść – żeby wymienić trzy „negatywne” wymiary emocjonalne z całego rogu obfitości ludzkich doświadczeń.
Wyzwanie przychodzące wraz z Tendencjami Wymiarowymi związane jest z możliwością ubarwiania waszego życia myślokształtami i emocjonalnym echem, które nie tyle są waszą własną kreacją, ale kierowane są przez siły (np. przyzwyczajenia) pochodzące z nieświadomego umysłu.
Niektóre z Tendencji Wymiarowych – takie jak: miłująca dobroć, współczucie czy miłość własna – są pozytywne w swym znaczeniu. Będziemy mieli więcej do powiedzenia na ten temat w naszych przyszłych przekazach, ale teraz chcielibyśmy się skupić na negatywnym wpływie Tendencji Wymiarowych, tak żebyście byli ich świadomi w odniesieniu do siebie samych.
Tendencje Wymiarowe są także naśladowane i w tym sensie mogą być zaraźliwe. Jeśli na przykład ktoś ugrzęźnie w nienawiści, wówczas każdy pozostający w Tendencji Wymiarowej nienawidzenia – jakikolwiek by to nie był powód – będzie podatny na wmieszanie go w nienawiść.
Z naszej perspektywy, wasz świat wypełnił się jadem i jest przepełniony emocjonalnymi i duchowymi toksynami. Powodem przekazania medytacji dźwiękowej: Strumień ze Światów Wyższych jest asystowanie wam w najbardziej istotnym zadaniu, jakie widzimy do wykonania, czyli oczyszczaniu z toksyn swoich głęboko zakorzenionych pokładów emocjonalnych i duchowych.
Te wrażenia przychodzą do was z każdym negatywnym życiowym doświadczeniem (zarówno teraźniejszym jak i każdym innym). Skumulowana historia waszego życia (żyć) jest zakodowana w pamięci komórkowej waszych ciał i umysłów i/lub w waszych polach energetycznych. Ta medytacja dźwiękowa wykorzystuje zarówno odgłos strumienia jak i kody dźwiękowe, które my (Hatorowie) wygenerowaliśmy ze światów światła, a także z głosu Marii Magdaleny, która również wnosi kody dźwiękowe zaczerpnięte z przestrzeni światła. Zgranie tych elementów ze sobą, aby łagodnie i gruntownie uwolniły głęboko utrzymywane psycho-duchowe i emocjonalne toksyny zostało utworzone po to, aby was wesprzeć.
Medytacja ta ma dwa znaczenia, osobiste i zbiorowe. Chcielibyśmy omówić na początek jej wykorzystanie dla osobistej korzyści.
Jak pracować z tą Medytacją Dźwiękową
Są dwa sposoby pracy z tą medytacją dźwiękową: pasywna i aktywna.
Metoda pasywna jest do wykorzystania wtedy, gdy jesteście zbyt zmęczeni, aby skupić swoją uwagę. Na tym poziomie, po prostu wsłuchajcie się w dźwięki i muzykę, pozwalając się im zabrać dokądkolwiek.
Aktywna forma słuchania jest natomiast bardzo mocną drogą pracowania z tą medytacją.
Wyobraźcie sobie diament w waszej koronie, na czubku głowy. Nie musicie go widzieć, po prostu wyobraźcie go sobie w sposób najbardziej dla was odpowiedni.
Kiedy usłyszycie odgłos płynącego strumienia, odczujcie fizycznie, poczujcie i wyobraźcie sobie kryształowo czysty strumień płynnego, białego światła wpływającego do waszego ciała z diamentu korony waszej głowy. Pozwólcie temu strumieniowi światła płynąć w dół od głowy przez wnętrze waszego ciała, pozwalając mu na wypłynięcie przez palce dłoni i stóp.
Wyobrażajcie sobie jak ten strumień przepływa przez każdy organ ciała, każdą komórkę, tkankę a nawet każdy atom, z którego składa się wasze ciało. Możecie odczuwać, że jest to pomocne w relaksowaniu się przy wydychaniu w taki sposób, aby każdy kolejny wydech odprężał was bardziej jeszcze niż poprzedni. Główną ideą jest, aby się zrelaksować w strumieniu i kodach dźwiękowych. One wykonają pracę. Wy się po prostu odprężcie i dajcie strumieniowi oraz dźwiękom pozwolenie na przeniesienie przez najgłębsze poziomy waszej istoty.
Medytacja trwa 8 minut i 44 sekundy. Jeśli macie możliwość i czas, aby ten czas wydłużyć, możecie słuchać jej wielokrotnie, od początku do końca dla lepszego nasycenia, odprężenia i uzdrowienia. Praca z tą medytacją w sposób systematyczny, doprowadzi was do jeszcze lepszych rezultatów, zwłaszcza, gdy będziecie zamiennie słuchali jej z medytacją Aetherium, którą przekazaliśmy wcześniej.
Użycie tej Medytacji dla dobra kolektywu
Tych z was, którzy czują, że nadają na tych samych falach, dostarczając kolektywowi łagodnie oczyszczającej energii, zapraszamy do wykorzystania tej medytacji nie tylko dla siebie, ale także dla wzniesienia ludzkości i osiągnięcia korzyści przez wszystkie istoty odczuwające, jako, że wszystkie istoty czujące doświadczają korzyści, ale i strat/szkód związanych z ludzkimi emocjami i myślokształtami.
Wykorzystanie tej medytacji dla dobra kolektywu nie jest tożsame z działaniem dla siebie samego. Dzieje się tak, dlatego, że nie możemy dawać tego, czego nie mamy sami. Każdy musi wypracować w sobie pewien poziom spokoju i czystości, pozbawionych elementów toksycznych, aby móc działać w ten sposób na rzecz kolektywu.
Kładąc na to nacisk, zamieszczamy instrukcję do wykorzystania podczas tej medytacji, na rzecz dobra świadomości zbiorowej.
Wyobraźcie sobie Ziemię naprzeciwko siebie, w formie, jaka jest dla was najbardziej naturalna. Możecie znajdować się blisko niej lub w dowolnym oddaleniu. Nie ma to znaczenia. Wyobraźcie sobie wielki diament ulokowany na Biegunie Północnym. Kiedy usłyszycie odgłos płynącego strumienia, pozwólcie, aby ten strumień czystego, białego światła spływał z diamentu poprzez centralną oś Ziemi, aż do ujścia przy Biegunie Południowym. Pozwólcie strumieniowi i kodom dźwiękowym przemieszczać się na wskroś całej planety uzyskując efekt uspakajający i oczyszczający.
Po zakończeniu medytacji, czy to dla siebie czy dla świata, proponujemy abyście, jeśli to możliwe, poświęcili kilka minut na odpoczynek, pozwalając subtelnym energiom spocząć w waszych ciałach i umysłach. Ma to bardzo korzystne działanie. Naszą sugestią jest, więc nie kończenie okresu medytacji zbyt szybko.
Światowa Medytacja Dźwiękowa
Wzywamy do światowej medytacji dźwiękowej przy wykorzystaniu Strumienia ze Światów Wyższych, jako sposób na wprowadzenie do całej zbiorowości efektu uspokojenia i oczyszczenia poprzez bezpośrednie antidotum na jad psycho-duchowych toksyn, jakie przemieszczają się niczym zaraza po waszej planecie.
Kluczowym punktem tej medytacji w Nowym Jorku, jaka będzie miała miejsce 2-go Października, będzie wydarzenie nazwane: ”Wewnętrzne Strumienie: Światy Uzdrowienia” (Inner Streams: Worlds of Healing). Grupa, która zbierze się na tym jednodniowym wydarzeniu, spędzi ostatnie 30 minut na Światowej Medytacji, o której piszemy powyżej. 
Podczas tej medytacji dźwiękowej zostanie przedstawiona rozszerzona wersja Strumienia ze Światów Wyższych i my (Hatorowie), naprzemiennie z Marią Magdaleną, dołączymy nasz śpiew do tych kodów dźwiękowych. Ta triada dźwięków i siły psychicznej dosłownie uderzy energią spokoju planetarnego oczyszczania i uzdrawiania.
Powód, dla którego Maria Magdalena dołączy do nas jest oczywisty i przekonywujący. Okres zdominowania i uległości kobiet zbliża się ku końcowi. Kobiecość musi się podnieść i zbalansować względem męskości. Alchemiczny symbolizm ikonograficzny pełni Księżyca musi być w równowadze względem Słońca. Odnosi się to do wewnętrznej symboliki psychiki a nie do obiektów astronomicznych.
Energetyka pierwszego uderzenia utrzyma się przez dwadzieścia cztery godziny. To znaczy, że możecie w pełni dołączyć do pierwszej fali energetycznej w dowolnym okresie tego dwudziestoczterogodzinnego przedziału czasu z dowolnego miejsca, gdziekolwiek przebywacie.
Druga harmoniczna będzie utrzymywała się przez czterdzieści dni. Jeśli ktokolwiek poczuje wewnętrzne wezwanie do służby dla wyższego dobra, działając w ten sposób (i będzie miał wystarczający hart ducha by to uczynić) zwracamy się z prośbą o przyłączenie się do medytacji światowej, kiedykolwiek pozwoli na to osobisty rozkład zajęć, w ciągu tego czterdziestodniowego okresu.
Jednakże nie zapominajcie podczas tego czterdziestodniowego okresu by stosować tą medytację na początek dla siebie samych. Inaczej mówiąc, oczyśćcie się najpierw sami przed wykorzystaniem jej dla dobra świata.
Trzecie uderzenie jest dla tych z was, którzy są Adeptami lub Inicjowanymi lub są na progu stania się nimi. Będziecie wiedzieli i wyczuwali poprzez siłę gnozy (bezpośredniego wiedzenia), kiedy pojawi się właściwy moment do przyłączenia się do Medytacji Światowej.
Dla niektórych z was te działania będą kontynuowane jeszcze przez wiele miesięcy lub lat. Więcej szczegółów o ramach czasowych Medytacji Światowej, podanych zostało poniżej, wliczając w to link do pliku dźwiękowego medytacji.
Pozostajemy w najwyższych światach naszego jestestwa, które zawierają Aethos – nie-dualną przestrzeń kolektywnego urzeczywistnienia – i w najgłębszych przestrzeniach naszych serc, z przekonaniem, że to przedsięwzięcie przyniesie korzyści wam oraz wszystkim żyjącym istotom na waszej planecie.
Kłaniamy się wam, współtwórcy swojego przeznaczenia.
Niech światło waszej własnej wyższej świadomości oświetla wam drogę.
Hatorowie
15 Sierpnia 2016

Przemyślenia i Obserwacje Toma

Myślę, że instrukcje Hatorów, jak pracować z tą niezwykłą medytacją dźwiękową są jasne i proste. Mając już za sobą wielokrotne jej odsłuchanie, myślę, że jest bardziej efektywna, kiedy utrzymacie na niej całą swoją uwagę. Unikajcie wykonywania innych czynności podczas jej słuchania!
Mogę potwierdzić, że kilkukrotne odsłuchanie tego pliku audio, w jednej sesji, prowadzi do oczyszczania głębszych poziomów. Jednym z paradoksów tej medytacji dźwiękowej jest to, że pomimo oczyszczania na tak głębokich poziomach, dokonuje tego podczas głębokiego odprężenia i pielęgnacji.
Kiedy Hatorowie zaproponowali mi pracę przy tej medytacji dźwiękowej, w tak krótkim czasie po opublikowaniu Aetherium, trochę zwątpiłem. Zostałem jednak poinformowany, że tym razem dojdzie do synergicznego współtworzenia pomiędzy nimi i Marią Magdaleną. Zaintrygowany, poprosiłem o więcej szczegółów i powiedziano mi wówczas, że zadaniem Strumienia ze Światów Wyższych jest łagodne oczyszczanie ciała/umysłu z głębokich pokładów toksyn i emocjonalnej negatywności, poprzez wykorzystanie unikalnej energetyki „wyższych światów światła”. Powiedzieli mi również, że Maria Magdalena poprowadzi proces nagrywania.
Jeśli chodzi o samo dokonanie zapisu… odgłosy strumienia zostały nagrane na Orkadach, wyspach, gdzie często doświadczałem ducha natury. Główny głos słyszany na nagraniu należy do Magdaleny, a głosy poboczne należą do Hatorów. Muzyczny rdzeń tego ewolucyjnego katalizatora został zaczerpnięty z krótkiej medytacji dźwiękowej, nagranej podczas Spirali Wzniesienia (The Spiral of Ascension), – warsztatów z 2015 roku. Te fascynujące fale dźwięków otwierają pole energetyczne na oczyszczające i uzdrawiające energie wyższych wymiarów.
Dokonałem odkrycia, że medytacja ta jest niezwykle głęboka, i wówczas też zostałem zaskoczony prośbą Hatorów i Magdaleny o przeprowadzenie Światowej Medytacji Dźwiękowej w czasie jednodniowego wydarzenia (2 października) podczas „Symphony Space” w Nowym Jorku, zatytułowanego Wewnętrzne Strumienie: Światy Uzdrowienia.
Kiedy rozpocząłem prace przy tworzeniu tego wydarzenia – wiele miesięcy temu – poczułem, że będzie tam wiele mocnej i uzdrawiającej energii uwalnianej dla dobra wszystkich uczestników nowojorskich warsztatów. Nigdy jednak nie przypuszczałem, że Hatorowie zwrócą się z prośbą o włączenie ich energii w to wydarzenie i to nawet w mniejszym stopniu niż M (w odniesieniu do Magdaleny), czy też ich połączonej energii, mającej się rozprzestrzenić na cały świat.
Kontynuując ten dialog, okazało się, że zarówno Hatorowie jak i Magdalena uważają, że nasz świat jest tak rozbity przez negatywność i wrogość, że to postawiło ludzkość na skraju samozniszczenia. W związku z tym połączyli swe siły – tak to można określić – by wprowadzić energetykę oczyszczającą i uzdrawiającą do ludzkiej zbiorowości. Zostało to zrobione dla dobra wszystkich czujących istot znajdujących się na Ziemi, nie tylko ludzi. Nie jest to energia, która ma wyłącznie zasilić ludzkość, raczej jest ona polem oczyszczającej, uwalniającej i uzdrawiającej energii dla wszystkich, którzy potrafią z niego czerpać. Uważam to za bardzo ważny aspekt Światowej Medytacji Dźwiękowej. Podczas globalnych medytacji w przeszłości, kierowanych przez Hatorów, nic nie zostało nałożone na zbiorowość ani na nikogo indywidualnie. Podczas tych wydarzeń nad całym światem są rozprzestrzeniane pola oczyszczającej i uzdrawiającej energii. Wszystkie istoty mają możliwość czerpania korzyści z tej energetyki dla siebie samych lub też niełączenia się z nią w ogóle.
W swoim przekazie Hatorowie zgłosili udział M w tej wielce niezwykłej dźwiękowej medytacji, ale ja chciałbym jeszcze dodać parę rzeczy do tego połączenia. Wiele problemów, z którymi nasz świat w chwili obecnej się zmaga, w prosty sposób wynika z układu patriarchalnego i jego dominacji nad elementem kobiecym na wszystkich poziomach życia – zaczynając od ekonomicznego i społecznego traktowania kobiet a kończąc na ich dostrzegalnej niższości we wszystkich głównych religiach i duchowych tradycjach.
Na symbolicznym poziomie Ziemia jest naszą Matką, a jako kolektyw, ludzkość ją gwałci.
Zatrucie naszych oceanów wzrasta a struktura ekosystemu jest na skraju załamania, na co wskazuje coraz liczniejsza grupa ekologów. Podczas gdy pojawia się wiele wyzwań, co do możliwości kontynuowania życia na ziemi, co jest efektem kreowanych przez ludzkość procesów fizycznych, jest też bardziej subtelna siła działająca tutaj. Nazwałbym ją filozoficzno-religijną i symboliczną dewaluacją kobiecej zasady w każdej z jej wielu form.
Nie jest to jednakże po prostu biologiczny wyraz kobiecości, który jest tak zdewaluowany i w niektórych przypadkach otwarcie atakowany. Wewnętrzny i psychologiczny wyraz kobiecości jest też postrzegany w aktualnej patriarchalnej wizji świata. Odnoszę się tu do kobiecej części ludzkiej psychologii, którą Carl Jung określił, jako anima. Anima (wewnętrzna kobiecość) mieszka zarówno w mężczyźnie jak i kobiecie, tak jak i wewnętrzny mężczyzna, czyli animus, mieszka w każdym mężczyźnie jak i kobiecie. Są to dynamiczne siły mające wpływ na dokonywane przez nas jako istoty ludzkie, decyzje-wybory w bardzo rzeczywisty sposób.
W mojej opinii, do czasu, kiedy anima i animus nie zostaną wewnętrznie zbalansowani w naszej ludzkiej psychice, będziemy w dalszym ciągu dokonywali naszych niezrównoważonych wyborów lekceważących lub dyskredytujących aspekt kobiecości. Atakowanie obu – zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej – kobiecości, oddziałuje na nas podobnie jak robią to inne formy życia w niebezpieczny sposób.
Zarówno kobiety jak i planeta cierpią przez kulturowe nasycenie animusa (zasady męskiej), która jest głęboko zakorzeniona w dominujących filozofiach, religiach i socjo-ekonomicznych systemach. Ale to nie tylko kobiety cierpią z powodu tego rozregulowania. Mężczyźni cierpią również, w związku z utratą całej gamy możliwości, jaka byłaby do wykorzystania z ludzkiego potencjału, jak chociażby głębokie odczuwanie czy wiedza intuicyjna.
Tym, którzy nie znają Marii Magdaleny, dodającej swój duchowy wkład w nadchodzącą Światową Medytację Dźwiękową, proponuję, aby zerknęli do działu Mary Magdalen na naszej stronie internetowej, aby poczuli, co kryje się za tą siłą kobiecej obecności. Ta Magdalena nie jest prostytutką, o której wspomina Nowy Testament, w co wierzy wielu chrześcijan.
Jeśli interesują was szczegóły dotyczące kryzysu ekologicznego, z jakim nasza planeta się teraz boryka a także inne fascynujące informacje o procesach wzniesienia w relacji do – jak to nazywamy – „operacji narastającego porządku” szukajcie w dziale Artykuły (Articles) klikając na: The Spiral of Ascension—Class Handouts. (tłum.: tylko w języku angielskim)
Wracając do medytacji dźwiękowej, Strumień ze Światów Wyższych jest subtelnym falowaniem silnej energetyki do osobistego oczyszczania i uzdrawiania, ale może też służyć ludzkiej zbiorowości, jeśli z taką intencją zostanie wykorzystany.
Instrukcje do Światowej Medytacji Dźwiękowej 2 Października 2016
Światowa Medytacja Dźwiękowa rozpocznie się 2 października 2016 o godzinie 20:00 EDST lub o północy z 2 na 3 października GMT (Greenwich Mean Time). (Sprawdźcie World Time Clock by ustalić dokładny czas dla waszego obszaru). Grupa w Nowym Jorku będzie medytowała przez 30 minut. W tym czasie wykonana będzie rozszerzona wersja Strumienia ze Światów Wyższych a głosy Hatorów i Magdaleny przejdą przeze mnie. Towarzysząca temu energetyka szybko rozprzestrzeni się z Nowego Jorku po całej planecie i utrzyma się przez następne dwadzieścia cztery godziny, co oznacza, że nie jest konieczne abyście medytowali razem z zebraną w Nowym Jorku grupą, kiedy globalna medytacja się rozpocznie. Możecie tego dokonać w dowolnym czasie podczas tego dwudziestocztero godzinnego przedziału czasu i ciągle w pełni partycypować w jej intencjonalnych efektach, którymi jest łagodne wprowadzenie, oczyszczających i uzdrawiających energii do ludzkiego kolektywu.
Jeśli zdecydujecie się na przyłączenie do Dźwiękowej Medytacji Światowej podczas tego dwudziestoczterogodzinnego okienka, proponuję dwukrotne jej odsłuchanie dla siebie, zgodnie z instrukcją daną przez Hatorów w powyższym przekazie. Po tym, odsłuchajcie ją dwukrotnie dla dobra kolektywu – również zgodnie z wyżej przedstawionymi wskazówkami Hatorów. Po czterokrotnym w efekcie odsłuchaniu medytacji, zalecam odpoczynek przez kilka minut (lub dłużej, jeśli czas na to pozwala), aby subtelne energie osiadły w waszych ciałach/umysłach. Proszę nie słuchajcie medytacji z naszej strony, ale ściągnijcie ją na swój komputer wcześniej.
Na poziomie świadomości, gdzie Światowa Medytacja Dźwiękowa się rozwija, nie ma oddzielenia pomiędzy nami w czasie lub przestrzeni, możecie więc w pełni brać udział w niej, gdziekolwiek w tym czasie się znajdziecie. Łącząc się w tej medytacji, znajdziecie się w sferze przebywania wykraczającego poza wszelkie granice ludzkiej egzystencji. Dla tych, łączących się z nami z daleka, rozwijam moją najgłębszą wdzięczność i uznanie.
I na koniec, chciałbym zwrócić uwagę na ważny aspekt tego rzadkiego wystąpienia. Jak niektórzy z was, pracujących już wcześniej ze mną wiedzą, często wyczuwam energetykę mającego nastąpić wydarzenia. W oparciu o moją psychiczną percepcję zgromadzenia w Nowym Jorku, jakie nastąpi drugiego października, czuję, że kiedy Hatorowie i Magdalena zjednoczą swoją energię, podczas tego wydarzenia i podczas Medytacji Światowej, uwolnią potężne pole energetyczne, które wpłynie na doświadczenie zmiany życia wszystkich istot na to gotowych.
Innymi słowy, jeśli masz możliwości, aby przyłączyć się do tego wydarzenia w Nowym Jorku, polecałbym rozważenie tego.
Po więcej informacji dotyczących tego zdarzenia, proszę kliknij tutaj lub idź do zakładki Calendar na stronie www.tomkenyon.com
Kliknij tutaj aby odsłuchać i/lub zapisać Strumień ze Światów Wyższych ( A Stream from the Higher Worlds). Zostaniesz przeniesiony do strony gdzie uzgodnione zostaną zasady korzystania z zasobów (the Listening Agreement). Po akceptacji warunków uzyskasz dostęp do plików audio umieszczonych w tej sekcji, wyłącznie do osobistego wykorzystania.
©2016 Tom Kenyon All Rights Reserved www.tomkenyon.com
You may make copies of this message and share it in any media you wish so long as you do not alter its content in any manner, do not charge for it, credit the author and include this entire copyright notice. Do note that the sound meditation, A Stream from the Higher Worlds, as well as all audio files in the Listening section may not be replicated or posted on any Internet website as it is copyrighted intellectual property.

 

Aetherium

Planetarny Przekaz Hatorów przez Toma Kenyona

Tło Wydarzeń
Z naszej perspektywy destabilizacja Waszego świata, o której wspominaliśmy w naszym ostatnim przekazie, przyśpiesza nawet bardziej niż zakładaliśmy. Powoduje to ogromny stres oddziaływania na Waszą rzeczywistość biologiczną, mentalną i emocjonalną.
To co chcielibyśmy zaoferować w tym przesłaniu jest praktycznym narzędziem aby wprowadzić Wasz kompleks Ciało/Umysł na wyższy poziom skupienia w centrum wzrastającego wokół Was chaosu.
Napierające fale zmian, których wielu z was doświadcza, można przyrównać do przesadzania rośliny żyjącej w uścisku rozwiniętego ponad miarę systemu korzeni. Dla wielu z was, wasze psychologiczne i biologiczne korzenie łączące Was z obecnie odbieraną rzeczywistością są takim systemem ograniczania. W dodatku, z kilkoma wyjątkami, większość ludzi odbiera aktualne zmiany następujące na świecie jako najtrudniejsze z jakimi mieli do tej pory do czynienia.
Wiele z tego w co wierzyłeś że jest prawdą okazuje się kłamstwem. Instytucje, w których szukałeś wsparcia i ochrony okazują się działać podstępnie. Międzyludzkie związki stają się napięte z prostego faktu, iż tak wielu z was żyje w stresie związanym z kompleksowymi zmianami zachodzącymi wokół, zmianami, nad którymi wydaje się nikt już nie panuje. Wszystko to tworzy destrukcyjne wzorce reakcji wewnątrz waszych ciał, jako odpowiedź na otaczające czynniki stresujące zarówno w warstwie mentalnej jak i emocjonalnej.
Powracając do naszej metafory z rośliną zduszoną swoimi korzeniami, wszystkie istoty czujące, posiadają psychiczne korzenie, łączące je z odbieraną przez nie rzeczywistością.  Kiedy roślina rozwija zbyt mocno system korzeniowy w ograniczonej przestrzeni,  doprowadza do tego, że sama blokuje sobie możliwość rozkwitania. Przy czym paradoks tutaj polega na tym, że przesadzając taką uwiązaną, ściśniętą roślinę do większej doniczki, dając jej większą przestrzeń do wzrostu, przyczyniamy się z początku do jej stresu i dezorientacji. Upłynie chwila zanim roślina rozpozna, że wokół znajduje się więcej miejsca do rozwinięcia i poluźnienia swoich korzeni. Podczas gdy nasz komentarz może wydawać się nieprawdopodobny dla wielu spośród Was, to jesteście faktycznie w obszarze wielkich możliwości dla przyspieszenia wzrostu z uwagi na fakt, że wielowymiarowa przestrzeń w jakiej się znaleźliście rozszerza się a co za tym idzie wasza „doniczka” stała się większa. A przy tym jednak wasze wewnętrzne odczucie może być takie, że doświadczacie wyjątkowego przytłoczenia, większego niż kiedykolwiek.
Z naszych obserwacji związanych z tym dziwnym paradoksem wynika, że istoty ludzkie – oczywiście z pewnymi wyjątkami – mają tendencję do powolnego rozpoznawania nowych przestrzeni do wzrostu. Są przyzwyczajeni do bycia przytłoczonymi i ściśniętymi w  postrzeganej przez siebie rzeczywistości. Jest też pewien rodzaj lenistwa w naturze ludzkiej, który ujawnia się w chwili wkraczania w obszar rzeczywistości o większych możliwościach niż ten, który do tego momentu postrzegali. Jeśli jednak jesteś jednym z tych ludzi, którzy stawiają czoła nowej rzeczywistości, oddajemy Tobie honor (w org.: salutujemy J). Większość jednak jest głęboko powściągliwa w uwolnieniu swoich psychicznych korzeni aby rozszerzyć się poza obecne granice i być gotowym na nowe możliwości.
Poza tym, jednym z większych wyzwań w tym czasie globalnej zmiany, jest to, że większość trudności posiada nie tylko naturę mentalną czy emocjonalną ale również fizyczną. Rozumiemy przez to, że dotyka to układu fizjologicznego i neurologicznego każdego człowieka, poddawanych gwałtownym zmianom zachodzącym w otaczającej Was rzeczywistości.
Aetherium
Aetherium jest dźwiękowym narzędziem dla tych, którzy chcą stawić czoła problemom o których mówimy. Dźwiękowe kody, które składają się na tą medytację pochodzą bezpośrednio z wyższych światów świetlnych. Są emanacją dziesiąto-, jedenasto- i dwunastowymiarowych światów w tej przestrzeni, która nazywa się Aethos. To pole wibracyjne jest zarówno samoświadome jak i wysoce inteligentne, i rezyduje w takim stanie świadomości, którą wy określacie jako nie-dualizm. Do realizacji naszego celu, po prostu przekażemy wskazówki praktyczne jak skorzystać z tych unikalnych wzorców dźwiękowych.
Podczas słuchania Aetherium usłyszycie ciągły podkład dźwiękowy w tle. To dźwiękowa medytacja Aethos, którą zaprezentowaliśmy w 2012 roku. Wyłania się z tego dźwiękowego pola kompleks wybrzmiewających kodów dźwiękowych, niosących z sobą komfort, ukojenie i uzdrawiające energie Aethos, prosto do komórek ciała fizycznego. To jest wręcz ładowanie światła za pośrednictwem dźwięków do waszego fizycznego ciała by wspierać was w tym wielkim przejściu jakiego świat teraz doświadcza.
Są dwa sposoby słuchania tej medytacji dźwiękowej.
Słuchanie Pasywne
Mogą trafić się dni, kiedy będziesz tak zestresowany, zmęczony i wyczerpany, że nie będziesz w stanie utrzymać mentalnego skupienia. W takiej sytuacji po prostu wsłuchuj się w dźwięki. Kiedy twój umysł gdzieś powędruje, po prostu przywróć swoją uwagę z powrotem do muzyki. Nie ma nic więcej do wykonania podczas tej formy odsłuchiwania.
Słuchanie Skupione
W tym przypadku podczas odsłuchiwania dźwięków, skup swoją uwagę na ciele fizycznym. Ten sposób słuchania skutkuje najlepszymi efektami gdyż subtelna energia podąża za świadomością. Rozumiemy przez to, że tam gdzie utrzymujesz skupioną uwagę, tam subtelna energia ma zwyczaj kumulowania się.  Kiedy podczas słuchania Aetherium, utrzymasz swoją uwagę na ciele fizycznym, subtelne energie wyciszenia, pielęgnacji i uzdrawiania wnikną głębiej docierając do poszczególnych komórek.
Ci z Was, którzy są świadomi swoich wewnętrznych rzeczywistości, mogą dostrzec złożone geometryczne kształty wirujące wewnątrz ciała. Pozwólcie im przemieszczać się według własnego uznania. Posiadają bowiem własną świadomość i inteligencję. Niektóre z tych pól przemieszczających się energii będą wirować przeciwbieżnie, zaobserwujecie wiele różnych kształtów wirujących energii poruszających się przez ciało podczas chłonięcia dźwięków. To zjawisko jest znakiem głębokiej transformacji. Pozwól tym wzorom wirujących energii wyłaniać się i poruszać zgodnie z ich własną wolą, bez ograniczania. Możliwe jest rozszerzenie czasu odsłuchiwania przez zwykłe powtórzenie tej medytacji dźwiękowej. Dla osób przygotowanych już do osiągania głębszych stanów transformacji, praca z Aetherium będzie bardzo skutecznym sposobem działania.
Jeśli ktoś odczuwa dyskomfort, brak harmonii lub napięcie w jakiejkolwiek części ciała proszę skupcie tam swoją uwagę a kiedy tylko umysł popłynie dalej, bo tak się zwykle dzieje, po prostu przyciągnijcie swoją uwagę z powrotem do punktu skupienia.
Innym sposobem wyobrażenia sobie Aetherium, jest rodzaj metafory ukazującej swobodne płynięcie na wzburzonych falach zmian, które wzbierają nad tobą. Jeśli czujesz połączenie, i rezonujesz z dźwiękami tej medytacji zachęcamy do korzystania z niej regularnie. Jest ona wielce skutecznym, dźwiękowym wsparciem dla ciała i umysłu.
Hatorowie
26 czerwca, 2016


Przemyślenia i Obserwacje Toma

Osobiście odebrałem ostatnią medytację dźwiękową Hatorów (Aetherium) jako wielce korzystną zarówno na fizycznym poziomie w odniesieniu do dobrego samopoczucia jak również w znaczeniu dostrajania do coraz szybszych energetycznych zmian zachodzących na ziemi.
W ostatnim przekazie, Destabilizacja, Hatorowie przedstawili sugestię słuchania wcześniejszej medytacji dźwiękowej zatytułowanej „Most Pomiędzy Światami” (A Bridge Between the Worlds). Podczas gdy ma ona ewidentnie działanie uspokajające dla większości ludzi, pomagając w ograniczaniu skutków stresu, to w mojej opinii ostatni kawałek muzyczny Hatorów tworzy głęboki uzdrawiający impuls na poziomie komórkowym.
Przez słowo „uzdrawiający” odnoszę się do poczucia harmonii i równowagi na poziomie komórkowym, które powstaje pod wpływem złożonych kodów dźwiękowych tworzących Aetherium.
Uwaga: Aetherium jest formą reedukacji typu ciało/umysł. To nie jest terapia medyczna i nie powinna być używana jako taka. Jeśli cierpisz z powodu choroby, skonsultuj się z profesjonalistą z zakresu ochrony zdrowia.
Podczas słuchania Aetherium, bez wątpienia usłyszycie ciągły dźwięk w tle, to Dźwiękowa Medytacja Aethos, którą Hatorowie przekazali 20 września 2012 roku jako „Aethos i Nie-dualne Stany Świadomości”. Gorąco polecam przeczytanie tego przekazu jeśli interesuje was punkt widzenia Hatorów odnośnie tematu nie-dualizmu oraz światów w wyższych wymiarach.
Medytacja Dźwiękowa Aethos jest podstawową wibracją (jako poziom podstawowy) medytacji Aetherium. Pozostałe głosy brzmiące jak chór stworzone zostały by przenieść wyciszającą energię z Aethos poprzez użyte kody dźwiękowe, mogące być wykorzystane przez systemy biologiczne (np. twój system ciało/umysł) aby przyjąć komfort, wsparcie i pielęgnację z wyższych wibracyjnie przestrzeni egzystencji.
W Aetherium nie ma elektronicznie tworzonych dźwięków, tylko wielościeżkowo nagrane partie wokalne śpiewane przeze mnie pod kierunkiem Hatorów.
Podczas słuchania Aetherium w sesjach przedłużonych (np. poprzez klikanie przycisku powtórki) odkryłem, że kody dźwiękowe wnikają głębiej w moje ciało wliczając w to również system meridianów, różne organy ciała, a kiedy jest taka potrzeba i w moje komórki, i co ciekawe także w złożony system ścieżek nadi, którymi przemieszcza się subtelna energia w rozumieniu Yogi.
Czasem doświadczam tych ścieżek i organów w taki sposób jakby wypełniało je białe światło, czasem złote. Oczekuję, że doświadczycie koloru światła takiego jaki jest wam potrzebny właśnie w chwili medytacji, jako że efektem Aetherium jest uzyskanie synergii pomiędzy wyższymi harmonicznymi kodów dźwiękowych i waszego własnego systemu energetycznego. Zapamiętajcie, że nie jest konieczne „widzenie” światła oczami wyobraźni podczas medytacji dźwiękowej aby była ona efektywna, ale światło jest językiem jakiego się tutaj używa. Ten język światła emanujący z Aetherium zostaje przetłumaczony jeśli tego chcesz, na język kodów dźwiękowych, które mają wpływ na twój system ciało/umysł w sposób wyjątkowy dla każdego.
Jak jedna z moich ciotek zwykła mawiać: “The proof is in the pudding” (dowód jest w budyniu –  chyba po prostu: „należy spróbować” – tłum.). Więc słuchajcie Aetherium by sprawdzić czy rezonuje z wami. Jeśli czujecie związek z tą niezwykłą harmoniką, wtedy zachęcam do eksperymentowania w dowolny sposób i włączania jej do codziennych lub cotygodniowych rytuałów by zobaczyć jak  się to wam objawi. Jeśli nie czujecie połączenia, nie zastanawiajcie się. Ten rodzaj narzędzi dźwiękowych nie jest dla każdego.
Mogę uczciwie stwierdzić, że Aetherium jest harmonią światła i dźwięku, wspierającą odsłanianie głębszych niż kiedykolwiek poziomów mojego wzmacniania i uzdrawiania.
Link do dźwiękowej medytacji Aetherium znajduje się poniżej. Kiedy klikniecie na link, zostaniecie przeniesieni do Warunków dla Sekcji Odsłuchiwania (Listening Section’s Terms and Conditions). Po akceptacji (agreeing) warunków, otrzymacie dostęp do wszystkich medytacji dźwiękowych oraz wykładów w tej sekcji. Nie są za to pobierane opłaty. Bądźcie jednak świadomi że są to chronione prawem materiały autorskie. Są one do indywidualnego użytku. Nie mogą być jednak wykorzystywane w innych celach.
Kliknij tutaj aby odsłuchać i/lub pobrać plik Aetherium.

Destabilizacja

Planetarny przekaz Hatorów przez Toma Kenyona

Wasz świat wkracza w okres ogromnej destabilizacji.
W ostatnich wiadomościach odnosiliśmy się do Węzłów Chaosu jako niespodziewanych, katalitycznych i chaotycznych zmian. Zwracaliśmy też uwagę na pojawienie się zwielokrotnionych Węzłów Chaosu i możliwość ich wpływu na to co określamy w tym przekazie jako destabilizacja.
(zobacz wcześniejszą wiadomość od Hatorów zatytułowaną Eskalacja węzłów chaosu i rozkład trójwymiarowej rzeczywistości).
Ta destabilizacja waszego świata przejawia się na ekologicznym, społecznym i indywidualnym poziomie życia.
Zacznijmy od spraw związanych z ekologią.
Środowisko waszej planety, w istocie, jest zatrute. Zakwaszenie oceanów, nadużywanie pestycydów, środków chemicznych i paliw kopalnych współtworzą ekologiczny Węzeł Chaosu o ogromnych proporcjach. Z pewnością rośnie liczba naukowców zauważających, że Ziemia wchodzi w początkowe etapy “6 masowego wymierania”.
Za chwilę zwrócimy uwagę na konsekwencje związane z wystąpieniem tych problemów, ale pozwólcie nam przedstawić jeszcze pozostałe dwa poziomy.
Na poziomie społecznym wasz świat wkracza w stan wysoce niestały i destabilizujący.  Sytuacja jest skomplikowana ale wskazująca, jakbyśmy to mogli określić, na najbardziej elementarne poziomy starcia wartości kulturowych, których jesteście świadkami, jak również na wpływ zarówno zmian klimatycznych i wojny na migracje populacji ludzkich, z których niektóre są spowodowane przez okoliczności, a niektóre są zmanipulowane przez brokerów energetycznych pozostających za kulisami sceny.
Trzeci, to poziom indywidualny – to ty – czytający tą wiadomość.
Jest to także skomplikowana sytuacja, w której wyodrębnić można kilka poziomów. Jeden z tych poziomów ma związek z zatruciem środowiska tej planety, o czym wspomnieliśmy wcześniej. A w wyniku zmian klimatycznych i utraty wielkich obszarów leśnych, nowe formy bakterii i wirusów rozprzestrzeniają się po całym świecie.
Te mikro-formy życia nie są obojętne. Stanowią żywą inteligencję, która ewoluuje i robi to niezwykle szybko w sposób, który sprawi, że obecna metodologia medyczna radzenia sobie z nimi będzie nieskuteczna.
Drugie wyzwanie dla osobistej stabilizacji ma związek z ruchem pola magnetycznego i zmianami wymiarowymi rozgrywającymi się na waszej planecie. Ponieważ wasz system nerwowy działa zgodnie z zasadami bio-elektromagnetyzmu, sieci neuronowe waszych systemów nerwowych są wystawiane na próbę przez te przesunięcia i zmiany. Niektórzy z was, szczególnie ci wrażliwi energetycznie, będą podatni na to bardziej niż inni. Jednak z pewnością nikogo wpływ tych zjawisk nie ominie.
Komunikacja między ludźmi stanie się trudniejsza – określając to łagodnie.
Co może być zaskakujące to fakt, że niektóre z tych wyzwań, pojawią się między osobami będącymi ze sobą w bliskiej przyjaźni lub intymnych relacjach. Może się okazać, że pozornie nieznaczące wydarzenia zewnętrzne poruszą prawdziwe tsunami reakcji emocjonalnych.
Są dwa główne powody wystąpienia takiego zjawiska.
Pierwszy ma związek z destabilizacją systemu nerwowego, co czyni go bardziej podatnym na utratę łączności ze swoim ośrodkiem sterowania. Drugi poziom związany jest z procesem katalitycznej ewolucji, który przechodzicie w tym momencie jako istoty ludzkie. Rozumiemy przez to, że to co było przed wami ukryte jest ujawniane. Najgłębsze katakumby podświadomości ulegają przeoraniu jak po przejściu pługa przez pole. Jest to w zasadzie bardzo niepokojący stan, z którym trzeba sobie poradzić, zwłaszcza dla tych, którzy myślą o sobie jako istotach duchowych.
Jeżeli jesteś zdania, że bycie istotą duchową wymaga, aby zawsze być w stanie błogości i szczęścia, to stwierdzisz, że ten proces oczyszczania jest głęboko niepokojący, ale to jest – szczerze mówiąc – potrzebne do indywidualnego rozwoju i wyzwolenia z ograniczeń nałożonych przez wasze religie i ograniczającą historię. Konieczne jest także dla całej ludzkości, by zmierzyć się i przetransformować swój własny materiał cienia (tj. nierozwiązane problemy emocjonalne i destrukcyjne wzorce przekonań) jeśli ludzkość ma przetrwać.
W ostatnich wiadomościach mówiliśmy, że kurs wydarzeń może być zmieniony podczas „godziny jedenastej”. Odwoływaliśmy się do metafory oznaczającej, że w ciągu ostatniej godziny przed nieodwołalnym przejściem, możliwa jest zmiana jego wyniku.
Ciągle jeszcze mamy to samo zdanie chociaż godzina jedenasta już dawno minęła. Teraz znajdujecie się na minutę przed północą, ujmując to również metaforycznie.
Znaczy to, że wielka zmiana musi nastąpić w bardzo krótkim czasie aby kolektywnie zapobiec „szóstemu masowemu wymieraniu”.
Jako że ekologiczne i społeczne aspekty procesu destabilizacji są bardzo skomplikowane, chcemy ograniczyć nasze komentarze do praktycznych sugestii dla was.
Jeden z markerów, to ewolucyjnie mówiąc o stanach przejścia między wymiarami jako istota ludzka, jest rosnące przekonanie, że życie jest snem. Jeśli ten przypadek dotyczy ciebie, będziesz doświadczać swojego życia i wydarzeń zachodzących w nim, jako zjawiskowych o niematerialnej jakości. Nadal będziesz mieć do czynienia z realiami swojej fizycznej egzystencji, ale wzrośnie poczucie, że fizyczna obecność wyzbyła się swojej realności z tym związanej.
Zdajemy sobie sprawę, że w wielu naszych przekazach brzmimy jak zdarta płyta, powtarzając w kółko to samo, zwłaszcza w odniesieniu do spójnych stanów emocjonalnych, takich jak szczęście, radość i/lub uznanie. Ma to związek z fizyką i neuropsychologią. Spójny (koherentny) stan emocjonalny jest antidotum na destabilizację waszego układu nerwowego powodowanego przez różne czynniki, o których wspomnieliśmy wcześniej.
Jest wiele sposobów na to aby osiągnąć stan spójności systemu nerwowego. Z jednej strony, proponujemy pracować z dźwiękową medytacją zatytułowaną Most Pomiędzy Światami (A Bridge Between the Worlds – patrz na komentarze Toma poniżej) zgodnie z regularnym schematem wprowadzającym ten typ spójnej emocji do swojego systemu nerwowego.
Inną drogą tworzenia większej spójności to wprowadzenie w większym stopniu radości do swojego życia, co dla wielu z was może wydaje się paradoksalne. Bardzo niewiele kultur widzi konieczność pielęgnowania radości jako wartości samej w sobie.  Ofiara, męczeństwo, cierpienie wydają się być najbardziej cenione w wielu społecznościach ale z naszej perspektywy są to największe błędy przynajmniej z punktu widzenia ewolucji duchowej.
Uznajemy też fakt, że wielu z was, którzy czytają ten komunikat może mieć do czynienia z tym paradoksem (czyli jak stworzyć więcej radości swoim życiu) w bardzo bezpośredni i wyzywający sposób.
Nasza rada, jak zresztą wszystkie, powinna zostać przyjęta z dystansem. To jest po prostu nasz punkt widzenia wobec tego szczególnego wyzwania. Przyjmując to zastrzeżenie, proponujemy odciąć od swojego życia wszelkie formy myślowego poświęcenia i męczeństwa. Znajdźcie więcej sposobów, aby odkryć radość nawet w najdrobniejszych sprawach. I nie ma znaczenia, jak małe one są.
I wreszcie, znajdźcie odwagę by głosić swoją prawdę swoim bliskim. Ten rodzaj wyrażania prawdy i własnego objawienia ma, naszym zdaniem, kluczowe znaczenie dla pomyślnego przejścia przez obecny i zbliżający się okres globalnej destabilizacji.
Hatorowie
7 Lutego, 2016

Przemyślenia i Obserwacje Toma

Po pierwsze sądzę, że pierwsza część przekazu nie powinna stanowić zaskoczenia dla nikogo, kto nie poddał się hipnotycznemu urokowi mediów masowych i przyjrzał się uważniej ostatnim wydarzeniom na świecie.
Tych czytelników, którzy nie są zaznajomieni z koncepcją szóstego, masowego wymierania życia na tej planecie, odsyłam do materiału przekazanego podczas przeszłych warsztatów zatytułowanych Biofotoniczny Człowiek – The Biophotonic Human. Materiał ten zawiera zarówno naukowe jak i zrozumiałe dla laika źródła dotyczące dowodów na to, że znaleźliśmy się dosłownie na zakręcie historii prowadzącym do masowego wymierania życia.
http://tomkenyon.com/the-spiral-of-ascension-class-handouts
Powodem, dla którego dzielę się tymi informacjami jest chęć wprowadzenia tej koncepcji w sposób zrównoważony – bez sensacji – wraz z ugruntowanymi podstawami naukowymi. To wy zdecydujecie co zrobić lub czego nie zrobić z tymi informacjami.
Pomimo, że jest to relatywnie krótki przekaz, posiada jednak ukryte poziomy.
Jednym z poziomów, który mnie zaintrygował było stwierdzenie dotyczące postrzegania życia jako snu. Jest to bardzo złożony temat ale w swojej najprostszej formie Hatorowie mówią, że kiedy się wznosimy w rozwoju swojej świadomości wzrasta percepcja życia jako doświadczenia sennego. Zaczynamy postrzegać poprzez „iluzję” tego świata wyczuwając rzeczywistość którą sami kreujemy swoim unikalnym postrzeganiem. Co więcej, wyraźniej odbieramy to, że nasza wcielona egzystencja jest tuż obok ogromnej, wielowymiarowej sfery świadomości.
Postrzeganie życia jako sennego mirażu na co wskazują Hatorowie, wprowadza do tego pocieszające i wzajemne odniesienia. Innymi słowy kiedy ten stan percepcji narasta masz pogłębiające się poczucie połączenia z sobą samym, bardziej niż to ma miejsce podczas normalnego doświadczania. Jednocześnie też doświadczasz rzeczywistości fizycznej swojej egzystencji, czego nie staraj się unikać. Prowadzi to do pewnego rodzaju rozrywki gdy jednocześnie zlokalizowany jesteś w czasie i przestrzeni a w tym samym momencie rozpoznajesz siebie (swoją wielowymiarową rzeczywistość) wykraczającego poza czas i przestrzeń, jak również wszelkie zjawiska (np. sytuacje, osoby czy miejsca) z których składa się twoje życie.
Myślę że wypada tutaj dokonać rozróżnienia pomiędzy tym co Hatorowie opisują jako senną naturę życia z perspektywy wyższych wymiarów świadomości a odcięciem od życia co stanowi aberrację umysłową.
Jeśli wyczuwasz odłączenie od życia, które prowadzi do obniżenia twojego połączenia z sobą samym i jeśli odczuwasz emocjonalny stan, który jest raczej związany z dyskomfortem niż komfortem, wówczas powiedziałbym, że nie doświadczasz tego typu ruchu w górę o jakim Hatorowie mówią w swoim przekazie. Doświadczasz raczej skutków stresu wpływającego szkodliwie na twoje emocjonalne samopoczucie. To dlatego Hatorowie omawiają spójność emocji osiąganą zarówno przez medytację i/lub przez odsłuchiwanie nagrań wyciszających i uspakajających, takich jak Most pomiędzy Światami (A Bridge Between the Worlds) – patrz link do medytacji poniżej –  jak również poprzez świadome utrzymywanie spójnych emocji takich jak – choć nie limitowanych do: – szczęście, radość i/lub wdzięczność.
W ostatnim akapicie tego przekazu mówią:
„I wreszcie, znajdźcie odwagę by głosić swoją prawdę swoim bliskim. Ten rodzaj wyrażania prawdy i własnego objawienia ma, naszym zdaniem, kluczowe znaczenie dla pomyślnego przejścia przez obecny i zbliżający się okres globalnej destabilizacji”.
Podczas pracy nad moją częścią, spytałem ich co rozumieją przez to stwierdzenie, a oni powiedzieli, że prawdziwa duchowa ewolucja i wolność wspierają się na dwóch filarach: mówieniu swojej prawdy innym i ujawnianiu się w taki sposób, aby otwierać drogi wewnętrzne (w sobie) i drogi zewnętrzne (w bliskich wokół siebie) dla dokonywania się zmiany. Jeśli trzymasz światło ukryte przed sobą samym i innymi, twoje wewnętrzne światło nie przyczyni się do wyzwolenia świata. Jednocześnie, jeśli będzie się represjonować i zachowywać swój strach i negatywne reakcje na to, co dzieje się wokół, ukrywając to przed sobą i innymi (utrwalając zapominanie i rozproszenie) można stworzyć sferę cienia, która wyklucza i przyćmiewa każde prawdziwe duchowe światło które mogłoby emanować z Twojej istoty.
Tom Kenyon
Kliknij tutaj aby odsłuchac i/lub pobrać A Bridge Between the Worlds (Most pomiędzy Światami). Ten link zabierze ciebie do sekcji Listening (Odsłuchiwanie) na stronie (www.tomkenyon.com). Po zaakceptowaniu Warunków (Terms and Conditions) odnajdziesz wybór medytacji i wykładów z których możesz korzystać na własny użytek.
Informacje nie bezpośrednio związane z tym przekazem:
Mój aktualny kalendarz na rok 2016 został wstawiony na stronie internetowej. Kliknij tutaj  aby wejść tam od razu albo odwiedź naszą stronę www.tomkenyon.com.
Nowa medytacja dźwiękowa  Kuan Yin’s Enlightenment Sound Meditation została umieszczona na stronie  w sekcji Odsłuchiwanie (Listening). Ta wysoce niezwykła medytacja dźwiękowa  oparta o własną ścieżkę, służy osiągnięciu Oświecenia. Po zaakceptowaniu Warunków (Terms and Conditions) odnajdziesz wybór medytacji i wykładów z których możesz korzystać na własny użytek.
Fałszywe przekazy Hatorów
Ostatnio dowiedziałem się że ktoś, prawdopodobnie w Holandii napisał i opublikował przekaz Hatorów przypisując materiał mojej osobie. Uważam, że tego rodzaju zachowanie jest wysoce irytujące i nieetyczne, nie wspominając o tym że nielegalne.
Każdy jest uprawniony do chanelowania z kimkolwiek czy czymkolwiek chce ale nie ma prawa podpisywać się pod tym moim imieniem. Jeśli otrzymacie materiały Hatorów przypisane mojej osobie, namawiam do odwiedzenia mojej strony internetowej i sprawdzenia archiwum. Jeśli tej wiadomości nie ma w archiwum, wiadomość ta nie jest mojego autorstwa.
Jeśli cenicie sobie przekazy Hatorów otrzymywane ode mnie, to jeśli otrzymacie fałszywe przesłanie jak to wysyłane aktualnie z Holandii powiadomcie swoich przyjaciół o tym fakcie i odeślijcie ich do Archiwum Hatorów na stronie www.tomkenyon.com

©2016  Tom Kenyon   All Rights Reserved  www.tomkenyon.com
You may make copies of this message and distribute it any media you wish so long as you do not charge for it, do not alter it in any way, credit the author and include this entire copyright notice. While the text of this message may be shared, no audio files including lectures, music and/or sound meditations may be posted on any site for any reason without the author’s written permission.

 http://ariusz.pl/wp-content/uploads/2015/02/NIEBO-Z-HATHORAMI.pdf

  Niebo z Hathorami

Przedmowa
To było 10 Stycznia 2013 roku o 7 rano, byłam jeszcze w półśnie, kiedy Hathorowie przyszli do mnie z wizytą. Skontaktowali się ze mną przez bardzo mi znany i kochany głos. Czułam spokój i w głębi serca już wcześniej wiedziałam, że oni się pojawią.
Moje serce skoczyło z radości: Hathorowie!
Cichy, spokojny głos zapytał mnie, czy znów poczułam potrzebę współpracy z
nimi nad nową książką, którą miałabym napisać. Muszę przyznać, że już wcześniej oczekiwałam tego pytania od tych Wielkich Istot, lecz przez długie lata nie otrzymałam od nich żadnego nowego przekazu. Po napisaniu książki“ Healing met Hathors “, [Uzdrowienie z Hathorami –przyp. tłum.] Hathorowie coraz rzadziej kontaktowali się ze mną. Właściwie pogodziłam się już z tym faktem. Ostatnim razem, kiedy odwiedzali mnie, wspólnie kończyliśmy książkę “Healing met Hathors” w 2008 roku. To była niezwykła przygoda, jak i
również czas wspaniałego, duchowego rozwoju dla mnie. A teraz znów usłyszałam ten sam głos, z prośbą z ich strony. Prawie natychmiast poczułam ciepło i radość w moim sercu.
Głos wyraźnie dał mi do zrozumienia, że nasza współpraca będzie miała poważne konsekwencje dla mojego codziennego życia, ale to już wiedziałam z poprzedniej współpracy z Nimi. Wtedy musiałam przechodzić różne życiowe doświadczenia, by ich słowa jak najlepiej zinterpretować i napisać.
Gdy zapytałam ich o temat tejże ksiąążki, powiedzieli mi, że będzie o nauce radzenia sobie z Nową Energią na Gai. Gdy to u słyszałam, pojawiło się
pytanie: Dlaczego dopiero teraz, a nie wcześniej przekazujecie te informacje?
„Ponieważ po 21 grudniu 2012 nastała na Gai Nowa Energia” - usłyszałam.
Dlaczego dopiero teraz? Przecież gdyby przyszli wcześniej z tą informacją, mogłabym zawczasu dać czytelnikom wiedzę Hathorów w tym temacie. I zanim ta książka zostanie
skończona, minie też trochę czasu. Dając mi odpowiedź uśmiechali się dobrotliwie, mówiąc, że wcześniej nie mogłam przewidzieć jak będzie po roku 2012. “Lecz wy potrafiliście to przewidzieć” - odpowiedziałam im. „Lieve, ty byś nie potrafiła zrozumieć naszych słów,
gdybyśmy przekazali te informacje wcześniej, zanim na Gai powstała Nowa Energia”. Taka była ich odpowiedź. Rzeczywiście, czułam, że mieli rację.
Gdy z nimi rozmawiałam, miałam uczucie, jakby siedzieli obok mnie.
Zawarliśmy wspólnie następującą umowę: Najpierw będę musiała przeżyć i poczuć to ,
co przekażą, a dopiero później dostanę od nich pełny tekst do nowej książki . Zatem drodzy czytelnicy, przekazuję Wam po raz kolejny nowe wiadomości od Hathorów. Tytuł książki, jak poprzednim razem, od razu mi podali: “Niebo z Hathorami”. Bardzo rozradował mnie ten tytuł.
Kochani czytelnicy, czy wybierzecie się z nami w podróż po Nowym Świecie?

O Naturze Aniołów

https://www.youtube.com/watch?v=nDwjj8h8EVs 

W tym przesłaniu chcielibyśmy przedstawić nasz punkt widzenia odnośnie natury aniołów.
Nie ma to nic wspólnego z podejściem religijnym. Ma to raczej związek z rzeczywistością między wymiarową.
W celu wyjaśnienia tego zagadnienia podzielimy temat aniołów na trzy zasadnicze kategorie.
Anioły Światów Duchowych
Te efemeryczne byty są elektromagnetycznymi polami inteligencji. Niektóre z nich przybierają formy pozwalające na ich identyfikację a inne nie. Takie elektromagnetyczne pola inteligencji wchodzą w interakcję z istotami ludzkimi w pewnych sytuacjach, natomiast trzeba wiedzieć, że oczekiwania i wierzenia danego człowieka mają bardzo duże znaczenie podczas tego rodzaju doświadczeń. Innymi słowy, ludzki system wierzeń wpływa bardzo na to, co jest doświadczane.
Anioły ze światów duchowych przybierają wiele różnorodnych form, pośród których są takie kształty pól energii, które dają wrażenie posiadania przez nie skrzydeł, ale nie zawsze tak jest.
Te typy aniołów są istotami stworzonymi. Są siłami pól inteligencji, wysłanymi w eter, w kosmos, aby wykonać zadanie lub też podjąć jakąś akcję wyznaczoną przez swojego twórcę.
Twórca taki może przybrać formę, którą możemy określić, jako bóg, bogini, półbóg czy półbogini, istota międzywymiarowa, obca inteligencja lub nawet istota ludzka. Te typy aniołów nie posiadają wolnej woli. Są stworzone wyłącznie dla wypełnienia konkretnej intencji.
W większości przypadków anioł będzie kontynuował swoja misję z determinacją aż energia, która go stworzyła nie będzie w stanie go podtrzymywać. W niektórych bardzo rzadkich przypadkach takie byty anielskie mogą osiągnąć poziom samoświadomości oraz zdolność do podejmowania własnych wyborów niezależnie od swojego źródła lub twórcy. Jest to bardzo rzadki przypadek, ale czasem się wydarza.
W tej kategorii aniołów jest zbiór istot posiadających wiele różnych intencji.
W tym przesłaniu skupiamy się na aniołach, których intencje mają na celu podtrzymanie życia i są w swej naturze pozytywne.
Anioły Wcielone
Druga kategoria aniołów może zostać opisana, jako pola elektromagnetyczne inteligencji, które istnieją wyłącznie wewnątrz ludzkiego ciała. Są to pola siłowe inteligencji utworzonej poprzez emocje i wierzenia pojedynczego człowieka. Są to subtelne siły energetyczne przemieszczające się wewnątrz ludzkiego ciała w odpowiedzi na wierzenia i emocje.
Jedną z wielkich umiejętności, którą posiadacie, jako istoty ludzkie, to tworzenie sił anielskich w swoim wnętrzu poprzez użycie pozytywnych intencji i pozytywnych emocji. Wrócimy do tego najważniejszego wątku za chwilę.
Obce Inteligencje
Trzecia kategoria aniołów nie jest wcale anielska i powstała w wyniku błędnej interpretacji.
Kategoria ta powstała z powodu sytuacji, kiedy człowiek napotyka obcą inteligencję. Tego typu spotkania bywają mylnie interpretowane, jako kontakt z aniołami. Wiele spośród waszych duchowych i religijnych tradycji opartych jest na opowieściach związanych ze spotkaniami z istotami anielskimi czy też bogami/boginiami, którzy byli prawdę mówiąc po prostu przedstawicielami bardziej zaawansowanych cywilizacji.
Powód naszej dyskusji na temat aniołów ma dwojakie podłoże.
Myśl, Strach i Zmiana
Pierwszy powód jest bardzo praktyczny i ma związek z waszymi duchowymi przejściami spowodowanymi przez aktualne, ogromne zmiany zachodzące na Ziemi. W najprostszy sposób możemy to określić tak, że gwałtowne zmiany na Ziemi powodują refleksje związane ze strachem, obawą.
Z nielicznymi wyjątkami istoty ludzkie ze swej natury są nieufne wobec zmian. I kiedy zmian jest tak dużo jak objawia się to teraz na waszej planecie, te naturalne obawy narastają uwalniając w waszych ciałach destrukcyjne elektromagnetyczne pola inteligencji.
Jako obronę przed tym, omówimy kreację pozytywnych efektów wewnątrz ludzkiej biologii poprzez tworzenie subatomowych form anielskich.
Wasza nauka psychoneuroimmunologii, czy też studia nad poznaniem jak myśli i emocje wpływają na system odpornościowy – podobnie jak nowo rozwijające się naukowe dziedziny epigenetyki zajmujące się tym, w jaki sposób myśl i emocja wpływa na wasze DNA – w coraz jaśniejszy sposób wskazują na odpowiedzialność za to czynników chemicznych i molekularnych.
Ale my chcielibyśmy pójść dalej poprzez wyjaśnienie, że tworzycie efekty pola kwantowego we wszechświecie własnych ciał, poprzez generowane przez siebie myśli i uczuć.
I tu dochodzimy do czegoś w rodzaju rozwidlenia dróg.
Przez nasilanie się węzłów chaosu w waszym świecie coraz większa liczba istot ludzkich odczuwa narastający strach, obawy, lęki i zubożenie. Lista jest długa i z pewnością łatwo byłoby uzasadnić przekonanie, że żyjecie pośród coraz większych niebezpieczeństw w przerażającym świecie.
Patrząc na to z boku jest to prawidłowa ocena, ale jeśli pozostaniecie na tej wyspie percepcyjnej rzeczywistości wytworzycie szkodliwe efekty w waszej biologii, wewnątrz swoich ciał.
Sztuczka, jeśli tak to można określić, polega na przeciwstawieniu tej percepcji okresami osobistej odnowy i ulgi. Rozumiemy przez to tworzenie własnych dróg uwolnienia biologicznie pozytywnych efektów, dzięki kreacji subatomowych form anielskich.
Sposób, w jaki uzyskuje się taki efekt jest dość złożony. Ale najprościej wyjaśnić to tak, że kiedykolwiek tworzycie pozytywne myśli i pozytywne uczucia, kreujecie biologicznie pozytywne subatomowe anioły poruszające się poprzez wszechświat waszych ciał. Te pola siłowe przyczyniają się do powstawania efektów pola kwantowego, które pozytywnie przełącza biologiczne reakcje redukując wpływ stresu.
Ponadto, do celowego tworzenia pozytywnych myśli i uczuć, jak wierzymy, korzystne dla was będzie odsłuchiwanie przekazanej ostatnio medytacji dźwiękowej zatytułowanej Most pomiędzy Światami. Proste odsłuchiwanie tej medytacji dźwiękowej przez 12 minut, to jest tyle ile ona trwa, raz lub dwa razy w ciągu dnia może sprawić dużą różnicę w tym, jak się czujecie.  (Uwaga: link do tej medytacji dźwiękowej znajduje się na końcu tego przekazu)
Uważamy, że to niezwykle ważne, aby świadomie w sposób systematyczny, uwalniać biologicznie pozytywne pola siłowe w swoim ciele, przeciwstawiając się eskalacji szaleństwa krążącego wokół.
Chcemy odwołać się do naszego wcześniejszego przekazu (z 18 kwietnia 2005 roku) zatytułowanego Ekstaza i Serce (Ecstasy and the Heart), jako, że informacje tam zawarte mogą być wam bardzo przydatne.
Drugi powód, dla którego rozważamy temat aniołów ma naturę planetarną.
Jako zbiorowość wspólnie przechodzicie przez bardzo trudny i niebezpieczny punkt. Następuje wzrost destrukcyjnych sił na waszej planecie w zakresie fanatyzmu religijnego, inżynierii klimatycznej, chciwości korporacyjnej i manipulacji a także poważnych zagrożeń dla podstaw ekosystemu.
Obserwując to z naszej perspektywy, wkraczacie teraz w masywny Węzeł Chaosu (Chaotic Node), jakiego wasza planeta nie widziała od długiego czasu. Gdyby się to potwierdziło, to ten Węzeł Chaosu mógłby spowodować masowe wymieranie różnych form życia w tym także wielu ludzi.
Wzywamy w związku z tym do podjęcia działań wszystkie pozytywne anielskie formy ze wszystkich możliwych duchowych tradycji, wszelkie opowiadające się za życiem, wielowymiarowe istoty, przedstawicieli wszystkich obcych cywilizacji mających pozytywne intencje i wszystkie istoty ludzkie popierające nasze zamiary.
5 września 2015, utworzymy „punkt splotu wydarzeń” (w org.: a nexus point). Poprzez globalną medytację wezwiemy wiele różnorodnych, działających na rzecz życia form anielskich, do aliansu chroniącego życie i jego wzrost na tej planecie.
Jasno przedstawmy, co przez to rozumiemy.
Jeśli ludzka świadomość wznosi się do wyższego poziomu niż ten manifestujący się obecnie, wówczas zasługuje na przetrwanie. Jeśli nie wznosi się, wówczas ludzkość, jaką znacie nie pokona tego przejścia. Jest to zbiorowy test kosmicznej inteligencji, któremu aktualnie stawiacie czoła na wielu poziomach.
Utworzenie przez nas tego „punktu splotu wydarzeń”, wokół którego pozytywne pola elektromagnetyczne inteligencji będą mogły ruszyć razem, jako spójna siła, jest dość niezwykłą propozycją.
To dlatego, że kreatorzy tych aniołów pochodzą z wielu różnych, duchowych, obcych i wielowymiarowych przestrzeni, te „anielskie istoty” rzadko ze sobą współdziałają a właśnie teraz wezwiemy je do Stołu Przeznaczenia, dla dobra ludzkości i całego życia na tej planecie.
Ten punkt zwrotny nastąpi 5 września 2015 roku, w ostatniej półgodzinie wydarzenia, jakie odbędzie się na Manhattanie, nazwanego W towarzystwie Aniołów (In the Company of Angels). Medytacja rozpocznie się o 17:30 i zakończy się o 18:00 EST (USA) (czyli 21:30 – 22:00 GMT). (Dla wyznaczenia czasu dla swojej lokalizacji możecie skorzystać z konwertera czasu lub Zegara Światowego: World Time Clock.)
Ta dźwiękowa medytacja zostanie nagrana i umieszczona na naszej stronie internetowej po całym wydarzeniu, i jeśli te nagrania będą z wami rezonowały zalecamy jej częste słuchanie. Innymi słowy, nie jest to jednorazowa medytacja a stworzona została, aby stać się spójnym polem jednolitej energii wzmacniającej was za każdym razem, kiedy jej odsłuchujecie.
Jeśli jest to niemożliwe, abyście byli fizycznie w Nowym Jorku żeby przyłączyć się do medytacji a chcielibyście dostroić się do tego punktu splotu wydarzeń, który będzie tworzony podczas jej trwania, sugerujemy odsłuchiwanie Mostu Pomiędzy Światami (A Bridge Between the Worlds) w podanym przedziale czasowym. Podczas tej pół godziny umieśćcie swoją uwagę na czakrze korony, na szczycie głowy. Odsłuchajcie medytację trzykrotnie i zróbcie trzydziestominutowa przerwę na odpoczynek przed powrotem do innych aktywności. (Uwaga: Link do tej medytacji znajdziecie na końcu tego przekazu. Proszę lepiej ściągnijcie ten plik dźwiękowy na swój komputer przed wydarzeniem 5 września, zamiast odsłuchiwać go bezpośrednio z naszego serwera).
Jeżeli będąc daleko, przyłączycie się do nas podczas medytacji, serdecznie Was powitamy. Wiedzcie, że na tym poziomie świadomości, oddzielenie fizycznym dystansem nie jest żadnym ograniczeniem.
Hatorowie
21 czerwca 2015

Przemyślenia i Obserwacje Toma

Kiedy powstał pomysł aby W towarzystwie Aniołów (In the Company of Angels) został zaprezentowany podczas jednodniowego wydarzenia na Manhattanie, nie przypuszczałem, że pojawią się Hatorowie z propozycją przeprowadzenia medytacji światowej.
Już nazajutrz po otrzymaniu tej szczególnej wiadomości, przeczytaliśmy z Judi artykuł w gazecie „Huffington Post” o wspólnych badaniach prowadzonych przez Stanford, Princeton i Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley. Wnioski z badań, które zostały opublikowane w Science Advances, Vol. 1 No. 5, z 5 czerwca 2015 są takie, że Ziemski ekosystem wszedł właśnie w szóstą masową fazę wymierania.
Dla tych, którzy chcieliby przeczytać o tym sami podaję link do artykułu: http://advances.sciencemag.org/content/1/5/e1400253
W ślad za tymi badaniami i całą obfitością innych, również takich niepotwierdzonych naukowo doniesień, zdaje się potwierdzać bardziej gwałtowne pogorszenie naszego ekosystemu, niż pierwotnie sądzono.
Na poziomie pragmatycznym myślę, że musiałoby dojść globalnego wysiłku, aby spowolnić proces degradacji ekosystemu a wymagałoby to współpracy na poziomie całej planety, co w tej chwili jest po prostu nie do pomyślenia.
Jak powiedział kiedyś astrofizyk Carl Sagan: “Zagłada jest regułą. Przeżycie jest wyjątkiem”
Muszę stwierdzić, że wkroczyliśmy w wyjątkowy moment historii naszej planety i wymaga to podjęcia wyjątkowych rozwiązań, jeśli chcemy prześlizgnąć się przez ten narastający Węzeł Chaosu.
Przez wszystkie te lata, kiedy odbierałem przekazy Hatorów, nigdy nie doświadczyłem z ich strony tak bardzo zdecydowanego określenia możliwości zbliżającej się katastrofy czy też próby podjęcia tak dużego wysiłku jak utworzenie „punktu splotu wydarzeń” w celu współkreacji rozwiązań na rzecz ludzkości i naszej planety poprzez anielski alians.
To raczej ociera się o „science fiction” czy też mity o starożytnych herosach. Z perspektywy Hatorów jednak, królestwa anielskie są powiązane z pierwotną siłą kosmosu – przynajmniej z punktu widzenia międzywymiarowości. Więc wołają poprzez nich i nas by połączyć się w kreacji spójnej intencji mającej na celu stworzenie nowego standardu międzynarodowej współpracy jak również nowej rzeczywistości, gdzie różne formy życia na tej planecie będą rozpoznawane, jako nierozerwalnie ze sobą powiązane.
Dla tych z was, którzy czują się wezwani do udziału w tym wielkim eksperymencie w świadomości, ale nie będą mogli fizycznie wziąć udziału w tym wydarzeniu, pragnę powtórzyć to, co Hatorowie powiedzieli na końcu przekazu:
Jeżeli będąc daleko, przyłączycie się do nas podczas medytacji, serdecznie Was powitamy. Wiedzcie, że na tym poziomie świadomości, oddzielenie fizycznym dystansem nie jest żadnym ograniczeniem.”
Prowadząc z Hatorami wiele medytacji światowych przez te wszystkie lata, mogę uczciwie powiedzieć, że spełniły one swój cel. Stwierdzam to w oparciu o informacje zwrotne, jakie otrzymuję od osób z całego świata, o tym, czego doświadczały, kiedy „dostrajały się” do globalnych medytacji. Powiedzieć, że działy się rzeczy magiczne, gdziekolwiek te osoby były, to za mało.
Proszę lepiej ściągnijcie ten plik dźwiękowy na swój komputer przed wydarzeniem 5 września, zamiast odsłuchiwać go bezpośrednio z naszego serwera). Przekazuję tą wiadomość, ponieważ gdy zbyt wiele osób próbuje korzystać z naszej strony w tym samym czasie, serwer nie jest w stanie nadążyć i może się zawiesić a wówczas nikt nie skorzysta nagrania.
Dla tych, którzy będą uczestniczyli w globalnej medytacji na odległość, Hatorowie zalecają odsłuchanie medytacji dźwiękowej (Most pomiędzy Światami – A Bridge Between the Worlds) trzykrotnie ze świadomością na czakrze korony. Sugerują również, aby poświęcić około 30 minut na późniejszy odpoczynek by zintegrować swoje doznania.
Jeśli czas na to pozwala, poświęciłbym więcej niż 30 minut na integrację swoich doświadczeń z uwagi na to, że jak twierdzą Hatorowie, dokonanie tak głębokiego kontaktu ze światami anielskimi może głęboko zmienić świadomość, więc niektórzy z Was będą potrzebowali nawet długiej drzemki.
Po większą ilość informacji o wydarzeniu na Manhattanie 5 września, nazwanego W Towarzystwie Aniołów (In the Company of Angels), kliknij tutaj.
Aby wysłuchać i/lub ściągnąć Most Pomiędzy ŚwiatamiA Bridge Between the Worlds, kliknij na link poniżej. Przeniesie to ciebie do strony z Zasadą Odsłuchiwania (Listening Agreement). Po zaakceptowaniu warunków otrzymasz dostęp do plików audio w tej sekcji. Jest tam duża ilość medytacji, wykładów i wszystkie są oferowane nieodpłatnie do własnego użytku.
Kliknij tu, aby odsłuchać i/lub ściągnąć Most Pomiędzy ŚwiatamiA Bridge Between the Worlds.
Uwaga: Gdybyś chciał otrzymywać kolejne posty Hatorów bezpośrednio, idź do strony www.tomkenyon.com i kliknij na Contact.
©2015 Tom Kenyon All Rights Reserved www.tomkenyon.com
You may make copies of this message and distribute it so long as you do not charge for it, do not alter it in any way and include this entire copyright notice. Please note that the sound meditation, A Bridge Between the Worlds, may not be posted or shared. It is for you personal use only.
Informacje Nie Wprost Związane Z Tym Przekazem
Music of the Inner Spheres (Muzyka Wewnętrznych Sfer)
Z przyjemnością mogę poinformować, że Music of the Inner Spheres jest już dostępna w naszym Sklepie on-line. Te nagrania są zbiorem moich ulubionych sesji dźwiękowych zebranych z różnych warsztatów oraz niezależnych sesji nagranych przeze mnie w studio na potrzeby wewnętrznych eksploracji. Wybrałem siedem kawałków dźwiękowych składających się na jeden CD będących silnym wsparciem podczas wewnętrznych eksploracji własnej świadomości i wierzę, że i wam w tym pomogą.
Kliknij tu aby zobaczyć Music of the Inner Spheres w Sklepie / Store.
Angels and Devas (Anioły i Devy)
To rozszerzona wersja Dźwiękowej Medytacji Fukushima, która możecie odsłuchać bezpłatnie na naszej stronie w sekcji „Listening”. Wiele osób prosiło mnie o dłuższą wersję, aby mogli zanurzyć się w harmonii królestw Aniołów i Dev. W celu uzyskania informacji o oryginalnej medytacji dźwiękowej zawierającej też przekaz Hatorów, wejdź na naszej stronie w Sekcję „Hathors” i wybierz tytuł: Fukushima.
Kliknij tu aby zobaczyć Angels and Devas w Sklepie / Store.
© 2015 Tom Kenyon All Rights Reserved www.tomkenyon.com
You may not use my music with any video, graphics, meditation or copy placed over it. You may not post my music on You Tube or any such media. The message itself may be copied and shared, but not my music. I hold copyright on all my music, and it may not be used, distributed, or copied in any way in any medium.


© 2015 Tom Kenyon All Rights Reserved www.tomkenyon.com

Piąta Perspektywa – Wychodzenie poza Czas i Przestrzeń

Planetarne Przesłanie Hatorów przez Toma Kenyona

Wkraczanie w wyższe wymiary świadomości wymaga fundamentalnej zmiany w postrzeganiu czasu i przestrzeni.
Jest to kluczowa zmiana, którą chcemy się zająć, wykorzystując teoretyczną perspektywę i praktyczną technikę w połączeniu z dźwiękową medytacją utworzoną w tym konkretnym celu.
Teoria
Jest wiele dróg umożliwiających wgląd w wyższe wymiary. To, czym chcielibyśmy się podzielić stanowi podstawowy schemat tego, w jaki sposób my postrzegamy wymiary i jakim wyzwaniom trzeba sprostać, aby przechodzić do wyższych wymiarowo rzeczywistości.
Wasza cielesna biologiczna rzeczywistość (np. wasze ciało fizyczne) jest zakotwiczone w trzecim i czwartym wymiarze świadomości, tak jak to postrzegacie.
Jesteście całkiem dobrze obeznani z trójwymiarowością waszego świata. Wasz system nerwowy jest dobrze dostrojony do tej rzeczywistości. Wasz złożony system mózg/umysł/ciało jest zsynchronizowany z fizyczną rzeczywistością waszego świata. Każde wasze biologiczne wyzwanie zależy od nawigowania poprzez przestrzeń was otaczającą. Ponadto wasze ciało, umysł i świadomość zakotwiczone są w waszym postrzeganiu czasu.
Jednakże wasze wyższe wymiarowo poziomy świadomości nie są skrępowane tymi ograniczeniami. Są wolne od przestrzennych i czasowo-zorientowanych restrykcji. A to dlatego, że wyższe wymiarowo ciała nie posiadają masy ani fizyczności i z tego powodu nie podlegają oddziaływaniu pól grawitacyjnych
Pola grawitacyjne w dużym stopniu wpływają na Czas. Co więcej, wasza percepcja czasu została uwarunkowana. Mieszanka pól grawitacyjnych oraz warunków społecznych stworzyła u większości istot ludzkich poczucie bycia uwięzionym w ograniczeniach przestrzeni i czasu.
Pragmatycznie rzecz ujmując, wasze doświadczanie „rzeczywistości” jest wynikiem poziomu wibracyjnego, z którym się identyfikujecie. Kiedy identyfikujecie się z wyższymi wymiarami świadomości, uwalniani jesteście od ograniczeń przestrzeni i czasu, i operujecie wtedy w tej bardziej płynnej rzeczywistości.
Kiedy identyfikujecie się wyłącznie ze swoją rzeczywistością biologiczną, stajecie się dla wszelkich waszych zamiarów czy celów złapani w pułapkę przestrzeni i czasu.
W tym przekazie zaprezentujemy Wam sposób na przeniesienie własnej tożsamości z ograniczeń percepcji czasu i przestrzeni, do wolności wyższych wymiarów, tocząc jednocześnie życie z dnia na dzień w cywilizacji i rzeczywistości wymiarowej, zamkniętej przez te ograniczenia (np. przestrzeń i czas)
Ale przed udzieleniem wskazówek dla tej metody musimy zagłębić się nieco w teorię.
Postrzegamy czas, jako czwarty wymiar. Dla nas przestrzeń i czas są ze sobą ściśle powiązane. Wasi naukowcy potwierdzili teorię Einsteina, że duże obiekty posiadające masę generują pola grawitacyjne, które zmieniają zarówno przestrzeń jak i czas.
Dla nas piąty wymiar jest pierwszym wymiarem świadomości poza ograniczeniami przestrzeni i czasu (jak to ma miejsce w wymiarze trzecim i czwartym). Dodatkowo, istoty w piątym wymiarze nie posiadają masy, co powoduje, że nie podlegają oddziaływaniom pól grawitacyjnych.
Mimo, że piąty wymiar nie ma fizyczności, jako takiej, wypełniony jest formami i obiektami. Z waszej perspektywy jednak, formy w piątym wymiarze wydają się ulotne – jakby nie będąc materialną substancją, ukazują się niejako bardzo nierzeczywiste.
Wkraczając do piątego wymiaru ciągle będziecie doświadczać siebie, jako posiadających formę ( w tym przypadku: ciało fizyczne). Rzeczy w piątym wymiarze przedstawią się Wam, jako ciała stałe takie, jakich doświadczacie w swojej aktualnej rzeczywistości. Natomiast wasze doświadczenie przestrzeni będzie bardziej płynne a czas, jako poziom odniesienia nie będzie istniał w ogóle.
Są tacy, którzy twierdzą, że wszelkie wasze problemy zostaną w sposób magiczny i niezwłoczny rozwiązane z chwilą wejścia w piąty wymiar. Nie doświadczyliśmy czegoś takiego. Po prostu zmieniają się wyzwania. Zmieniają się też możliwości, ponieważ nie ograniczają was ani czas ani przestrzeń w taki sposób, jaki ma to miejsce, w aktualnie doświadczanej przez ciało rzeczywistości. Daje to większe możliwości wyrażania swojej kreatywności i tego, co nazywamy „wymiarową ewolucją”.
Wymiarowa ewolucja to rozwój umiejętności bycia świadomym oraz jednoczesnego operowania w wielowymiarowości. Podróż do tego stanu mistrzostwa może być z pewnością długa i zawiła, ponieważ wymaga życia w konkretnej wymiarowej rzeczywistości z jego bezpośrednim doświadczaniem. Na przykład wasze obecne cielesne życie jest – z punktu widzenia ewolucji wymiarowej – okazją do opanowania wymiarów trzeciego i czwartego. Jest także okazją doświadczania wyższych wymiarów mimo jednoczesnego przebywania w tej wcielonej egzystencji. Życie takim sposobem, może gwałtownie przyspieszyć ewolucję wymiarową a ten przekaz jest zakodowaną, wielopoziomową informacją dla tych z Was, którzy wkroczyli już na tą radykalną drogę bycia.
Z naszego punktu widzenia, posiadacie formę, którą można określić, jako człekopodobną aż do dziewiątego wymiaru. Każdy kolejny wymiar świadomości jest subtelniejszy (mniej zagęszczony) od poprzedzającego. Dla tych, którzy osiągają wymiar dziesiąty, forma, jaką znacie zanika kompletnie i istota przybiera kształt z natury bardziej geometryczny.
My, kiedy wchodzimy w wymiar dziesiąty stajemy się sferami. Nie jesteśmy kulami, jakie pojawiają się na fotografiach a ludzie nazywają je orbsami. Prawdziwe orbsy, w przeciwieństwie do tych artefaktów fotograficznych lub fotomontaży to wielowymiarowe istoty posiadające formę geometrii sferycznej. Jeśli przypatrzeć im się uważniej, kule te ujawniają w swoich wnętrzach skomplikowane labirynty. Kulista natura istot między wymiarowych jest dość powszechna i wiele różnych rodzajów istot przybiera tego typu formę geometryczną.
Kiedy my wkraczamy w dziesiąty wymiar, niektórzy spośród nas stają się tym, co nazywamy Aethos, co omawialiśmy w poprzednich przekazach.
Ale zwróćmy ponownie naszą uwagę na Was. Kolektywnie ludzkość jest wciągana w piąty wymiar. Jest to nieunikniona zmiana ewolucyjna, związana jednak zarówno z grożącymi niebezpieczeństwami jak i nowymi możliwościami, i chcielibyśmy teraz przedyskutować kilka z tych wyzwań, z którymi przyjdzie się Wam zmierzyć podczas dokonywania tego przejścia.
Dla potrzeb tej dyskusji chcielibyśmy podzielić te wyzwania na trzy główne kategorie: 1) naturalnie pojawiające się podczas przejścia, problemy w świadomości, 2) wpływy spowodowane przez człowieka, 3) ingerencje obcych.
Naturalnie Pojawiające się Problemy
Przejścia do wyższych wymiarów niosą za sobą problemy z powodu radykalnej różnicy w percepcji, pomiędzy istotami poddawanymi grawitacji i tymi, których te oddziaływania nie dotyczą. Innymi słowy, na progu pomiędzy trzecio i czwarto wymiarową rzeczywistością a waszym światem piąto wymiarowym staniecie przed „ścianą” różnic percepcyjnych.
Z pewnością niektóre osoby doświadczając rzeczywistości piąto wymiarowej mają poczucie utraty zmysłów. Dzieje się tak z powodu czasowego zawieszenia odbioru przestrzeni i czasu. Percepcja jest bardziej płynna w wyższych wymiarach i wkraczając tam stajesz niejako poza swoim własnym życiem. Odczuwa się to jakby odłączenie od rzeczywistości i potrzeb ziemskiej egzystencji, co może być odbierane, jako ogromna ulga lub też, jako wielkie napięcie w zależności od własnego stanu psychicznego.
Kiedy wasza świadomość przenosi się do piątego wymiaru, zmienia się osobista tożsamość. Osoba nie może zidentyfikować się w oparciu o swoją ziemską egzystencję jak to miała w zwyczaju robić do tej pory. To wyzwanie, z naszego punktu widzenia, jest najtrudniejszym do opanowania, kiedy po raz pierwszy następuje wejście do piątego wymiaru. Przejście z piątego do wyższych wymiarów z natury jest już dużo łatwiejsze z uwagi na to, że niezwiązane jest z zanikiem przestrzeni i czasu, jako ograniczeniami.
Przejście do piątego wymiaru (i wyższych) wymaga z waszej strony pewnego rodzaju finezji, jeśli chcecie osiągnąć cel, jakim jest kontynuowanie swojego codziennego życia, dostrajając się jednocześnie do tej rozszerzonej rzeczywistości.
Jedną z przyszłych zdolności ludzkości mówiąc tu o kolektywie, będzie umiejętność życia w trzecim i czwartym wymiarze – w rozumieniu przestrzeni i czasu, jakie teraz znacie – podczas gdy jednocześnie przebywać będziecie w piątym wymiarze gdzie przestrzeń i czas nie są doświadczane jako ograniczenia.
Ta podwójna rzeczywistość zaoferuje ludzkości możliwość głębokich, twórczych wglądów i zdolności, ale jak zwykle z każdym postępem wykres go obrazujący ma kształt krzywej rozkładu prawdopodobieństwa. Wielu pośród czytających ten przekaz jest daleko w przodzie tego przejścia w porównaniu z większością ludzkości. Może to powodować odczucie bycia obcym, żyjącym w obcym kraju.
Wpływy Powodowane przez Człowieka
Wasze przejście z trzecio i czwarto wymiarowej rzeczywistości w wymiar piąty i wyżej może być utrudnione z powodu ingerencji innych osób lub wpływów kulturowych.
Z punktu widzenia ewolucji wymiarowej, gmach waszej całej cywilizacji osadzony jest na fundamentach iluzji. Iluzja ta to przekonanie, że wasz świat jest trwały oraz, że przestrzeń i czas oparte są na realiach niepodlegających wpływom waszej świadomości.
Kiedy biologia wymusza na was codzienne uczestnictwo w życiu trzecio i czwarto wymiarowym, i skupiacie swoją uwagę na postrzeganiu przestrzeni i czasu, to nie jest to tylko zwykła wiara, że stanowią one jedyną rzeczywistość.
Wasze systemy filozoficzne, religijne i polityczne występujące na określonych obszarach, żerują na i uzależnione są od utrzymywania tej iluzji. Ale w naszej opinii ten domek z kart, zwany ludzką cywilizacją w końcu zawali się, co spowoduje, że zdecydowanie coraz więcej ludzi uwolni się od życia ukierunkowanego na niskie wymiarowo rzeczywistości.
Pozwólcie zwrócić teraz swoją uwagę na inne czynniki, które mogą (i robią to) wpłynąć na wasze przejście w rzeczywistości wyższych wymiarów.
Wasz ekosystem znajduje się na spirali opadającej, będąc źródłem prawdziwego wyzwania dla organizmów biologicznych w ich walce o przeżycie. Tworzy to ogromny stres dla wszystkich zwierząt i świata roślinnego z włączeniem w to też człowieka. Niektóre z zagrożeń działających na ekosystem pochodzą z kosmosu, jak zmiany aktywności słonecznej, promieniowanie gamma czy też inne rodzaje promieniowania docierające na ziemię z głębokiej przestrzeni. Niektóre zagrożenia pochodzą z samej Ziemi, ale największy wpływ na degradację waszego ekosystemu ma działalność człowieka, wliczając w to wszelkie emisje gazów czy zakwaszanie oceanów.
Nie ma na to teraz czasu ani miejsca (w kontekście tematu, jaki poruszamy to żart) by rozważać ten temat dalej, jako że jest on bardzo złożony. Ale każdy, kto uważa, że wszystko jest w porządku z ekologią planety jest w dużym błędzie.
Prowadzi to nas do maklerów władzy, którzy wzmocnili się poprzez odebranie tej mocy innym. Mamy na myśli w tym przypadku, korporacje rozprowadzające fałszywe informacje o ekosystemie, dzięki czemu utrzymują swoje dochody kosztem innych form życia tej planety.
To jest test na inteligencję ludzkości i jeśli się kolektywnie nie przebudzicie i nie spostrzeżecie, że jesteście manipulowani i wykorzystywani przez tych maklerów władzy – tych widocznych i tych niewidocznych – wasz ekosystem będzie ulegał dalszej degradacji co doprowadzi was do konfrontacji z przyszłością, w której nie warto będzie żyć.
Ingerencje Obcych
Część tego, co nazywamy ingerencją obcych, sięga w swej naturze do wczesnych manipulacji genetycznych dokonywanych przez Annunaki. Ta obca cywilizacja utworzyła w istocie rasę niewolników wykorzystywanych do wydobywania złota, którego wręcz desperacko potrzebowali w celu wzmocnienia zanikającej atmosfery swojej planety. Przeprowadzono genetyczny eksperyment na grupie ziemskich naczelnych, tworząc rasę podrzędnych robotników wykorzystywanych do pracy w kopalniach. Tak oto, zakodowali w ich biologii głęboko zakorzenione tendencje podporządkowania i czczenia tych, którzy mają być postrzegani, jako „boskie istoty”.
Wasi praprzodkowie postrzegali Annunaków (i wielu innych galaktycznych czy międzygalaktycznych podróżników), jako bogów, ale te istoty wyprzedzały ich po prostu w swym rozwoju technologicznym tak dalece, że ich ukazywanie się oraz działania wydawały się magiczne dla mniej rozwiniętych umysłów.
Moment przejścia od ograniczeń trzeciego i czwartego wymiaru egzystencji do większej wolności wymiaru piątego i dalej, może być powodem emocjonalnego wyzwania. Możliwe jest to dlatego, że ogromna swoboda doświadczania w rzeczywistościach wyższych wymiarów może powodować chwilową dezorientację. Ten rodzaj dezorientacji powodowany jest przez dwie przyczyny 1) zanik percepcji przestrzeni i czasu, jako punktów odniesienia oraz 2) manipulacje Annunaków.
Kto nie pozbędzie się Annunackiego, genetycznego szablonu służalczości i potrzeby kultu, może doznawać zniekształconych doświadczeń w wyższych wymiarach.
Spowodowane jest to prostą prawdą, że istnieje całe mnóstwo istot między wymiarowych, obcych i innych, które chętnie wykorzystają każdą lukę, dla utworzenia własnego kultu, podporządkowując innych swojej woli i dla swojej chwały.
Jaki będzie wasz wybór, taka też będzie wasza rzeczywistość. Nie oceniamy tego czy tak wybierzecie czy nie, ale myślimy, że taki wybór byłby nieszczęśliwy
Następstwem naszego przekazu jest wzmocnienie osobowości i wolności, więc ostrzegamy was, że wchodząc do piątego i wyższych wymiarów świadomości, należy pozbyć się wszczepionych złudzeń, że istnieją jakiekolwiek inne istoty, którym należy oddawać głęboki pokłon. Okazywać im szacunek, jeśli są godne szacunku, tak. Ale kłaniać się nisko przed kimkolwiek? Nigdy!
Śmierć a Piąty Wymiar
Gdy przenosicie swój punkt odniesienia do piątego wymiaru, wasza osobista historia tego życia wydaje się snem. Dzieje się tak ponieważ wznosicie się ponad zakotwiczenia zmysłów wcielonego życia i wszystkie zdarzenia w jakich braliście udział czy też wszystkie historie tego wszechświata wydają się jak ze snu.
W niektórych stanach głęboko rozszerzonej świadomości ta senna natura życia może być doświadczana bezpośrednio. Ale dla większości istot ludzkich to doświadczenie możliwe staje się poprzez przejście, które nazywacie śmiercią.
Są dwa rodzaje śmierci, które chcemy omówić. Pierwszy rodzaj śmierci to psychologiczna i duchowa metamorfoza pojawiająca się podczas przechodzenia do rzeczywistości piątego wymiaru. Może to być często odebrane właśnie, jako rodzaj śmierci, ponieważ zwyczajowe orientowanie się w oparciu o zmysłowo odbieraną rzeczywistość waszego życia znika. Kim jesteście? Jakie znaczenie ma wasze życie? Te fundamentalne pytania egzystencjalne podlegają głębokiemu wpływowi przejść do rzeczywistości piątego i wyższych wymiarów.
Do tych, którzy czytają te słowa, którzy dokonają przejścia do piątego wymiaru – lub wyższych – mówimy do was, nie lękajcie się z powodu odczucia swojej śmierci. Wasze uczucia zbliżającej się śmierci mogą powstawać w wyniku przechodzenia do wyższych wymiarowo rzeczywistości, nie będąc zapowiedzią śmierci fizycznej.
Drugi rodzaj śmierci, o którym opowiemy to śmierć waszej biologicznej rzeczywistości (np. waszego ciała fizycznego). W końcowym etapie procesu umierania przestajecie odbierać zmysłowe sygnały ze świata zewnętrznego a wasze doświadczanie przestrzeni i czasu (jak je dotychczas odbieraliście) zostaje unicestwione. To może być całkiem dezorientujące, jeśli nie jesteście na to przygotowani. Może to też być bardzo radosne o ile rozumiecie naturę tego, co się dzieje.
Jeśli w pełni i kompletnie identyfikujecie się wyłącznie, jako organizm biologiczny, moment śmierci może być przerażający. Jeśli jednak już wcześniej zakosztowaliście wolności rzeczywistości piątego wymiaru, wasze przejście przez śmierć będzie łatwiejsze.
Po dopełnieniu swojej biologicznej śmierci, z naszego doświadczenia i z naszej perspektywy, będziecie konfrontowani z trzema portalami. Pierwszy to świetlisty tunel. Drugi to portal otwarty przez energetykę guru bądź zbawiciela. I trzeci portal, czy też tunel, który prowadzi w ciemność.
Świetlisty tunel utworzony jest z tuby pranicznej, która biegnie przez centrum waszego ciała, rozpoczynając się od krocza i kończąc na waszej koronie, i jest to kanał wyglądający jak tunel lub tuba. W chwili śmierci wasza świadomość przemieszcza się w górę przez ten tunel, który otwiera się na inny wymiar świadomości poprzez waszą czakrę korony.
Po drugiej stronie tunelu świeci jasne światło i możecie wtedy odnieść wrażenie, że znajdujecie się na moście ponad strumieniem lub rzeką. Za mostem będą czekały na was osoby z waszego przeszłego życia, tego życia, które właśnie się skończyło. Będziecie mogli odczuć tych, którzy umarli przed wami, będą też zwierzęta, które mieliście, ponieważ duchy zwierząt również mieszkają w tej przestrzeni. Jeśli okaże się, że jakieś niedokończone związki, relacje bądź nierozwiązane sprawy łączą was z tymi istotami, możecie poczuć potrzebę wejścia w to światło a robiąc to, wkroczycie ponownie w koło życia i śmierci, i reinkarnujecie prawdopodobnie znowu na ziemi.
Drugi portal utworzony jest przez osobistą wolę guru lub też zbawiciela. Wkroczenie w ten portal wprowadzi was w wibracyjne pole takiego przewodnika duchowego, wobec którego odczuwacie osobistą, głęboką więź. Dla tych z was, którzy znajdą się na tej ścieżce, wkroczenie w ten wymiar świadomości będzie dopełnieniem głębokiego pragnienia, aby być z tą istotą. W tym miejscu chcemy ostrzec, że dostaniecie się do królestwa zdefiniowanego nie tylko przez możliwości ewolucyjne, ale także przez ograniczenia takiej istoty.
Trzeci portal otwiera się na ciemność. Przejście przez ten portal prowadzi w Pustkę, kreatrycę, z której stwarzane są wszystkie rzeczy. Jeśli wybierzecie ten portal i przygotowaliście się wcześniej, w jaki sposób postępować na takim poziomie wolności, będziecie mogli eksplorować inne wymiary tego kosmosu i wyjść nawet poza nie, w rozumieniu stanów bycia wykraczających poza zjawiska fizyczności. W tym królestwie egzystencji staniecie się odkrywcami innych rzeczywistości w takim stopniu, w jakim się na to zdecydujecie.
Są osoby mdlejące w obliczu ogromu Pustki. Czym prędzej dokonują wyboru nowej rzeczywistości, zamiast spróbować powstrzymać się i spocząć w potencjale wszelkich rzeczy. Wytłumaczyliśmy to w jednym z poprzednich przekazów nazwanym Przejściowe Stany Świadomości.  (http://tomkenyon.com/przejsciowe-stany-swiadomosci)
Dalecy jesteśmy od osądzania tego, w który portal wkroczycie podczas wymiarowego przejścia nazywanego śmiercią. Uważamy jednak, że lepiej jest wcześniej wiedzieć, co na was czeka, abyście mogli być przygotowani do wyborów jakich trzeba dokonać po drugiej stronie waszego ziemskiego doświadczenia.
Śmierć nie kończy niczego. Jest raczej dopełnieniem czyjeś podróży w przestrzeni i czasie. Śmierć jest zwiastunem potencjalnie nowych rzeczywistości i to wy stworzycie te rzeczywistości poprzez decyzje podejmowane zarówno w ciągu waszego życia jak i w chwili śmierci.
Zwrócimy teraz uwagę na prostą metodę ćwiczenia waszej świadomości, przydatną podczas wkraczania do wyższych wymiarów i osiągania wolności w rzeczywistości transcendentnej – nieskrępowanej ograniczeniami postrzegania przestrzeni i czasu. Podstawą tej metody jest wykorzystanie prostej medytacji dźwiękowej w celu badania swobody świadomości, powstającej przy wznoszeniu swojej osobowości w wyższe wymiary.
Kiedy rozpoczniecie eksperymentowanie z tym progiem świadomości, który my nazywamy Piątą Perspektywą, ostrzegamy was abyście unikali pokusy ucieczki. Oferujemy wam tą metodę nie w znaczeniu uciekania od rzeczywistości waszego wcielonego życia, tylko raczej oferujemy ją, jako możliwość rozszerzenia i wzbogacenia doświadczeń waszego życia, dając dostęp do wyższych wymiarów.
Rzeczywistości wyższych wymiarów, nieograniczone uwarunkowaniami przestrzeni i czasu, w połączeniu z rzeczywistością waszej biologicznej egzystencji, tworzą sprzyjające okoliczności do ewolucji wymiarowej i zgodnie z naszą opinią warto jest z tego raczej skorzystać niż tego unikać.
Tym spośród czytających te słowa, którzy stoją właśnie u progu śmierci fizycznej, ta medytacja dźwiękowa może towarzyszyć przy bardziej łagodnym przejściu.
Piąta Perspektywa
Piąta Perspektywa jest całkiem prostym spostrzeżeniem, że nie jesteście ograniczeni ani przestrzenią, ani czasem. Jest to przedsionek wejścia do piątego wymiaru a stamtąd także do wyższych wymiarów.
Jest to bezpośrednie odczucie, a nie po prostu myśl bądź idea. Jest to wewnętrzne doświadczenie wygenerowane przez aktywację zdolności prawej półkuli mózgowej do zarządzania przestrzenią.
Kiedy wkraczacie do rozszerzonego odczuwania przestrzenności poprzez bezpośrednie doświadczenie, pojawia się przeskok w świadomości. Stajecie się świadkami sennej natury waszego obecnego życia, waszych historii i wszelkich zjawisk was otaczających. To poczucie wolności, to wzniesienie się ponad doświadczanie przestrzeni i czasu, może umożliwić wam działanie w realiach wcielonej egzystencji, w bardziej kreatywny i bogatszy sposób, i to dlatego dzielimy się z wami tą metodą.
Jak już was wcześniej ostrzegaliśmy, to co opisujemy nie ma dawać możliwości ucieczki. Ale będąc w Piątej Perspektywie faktycznie odczuwa się pokusę, o której chcemy powiedzieć jaśniej przed pójściem dalej.
Kiedy wkraczacie w Piątą Perspektywę będącą wzniesieniem się poza przestrzeń i czas, wszystko co dotyczy waszego życia i świata wokół was wydaje się jakby ze snu. Stajecie się odłączeni od tego i może się nawet wydawać, że wasza codzienność jest jakimś tańcem, który was w ogóle nie interesuje.
Jeśli pozostaniecie w Piątej Perspektywie bez korzystania z realiów swojego wcielonego życia, znajdziecie się w bańce, ale co do warunków ewolucji wymiarowej nie skorzystacie nic na takiej ucieczce.
Możemy sobie wyobrazić, że pozostawanie w takiej bańce Piątej Perspektywy byłoby najlepszym rozwiązaniem dla niektórych osób, w kilku rzadkich przypadkach. Ale dla większości, Piąta Perspektywa jest najlepiej wykorzystywana jako odskocznia do głębszych wglądów i kreatywności.
Kiedy pracujecie z medytacją dźwiękową, przygotowujecie wasz mózg/umysł do wchodzenia w Piątą Perspektywę. Przestrzenna natura dźwiękowych wzorców wywołuje odpowiedź w waszym mózgu/umyśle/ciele, która otwiera drzwi do Piątej Perspektywy, a ostatecznie możecie znaleźć się w rozszerzonym stanie świadomości. Im więcej ćwiczycie z medytacją dźwiękową tym bardziej ta umiejętność zostaje wzmocniona. Ostatecznie rozwijacie się w stopniu, który umożliwia osiąganie Piątej Perspektywy pośród codziennych zajęć – i to jest celem.
Jeśli jesteście konfrontowani z trudnymi życiowo sytuacjami a posiądziecie zdolność pozostawania w Piątej Perspektywie, ciśnienie wywołane daną sytuacją maleje. Spowodowane jest to przez fakt, że wasza świadomość nie jest krępowana okolicznościami. Macie trochę miejsca do „manewrowania”, jakby to tak ująć, i w tej wewnętrznej wolności powstają spontanicznie nowe, twórcze wglądy oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
Medytacja
Nazwaliśmy medytację Most Między Światami ( A Bridge Between the Worlds). Pobudza ona stan mentalny, który pozwala wam doświadczać wolności Piątej Perspektywy.
Proponujemy abyście wysłuchali tej medytacji dźwiękowej w słuchawkach, aby informacja akustyczna skierowana została bezpośrednio do waszego mózgu bez zakłócania innymi dźwiękami otoczenia.
Po rozpoczęciu słuchania po prostu przywołajcie uczucie jakbyście byli otoczeni przestrzenią, co uaktywni możliwości prawej półkuli waszego mózgu. Samo myślenie o tej otaczającej was wielkiej przestrzeni nie uaktywni tego potencjału. Musicie kinestetycznie poczuć lub wręcz dotknąć tej wielkiej przestrzeni, jaka was otacza.
Jeśli jesteście zaawansowanymi badaczami swojej świadomości możecie pogłębiać doświadczenie poprzez wyczuwanie braku bariery pomiędzy zewnętrzną przestrzenią otoczenia a wewnętrzną przestrzenią waszego ciała. Innymi słowy, granica ciała chwilowo znika i nie ma już niczego innego tylko przestrzeń. Po prostu utrzymajcie ten stan umysłu podczas odsłuchiwania medytacji dźwiękowej. Jeśli wasz umysł gdzieś powędruje sprowadźcie go z powrotem do świadomości przestrzeni i dźwięków, których słuchacie. Po skończeniu medytacji, proponujemy abyście poświęcili kilka chwil na odczuwanie tego, co się w was wydarzyło.
Kiedy już opanowaliście umiejętność wchodzenia w Piątą Perspektywę za pomocą medytacji dźwiękowej, jesteście gotowi do osiągnięcia kolejnego stopnia umiejętności, aby korzystać z niej w każdej chwili codziennych zajęć bez względu na okoliczności. Ten związek ograniczeń wcielonego życia z wolnością wyższych wymiarowo rzeczywistości kreuje bardzo interesujący paradoks a poprzez wejście w ten paradoks w znacznym stopniu przyspieszycie swoją ewolucję wymiarową.
Hatorowie
20 kwietnia 2015

Obserwacje i Przemyślenia Toma

Ta dźwiękowa medytacja (Most pomiędzy Światami) trwa około 12 minut. Ale kiedy zaczniecie eksperymentować z tą metodą odsłuchiwania dźwięków, podczas doświadczania Piątej Perspektywy (np. odczuwając przestrzenność), nie czujcie się zobowiązani do medytowania słuchając nagrania do końca. Niektórzy odkryją, że kilka minut to wszystko, co mogą „znieść” i jeśli jesteś jedną z takich osób powoli wydłużaj czas przy kolejnych podejściach, nie tracąc przy tym swojej strefy komfortu.
Paradoksalnie są też tacy, którzy oczekują dłuższego trwania medytacji. Jeśli to dotyczy też ciebie, naciskałbym przycisk powtarzania nagrania tak często jak tylko to potrzebne. Jeśli jednak przestaniesz wykonywać czynności życiowe takie jak pranie czy zmywanie naczyń to znaczy, że jesteś „za burtą” i trzeba wracać. Wszystko jest sprawą osiągnięcia równowagi.
Link do ścieżki audio pojawia się na końcu moich komentarzy.
Nie zaleca się słuchania tego nagrania lub eksperymentowania z Piątą Perspektywą, w sytuacjach wymagających skupienia uwagi takich jak prowadzenie samochodu lub obsługa maszyn gdyż taka kombinacja zmienia działanie umysłu.
Ci, którzy słuchali wcześniej Elevatron zwrócą pewnie uwagę na duże podobieństwo, a ja sugeruję zapoznanie się z poprzednim przekazem Hatorów: Eskalacja Węzłów Chaosu i Rozkład Trójwymiarowej Rzeczywistości, link: http://tomkenyon.com/eskalacja-wezlow-chaosu-i-rozklad-trojwymiarowej-rzeczywistosci (Escalation of Chaotic Nodes and Dismantling of 3 D Reality), aby złapać sens tego, czym jest ta podstawowa harmonia. Uwaga techniczna: dla ciekawych odnośnie technicznych różnic pomiędzy dwoma medytacjami dźwiękowymi, Most Pomiędzy Światami jest rozszerzoną wersją Elevatronu z wykonturowanym EQ w celu wzmocnienia efektu uspokajania. Pracując z medytacjami i badając ich ustawienia, odczułem, że ten kawałek dźwiękowy jest bardzo efektywny dla wsparcia wchodzenia w Piąta Perspektywę.
W tym przekazie Hatorowie odnoszą się do dwóch wcześniejszych przekazów, Aethos oraz Przejściowe Stany Świadomości (The Aethos and Transition States). Myślę, że przeczytanie obu tych przekazów byłoby korzystne. Szukajcie treści przekazów w sekcji Hatorów na stronie internetowej (www.tomkenyon.com) i wyszukajcie właściwe tytuły.
Doświadczeni badacze umysłu będą mogli wejść w Piątą Perspektywę całkiem łatwo. Jeśli jesteś jednak początkującym badaczem swoich wewnętrznych światów, Piąta Perspektywa może wydawać się obcym terytorium, stojąc w silnym kontraście z codzienną ludzką percepcją rzeczywistości. Ale Piąta Perspektywa jest fundamentalnie zadaniem dla mózgu, drogą do aktywizacji inteligencji przestrzennej waszej prawej półkuli mózgowej.
I to za pośrednictwem prawej półkuli będziecie mogli eksplorować ogrom wewnętrznej przestrzeni. Chociaż rezultatem rozwinięcia tej umiejętności będzie egzotyczny stan umysłu, to tak jak wiele innych funkcji mózgu może być ona rozwijana. Jest to tylko kwestia czasu i ilości włożonej pracy z tą metodą.
Kiedykolwiek będziecie pracowali z tą medytacją dźwiękową, jak to Hatorowie opisują, będziecie budowali nowe neurologiczne obwody w waszym mózgu, które w końcu doprowadzą was do wejścia w Piątą Perspektywę i doświadczenie wzniesienia się ponad ograniczenie przestrzeni i czasu z prawdziwym mistrzostwem – nawet jeśli nigdy nie próbowaliście robić czegoś takiego w przeszłości.
Sekretem jest powtarzanie. Im więcej będziecie pracowali z Piątą Perspektywą w powiązaniu z medytacją dźwiękową, tym efektywniej wasz mózg będzie tworzył ten niezwykły i sprawny stan umysłu.
Naciśnij tutaj aby odsłuchać i/lub skopiować medytację dźwiękową „Most Pomiędzy Światami” (A Bridge Between the Worlds).

Hatoriański Strumień Światła

Dźwiękowa Medytacja Hatorów przez Toma Kenyona

Hatorowie od wielu tygodni prosili mnie o wysłanie tej medytacji dźwiękowej z uwagi na ekstremalny stres jaki wiele osób doświadcza i będzie doświadczało w swoim życiu.
Ta medytacja dźwiękowa jest łagodna i subtelna ale korzyści z niej płynące są rozległe, w tym pozwala ona na delikatne uwolnienie napięcia, które tworzone jest przez bieżące okoliczności i jeśli zdecydujecie się z nią pracować dłużej wówczas pomoże ona uwolnić też przeszłe negatywne zdarzenia.
Medytacja trwa 12 minut i najlepiej odsłuchiwać ją przez słuchawki stereofoniczne. Jeśli miejsce na to pozwala, sugeruję abyście się położyli z nogami podpartymi tak żeby leżały powyżej poziomu głowy i tułowia wspierając osiągnięcie głębszego relaksu.
Wciągajcie powietrze długo i powoli, utrzymując komfort oddechu i wydychajcie spokojnie i relaksująco, pozwalając każdemu wydechowi być bardziej odprężającym niż poprzedni.
Dźwięki, które składają się na medytację, pochodzą ze strumienia płynącego na wyspie gdzie mieszkam oraz od Hatorów, którzy zaczerpnęli je z królestw światła, po to aby uwalniać stres oraz aktywować źródła światła w waszych ciałach.
Kiedy słuchacie tej medytacji, wyobrażajcie sobie, że strumień płynnego światła przemieszcza się przez was od czubka głowy w dół, wewnątrz ciała aż do stóp i dłoni, i stamtąd wypływa unosząc ze sobą cały stres i napięcie.
Utrzymujcie swoją uwagę na ciele fizycznym kiedy słuchacie odgłosów strumienia oraz dźwięków Hatorów. Wykonując to, pozwalacie wibrującej energii uzdrawiania i uwalniania wejść głębiej w organy i inne obszary ciała, które mogą być napięte i ściśnięte.
Sugeruję wam odpocząć kilka minut z zamkniętymi oczami po zakończeniu słuchania odczuwając subtelne energie jakie z was się uwalniają. Możecie powtarzać takie sekwencje tyle razy ile chcecie tworząc sesje odsłuchiwania tak długie jak tylko zapragniecie.
Klikając tutaj możecie wysłuchać i/lub załadować Dźwiękową Medytację Hatoriańskiego Strumienia Światła.

Informacje nie wprost powiązane z tą medytacją.
Kenyon_Biophotonic-Human_CasewrapMedytacja Dźwiękowa – Hatoriański Strumień Światła, jest zaczerpnięta z dłuższej medytacji dźwiękowej, która pojawiła się w zestawie warsztatowych płyt CD nazwanych: Człowiek Biofotonowy.
Te Hatoriańsko/Arkturiańskie warsztaty miały miejsce w 2014 roku i podczas nich eksplorowaliśmy drogi do aktywacji własnych Sieci Biofotonicznych. Możecie nieodpłatnie znaleźć wiele przyjaznych stron, na których zamieszczonych jest wiele materiałów omawiających naukowo Biofotonikę. Opis zakresu zajęć możecie odszukać w dziale Artykuły / Articles, w sekcji zatytułowanej Biofotonika / Biophotonics – Class Handout.
W celu zdobycia informacji na temat tego niezwykłego i prowokującego myślenie zestawu warsztatowych płyt CD kliknij tutaj lub przejdź do sklepu / Store na stronie www.tomkenyon.com
Żywy przekaz Medytacji Dźwiękowej Hatorów
Wystawa Świadome Życie, w Los Angeles zaoferuje bezpłatny przekaz z ceremonii otwarcia Konferencji, która uhonoruje dorobek Masaru Emoto, autora „Wiadomość Ukryta w Wodzie” („The Hidden Messages In Water”). Jako część tej prezentacji Tom poprowadzi dziesięciominutową sesję dźwiękową podczas której otworzy kanał połączenia z Hatorami przekazując dźwięk i energię do wód Ziemi, używając swojego prawie czterooktawowego zakresu głosu i kryształowej misy. Podczas tej dostrajającej sesji Hatorowie wraz z wielorybami zaśpiewają razem dla rodzącej się Nowej Ziemi.
Ten żywy przekaz (livestream) będzie miał miejsce w piątek, 6 lutego o godzinie 18 PST.
Mamy nadzieję nagrać sesję Toma i udostępnić w przyszłości to nagranie bezpłatnie w naszej sekcji Odsłuchiwania (Listening section).
W jaki sposób włączyć się w ten żywy przekaz (livestream event), dowiecie się na stronie www.consciouslifeexpo.com klikając “livestreaming” i schodząc w dół do „Opening Ceremonial Tribute”.

Żywy przekaz – Livestream – 90-Minutowa prezentacja video z Tomem Kenyonem
Podczas Wystawy Świadome Życie, Tom wykona wyjątkową, 90-minutową dźwiękową prezentację uzdrawiającą, nazwaną: Na Skrzydłach Dźwięku i będzie to miało miejsce w niedzielę 8 lutego od godziny 16:00 do godziny 17:30. Ten warsztat będzie udostępniony na żywo za opłatą $25, zostanie on również zarchiwizowany dla odwiedzających stronę internetową EXPO przez 10 dni.
Aby uzyskać dostęp do przekazu na żywo (livestream) z tego warsztatu, co zawiera również dziesięciodniową możliwość wielokrotnego dostępu do nagrania, kliknijcie na poniższy link lub skopiujcie go do waszej przeglądarki internetowej.
https://www.streamingforthesoul.tv/index.php?pageID=47&ref=278457
Po otwarciu strony, pojawi się moja fotografia po lewej stronie, pomiędzy innymi uczestnikami. Fotografie są podpisane. Kliknijcie na moja fotografię i zostaniecie przeniesieni do strony na której możecie się zapisać. Przejdźcie w dół strony do pozycji „Zamówienie biletu do przekazu na żywo”/“Purchase live stream ticket.”/ Kliknijcie na ta pozycję żeby dokonać zapisu. Uwaga: solidne połączenie internetowe jest niezbędne do oglądania przekazu na żywo.
Po 18 lutego mamy nadzieję zaoferować to wystąpienie jako VOD (Video On Demand- Video na Żądanie) na naszej stronie internetowej.
Pieśń Nowej Ziemi: Tom Kenyon i Siła Dźwięku DVD
W końcu doczekaliśmy się Deluxe video (w formacie NTSC) gotowe do wysyłki. Po informacje dotyczące zawartości nagrania oraz ceny tego DVD, kliknijcie tutaj.
Zauważcie, że format NTSC używany jest w Ameryce Północnej i Południowej oraz kilku innych regionach świata. NTSC nie będzie działał w Europe, używającej systemu PAL. Mamy zamiar zaoferować to DVD w PAL niedługo i mamy nadzieję zrobić to naprawdę szybko.

©2015 Tom Kenyon All Rights Reserved   www.tomkenyon.com
You may make copies of this message and distribute it in any media you wish so long as you do not charge for it, do not alter it in any way, credit the author and include this entire copyright notice. While the written content of this message may be shared, the sound meditation may not be shared or posted in any media or on any website without the written consent of the author.


Eskalacja Węzłów Chaosu i Rozkład Trójwymiarowej Rzeczywistości

Planetarny Przekaz Hatorów przez Toma Kenyona

Ze względu na przyspieszenie czasu i działanie sił kosmicznych będących daleko poza waszą kontrolą, znaleźliście się w środku crescendo zblokowanych Węzłów Chaosu.
W ostatnich przekazach odnosiliśmy się do interakcji z chaotycznymi wydarzeniami takimi jak Węzeł Chaosu, występujący pojedynczo, ale teraz mamy na myśli bardziej złożone zjawisko, które możemy nazwać Węzły Chaosu, występujące jak najbardziej w liczbie mnogiej.
W zależności od poziomu waszego rezonansu wibracyjnego zostaniecie poddani w unikalny sposób oddziaływaniu tych nasilających się chaotycznych wydarzeń. Ci z was, wrażliwi na ekosystem naszej planety zostaniecie niejako przymuszeni by być świadkami degradacji ekosystemu i ginięcia wielu gatunków życia.
Innym Chaotycznym Węzłem oprócz Chaotycznego Węzła waszego ekosystemu, jest stres związany z komunikacją interpersonalną. Jest to bardzo skomplikowana sytuacja, częściowo spowodowana zmianami w polu magnetycznym na waszej planecie, które utrudniają działanie pamięci krótkotrwałej oraz sekwencjonowanie poznawcze, podczas tej energetycznej zmiany – a zmiany energetyczne wówczas nasilają się. Powszechne staje się irracjonalne zachowanie, rozpacz i poczucie zupełnej beznadziei. Jak przewidujemy, pogorszenie się zarówno warunków ekosystemu jak i komunikacji interpersonalnej jeszcze bardziej wpłynie na niestabilność kulturową i społeczną.
Istnieje rosnące odczucie wśród wielu ludzi, że dzieje się coś bardzo złego, a wraz z tym rodzi się myśl, że nie ma rozwiązania tej sytuacji. W tym przypadku zgadzamy się z tym co kiedyś powiedział Albert Einstein: rozwiązanie problemu nie jest możliwe z poziomu, na którym ten problem został stworzony.
Z naszego punktu widzenia, eskalacja Węzłów Chaosu tworzy intensywne fale pływowe chaotycznych energii do tego stopnia, że wielu z was nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Co więcej, wasze odruchowo uruchamiane sposoby radzenia sobie ze zmianą są coraz mniej skuteczne.
Można powiedzieć, że pojawiło się rozwidlenie na drodze, do którego dotarliście zarówno jako indywidualne osoby jak i zbiorowość. Jedna odnoga tego rozwidlenia prowadzi do pewnego rodzaju szaleństwa i niezdolności do funkcjonowania w sposób praktyczny. U tych, którzy wybiorą tą ścieżkę wzrastać będzie stan określany jako eskapizm, ucieczka od realiów. W tym czasie wzrośnie też dążenie do samozniszczenia zarówno indywidualnie jak i zbiorowo.
Wielu z was, mając okazję przejścia poza trójwymiarową rzeczywistość do innych wymiarów, skorzysta z niej.
Nie przebierając w słowach, używając jednego z waszych zwrotów, chcielibyśmy powiedzieć, że wkraczacie w jeden z trudniejszych momentów transformacji planetarnej.
Wracając do tego rozwidlenia dróg, jedna ścieżka prowadzi do samozagłady, szaleństwa, rozpaczy i beznadziei podczas gdy druga prowadzi do głębszego związku z waszą międzywymiarową czy też duchową naturą. Jest to ta odnoga, którą chcemy zgłębić.
W tym przypadku to nie jest propozycja wyboru: to lub to. Wielu z was, którzy posiadają transcendentne i międzywymiarowe lub duchowe poczucie siebie mogą znaleźć się, od czasu do czasu, na drodze do szaleństwa i samozniszczenia pomimo stopnia swojego samopoznania.
Dzieje się tak dlatego, że trójwymiarowa rzeczywistość oscyluje. Szybkie zmiany w waszej trójwymiarowej egzystencji przyspieszają w takim stopniu, że wasz organizm biologiczny nie może za tym nadążyć. Skrajny stres wywierany na waszą naturę biologiczną musi być wzięty pod uwagę jeśli chcecie uniknąć znalezienia się na ścieżce do szaleństwa i samozniszczenia.
W najprostszym ujęciu, to aby z powodzeniem dokonać przejścia przez okres nasilenia Chaotycznych Węzłów należy sprostać wymaganiu w postaci głębokiego i autentycznego kontaktu z międzywymiarową lub duchową naturą i samo-odnowieniem powstałym w wyniku takiego kontaktu.
Jesteśmy więc po to, aby w tym celu podzielić się medytacją dźwiękową. Nie ma w niej potrzeby angażowania złożonej geometrii. Nie ma nic co trzeba zrobić przed rozpoczęciem medytacji poza umieszczeniem świadomości wewnątrz swojego fizycznego ciała.
Wzory dźwiękowe są bezpośrednio przekazywane z przestrzeni Światła do języka zrozumiałego dla waszej biologii. Jest to siła przeciwna do chaosu i zamieszania będącego źródłem tworzenia stresu w waszym ciele biologicznym. Niewielka długość jej trwania wynika z waszego ciągłego braku czasu. Macie zbyt wiele do zrobienia w zbyt krótkim czasie ponieważ staracie się utrzymać stary świat w chwili kiedy wszystko przyspiesza. Wszystko co możemy powiedzieć do was z naszego punktu widzenia to, to że próba utrzymania razem starego świata jest “misją niemożliwą do wykonania”. Pozwalając staremu światu odejść, a wraz z nim uwalniając wasze przywiązanie do niego, spełniacie wymagania odnośnie tego, co jest konieczne by wybrać właściwą drogę.
Naszą propozycją jest aby słuchać tej dźwiękowej medytacji tak często, jak chcecie, a podczas słuchania tych wzorców dźwiękowych, skupiajcie swoją świadomość w fizycznej rzeczywistości swojej istoty (ciała fizycznego).
Wszystko co jest wymagane, aby skutecznie zaangażować się w tą medytację, to słuchanie z utrzymywaniem świadomości w ciele fizycznym a wówczas struktura komórkowa ciała dozna wytchnienia i uwolnienia się od stresu i stanu urojenia dając wam większą możliwość wkroczenia na właściwą ścieżkę.
Tą medytację dźwiękową nazwaliśmy Elevatron, bo podstawa tego słowa oznacza wznieść się (elevate), i odnosi się do elektronicznej natury waszej biologicznej rzeczywistości. Ta medytacja dźwiękowa jest bezpośrednim przekazywaniem energii z królestw Światła do bioelektrycznej, biochemicznej i kwantowej rzeczywistości ciała w celu podnoszenia współczynnika wibracji świadomości.
W ostatecznym rozrachunku, wasze osobiste doświadczanie eskalacji włączania Chaotycznych Węzłów będzie zależało wyłącznie od rezonansu wibracyjnego jaki został przez was osiągnięty. Odpowiedzialność za to przejście jako indywidualnej istoty, przejawiającej się w tym czasie i przestrzeni, leży całkowicie po waszej stronie.
Życzymy wam dobrej drogi i wysokich lotów.
Hatorowie
14 Października 2014

Obserwacje i Przemyślenia Toma

Moim zdaniem jest to jedna z pilniejszych wiadomości jakie Hatorowie kiedykolwiek mi przekazali, z uwagi na naturę zmian jakie dostrzegli oni w naszej niedługiej przyszłości.
Gdy spytałem ich o tytuł jaki powinienem wybrać do tego przekazu, ich odpowiedź była taka, że weszliśmy w przyspieszającą fazę planetarnego chaosu i jesteśmy zarówno świadkami jak i doświadczającymi rozkładu tej trójwymiarowej rzeczywistości jaką do tej pory znaliśmy.
Tak się złożyło, że otrzymałem tę wiadomość na początkowym etapie kryzysu Ebola w Stanach Zjednoczonych, którego początek miał miejsce w Afryce Zachodniej, ale teraz rozprzestrzenił się poza granice polityczne. Zapytałem Hatorów o to, i uzyskałem odpowiedź, że wirus Ebola, to tylko wierzchołek tego, co ma nadejść w wyniku zmian środowiskowych. Konkretnie powiedzieli, że nowe wirusy i bakterie, dotychczas nieznane medycynie zachodniej, są wprowadzane do środowiska w związku z wycinaniem lasów i kompleksowymi zmianami w ekosystemie, których nasza nauka nie może jeszcze zidentyfikować. Co więcej, Hatorowie powiedzieli, że wiele wirusów i bakterii mutuje i będzie nadal to robić w narastającym tempie. Niektóre z tych mutacji sprawią duże problemy przy próbach medycznych interwencji w ciągu nadchodzących lat.
Chociaż jest to przerażająca wizja, Hatorowie przypomnieli mi, że celem życia, przynajmniej z ich punktu widzenia, nie jest przetrwanie fizyczne jako takie, ale raczej ewolucja i wznoszenie międzywymiarowej świadomości, którą niektórzy mogą również nazwać Duszą, Atmanem lub Niezniszczalną Cząstką.
Choć mogli oni wejść głębiej w szczegóły degradacji naszego ekosystemu i określić problemy związane z komunikacją interpersonalną (zarówno pomiędzy jednostkami jak i narodami), zdecydowali się skierować wyzwanie do nas jako indywidualności.
Zwrócili uwagę na to, że życiowy stres podczas radykalnej zmiany rzeczywistości trójwymiarowej tworzy i będzie tworzyć, to co oni nazywają szaleństwem błędów adaptacyjnych, w rozumieniu niestabilności psycho-emocjonalnej, obniżającej naszą zdolność do reagowania na zmieniające się realia w konstruktywny sposób. W bardziej skrajnych przypadkach, z ludzi po prostu „zejdzie powietrze” biorąc pod uwagę ich zdolności mentalne i zaczną angażować się we wszelkiego rodzaju dziwaczne zachowania autodestrukcyjne. Kiedy poprosiłem Hatorów o dalsze wyjaśnienia, powiedzieli, że weszliśmy naprawdę dopiero w początkową fazę Węzłów Chaosu i jesteśmy w fazie swobodnego spadku i to blokuje możliwość określenia jak potoczą się sprawy, natury których nie jesteśmy w stanie sobie jeszcze wyobrazić.
Przez „swobodny spadek”, nie rozumieją oni „końca świata”, ale określają tak kres świata, takiego jaki znamy. I to płynne przechodzenie z jednego stanu w drugi do nowej rzeczywistości dzieje się wokół nas, na wielu poziomach i to z zadziwiającą prędkością.
Określeniem swobodny spadek odnoszą się słów kiedy opisywali moment dotarcia do rozwidlenia dróg, w znaczeniu punktu podjęcia decyzji. Moment podjęcia decyzji to chwila kiedy możemy ulec siłom chaosu lub też wzrosnąć do wyższej spójności pomimo tego, co wydaje się dziać w nas i wokół nas.
Elevatron
Medytacja dźwiękowa Elevatron została pomyślana by wspomóc nas podczas tego aktualnego przejścia, które według oceny Hatorów jest jedną z najtrudniejszych faz transformacji planety.
Kiedy omawiali skutki tej dźwiękowej medytacji powiedzieli: “struktura komórkowa ciała będzie odpoczywać i uwolni się od stresu i stanu urojeń percepcji.” To co mieli na myśli składając takie enigmatyczne oświadczenie oznacza, że Elevatron redukuje reakcje stresowe w ciele oraz ich zdaniem, tworzenie tym samym urojonych stanów umysłu. Innymi słowy, gdy jesteśmy poddani zbyt dużemu stresowi, nasza perspektywa umysłowo-emocjonalna jest skrzywiona i reagujemy na sytuacje w naszym życiu w sposób mniej konstruktywny niż kiedy nie jesteśmy poddani takim sytuacjom stresującym.
Myślę, że opis podany przez Hatorów, w jaki sposób pracować z dźwiękową medytacją jest oczywisty, nie będę więc dalej go omawiał tylko powiem że najlepiej będzie kiedy jej wysłuchacie ze słuchawkami stereo lub wkładanymi do uszu. Co więcej, „wysłuchać to uwierzyć”. A jeśli medytacja “przemówi” do Was, zaangażuję się w wasz codzienny program zarządzania stresem. Jeśli natomiast nie zarezonuje ona z wami, to znaczy, że z waszym stresem nie będę pracował. Ale czy zdecydujecie się na pracę z tymi dźwiękami medytacji, czy też nie, myślę, że byłoby rozsądne, aby korzystać z niektórych metod do codziennego koncentrowania się na swoim stanie psychicznym, emocjonalnym i duchowym.
Odbierając silne, energetyczne odczucia pochodzące od Hatorów, podczas otrzymywania wiadomości, przypomniało mi się co mój nauczyciel algebry w dziewiątej klasie lubił mówić do nas gdy weszliśmy w bardziej złożone działy matematyki: “Pogorszy się, zanim będzie lepiej”.
Ostatecznie to, jak wy czy ja odpowiemy na wyzwania trudów powodowanych przez Węzły Chaosu i radykalną zmianę naszej rzeczywistości trójwymiarowej jest – i będzie wyłącznie – efektem naszej własnej odpowiedzialności. Nikt nie jest w stanie uratować nas przed nami samymi.
Choć ton tej wiadomości jest rzeczywiście niepokojący, myślę, że robimy dobrze zachowując się w stanie nienaruszonym, mając też po swojej stronie dobre poczuciem humoru. Jak amerykański pisarz, Mark Twain, zażartował kiedyś: pewne rzeczy w życiu są tak poważne, że wszystko, co możesz wtedy zrobić, to śmiać się.
W moim doświadczeniu, ten rodzaj humoru wynika z uzmysłowienia sobie, że ten świat jest na wiele sposobów, iluzoryczny. I podczas gdy wcielone w ludzkie istoty aspekty nas mają do czynienia z realiami zmieniającej się rzeczywistości trójwymiarowej, transcendentne i duchowe części nas są poza polem walki będąc w bezwymiarowej czasoprzestrzeni poza siłą ziemskiej grawitacji.
Gdzieś pomiędzy tymi dwoma biegunami – ludzkim wcieleniem i transcendentną wolnością – znajduje się zdumiewające miejsce w świadomości. Odnalezienie tej przestrzeni, jest moim zdaniem niezbędne, by znaleźć sprzymierzeńca w poszukiwaniu właściwej drogi.
Życzę wam i waszym bliskim, jak też wszystkim istotom we wszystkich światach egzystencji, aby znaleźli szybką drogę do wyższych poziomów.
Tom Kenyon
Link do Dźwiękowej Medytacji Elevatron
Po kliknięciu poniższego linku pojawi się strona z Warunkami Odsłuchiwania. Po zaakceptowaniu warunków, otrzymasz dostęp do wszystkich utworów w sekcji Odsłuchiwania gdzie możesz wybierać udostępnione utwory dla własnych potrzeb. Dźwiękowa Medytacja Elevatron jest pierwszym plikiem audio w zestawieniu.
Kliknij tutaj aby wysłuchać i/lub ściągnąć Elevatron.
 

Drzewo Życia

Planetarny Przekaz Hatorów przez Toma Kenyona

Z naszej perspektywy jesteś Drzewem Życia i Żyjącą Tajemnicą. Jest tak, ponieważ subtelne ciało energetyczne posiada tysiące kanałów energetycznych, które odbierają duchowe światło z innych wymiarów twojego kosmosu.
Są one jak gałęzie drzewa i dlatego zwracamy się do Ciebie w tej medytacji jako do Drzewa Życia.
Wasi jogini zidentyfikowali te subtelne kanały jako nadi. W tej medytacji będziesz aktywował cały system nadi w celu zaszczepienia duchowego światła, co ułatwi Tobie drogę do osiągnięcia wyższych stanów wibracyjnych egzystencji.
Ze względu na przyspieszanie czasu i nasilanie się obecnego Węzła Chaosu, wielu z Was doświadcza nasilania się fizycznych, emocjonalnych, międzyludzkich i międzywymiarowych napięć. Poprzez zasilenie gałęzi Drzewa – które jest Twoim ciałem – jaśniejszym, duchowym światłem, będziesz korzystał z podnoszenia się częstotliwości wibracji. Przejście w wyższe stany świadomości przebiegnie łagodniej.
Chociaż ta medytacja odbędzie się w konkretnym przedziale czasu, możesz wielokrotnie wchodzić w nią kiedy tylko chcesz i czerpać z niej wiele korzyści.    .
Medytacja Światowa
Medytacja Drzewa Życia rozpocznie się o godzinie 21:30 (od tłumacza: czas przeliczony na warunki w Polsce) 31. Maja. Energetyka będzie wprowadzana przez około 30 minut i proces ten zakończy się około godziny 22:00, jednakże fale energetyczne tej medytacji pozostaną przez całą dobę aż do godziny 22:00 1. Czerwca.
Możesz przyłączać się do tej medytacji z korzyścią i mocą, kiedykolwiek zechcesz w tym przedziale czasu.
Medytacja będzie koncentrowała się w Nowym Jorku podczas zajęć nazwanych „Drzewa Życia”.   Grupa, która się tam zbierze, będzie budowała mocną energetykę wspierającą uwolnienie fali na całą planetę.
Z naszej perspektywy ta szczególna Medytacja Światowa jest wyjątkowa pod  tym względem, że tuż przed uwolnieniem jej fali energetycznej, zostanie przywołana do działania potężna emanacja światła z królestw Buddycznych ( Buddhic realms ). Transmisja będzie pochodziła z Wadżradhary (Vajradhara), Pierwotnego Buddy dźwięku.
Dźwiękowe kody nowej kreacji, są same z siebie potężnym przekazem dzięki nasileniu fali energetycznej, wzmacniającej dla Twojego pożytku ich dobroczynne siły, że tak to wyrazimy.
Medytacja ta składa się z dwóch faz – medytacji dźwiękowej (co wyjaśnione jest poniżej) i następującym po niej okresie ciszy.
Faza Pierwsza Medytacji Światowej
W pierwszej części tej medytacji należy wysłuchać wyjątkowego nagrania zatytułowanego: The Crystal Palace Within (Wewnątrz Kryształowego Pałacu), z którego już kiedyś korzystaliśmy podczas wcześniejszej Medytacji Światowej, jednak tym razem będziesz pracował z tą dźwiękową medytacją w inny sposób.  Link do pliku dźwiękowego znajduje się na końcu tego przekazu.
Wyróżniamy trzy oddzielne etapy tej medytacji dźwiękowej.
Etap 1
Pierwszy etap trwa około 5 minut i w tym czasie wyobrażasz sobie swoje ciało jako sieć połyskujących światłem włókien. Kiedy skoncentrujesz się na tych włóknach/nadis, tych kanałach światła, wejdź w spójny stan wdzięczności, który pogłębi twoje doświadczenie i uczyni je mocniejszym.
Podczas tego etapu wyobraź sobie, że twoje włókna/nadis są otwarte na wielowymiarową naturę kosmosu, ściągając do siebie wysoce pozytywne i wzmacniające energie życiowe.
Etap 2
Drugi etap medytacji trwa również około 5 minut i zauważysz, że dźwięki radykalnie zmieniają się w przejściu do tej części. Na tym etapie Twoja koncentracja podąża do szyszynki w centrum głowy. Podczas tej części wyobrażaj sobie kwiat lotosu otwierający się na szczycie głowy. W tym czasie zezwól na zejście energii kosmicznych poprzez swoją czakrę korony do szyszynki.
Etap 3
Część finałowa trwa również około 5 minut i dźwiękowo jest powtórką części pierwszej. Podczas tej części finałowej, ponownie wyobraź sobie swoje ciało jako sieć nadi (subtelnych kanałów światła) ściągających pozytywne i wzmacniające energie z wielowymiarowych przestrzeni swojego kosmosu.
W tej części jest jeden kluczowy aspekt. Poczuj, że łączysz się z Ziemią tak, że wnikające do świetlistych kanałów nadi energie rozszerzają się w dół do Ziemi przez twoje stopy lub przez twój kanał energetyczny zwany Tubą Praniczną, rozciągającą się w dół twojego ciała od czakry korony do krocza i dalej do Ziemi. Powodem tego jest konieczność uziemienia ogromnych subtelnych energii, w które z dużym prawdopodobieństwem wejdziesz.
Jeśli pominiesz tą część medytacji, możesz poczuć przez moment, że unosisz się w błogości ale będzie to bezużyteczne dla ciebie i innych – i nie jest to celem tej medytacji.
Celem medytacji jest łagodne podniesienie tempa wibracji w twoim systemie nadi, systemie świetlistych włókienek, z których składa się twoje Drzewo Życia oraz ułatwienie tobie przejścia do wyższych wibracyjnie stanów świadomości.
Druga Faza Medytacji
Druga faza Medytacji przebiega w ciszy.
Wystarczy, że będziesz sam ze sobą i dostrzeżesz subtelne zmiany energii wewnątrz ciała/umysłu i ducha. Jeśli jesteś w otoczeniu, gdzie jest to możliwe, sugerujemy żebyś położył się i w pełni odpoczął. Ale bez względu na sytuację, pozwól sobie na pobycie przez piętnaście minut w ciszy, po aktywnej fazie medytacji.
Podsumowanie
Oferujemy tobie tę medytację w krytycznym momencie twojego przejścia do wyższych wibracyjnie stanów świadomości. Czas tej Światowej Medytacji, ujmując to metaforycznie, jest jakby momentem pękania Kosmicznego Jajka.
Medytacja ta jest energetycznym kluczem, który może otworzyć przed tobą prawdziwy skarbiec świetlistych królestw pozwalając przejść przez wąską bramę, przed którą właśnie stanąłeś.
Hatorowie
26 Marca, 2014

Przemyślenia i Obserwacje Toma

Medytacja
Wskazówki Hatorów są całkowicie jasne i nie widzę potrzeby, żeby cokolwiek dodawać więcej ponad podkreślenie kilku punktów.
Pierwsze dotyczy samej medytacji dźwiękowej. Hatorowie wspomnieli w swojej wiadomości, że udostępnili tą medytację dźwiękową już wcześniej. Jednakże etapy tej medytacji różnią się od tych poprzednich więc upewnijcie się, że podążacie za właściwymi instrukcjami z tego przekazu a nie z poprzedniego, nazwanego właśnie „Wewnątrz Kryształowego Pałacu” (The Crystal Palace Within).
Obecna Medytacja Światowa rozpocznie się na Manhattanie (Nowy Jork) o  5:30PM Eastern Standard Daylight Savings Time, w sobotę, 31 Maja. Możecie sprawdzić czas zegara światowego i ustalić godzinę w swojej strefie czasowej na stronie internetowej:
(http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html)
(UWAGA od tłumacza: czas dla Polski 21:30)
Pierwsze uwolnienie energetyczne Medytacji potrwa 30 minut od 21:30 do 22:00. Czas działania tej energetyki będzie kontynuowany przez 24 i pół godziny co oznacza, że można wykonywać tą medytację w dowolnym czasie i w dowolnej ilości w tym okresie.
Plik dźwiękowy dla fazy pierwszej Medytacji Światowej nosi tytuł „Wewnątrz Kryształowego Pałacu” a bezpośredni link do tego pliku dźwiękowego znajduje się na końcu mojego komentarza.
Faza druga Medytacji Światowej to właściwie okres ciszy trwający około 15 minut. Część ta jest bardzo ważna ponieważ pozwala ona na zintegrowanie dynamicznej energetyki fazy pierwszej (medytacji dźwiękowej). Gorąco doradzam aby nie pomijać tej części cichej introspekcji.
Hatorowie odnieśli się do spotkania na Manhattanie, które będzie głównym miejscem Medytacji Światowej, więc teraz przeniosę uwagę na to jednodniowe wydarzenie w Nowym Jorku, ponieważ uważam to za bardzo ważne.
Podróż do Mitycznego Królestwa Drzew
Ironia mnie nie opuszcza.
Pierwotnie powód stworzenia warsztatu Drzewa Życia wypłynął z osobistego przekonania, że materia i duch nie muszą być ze sobą w konflikcie. Pomimo nauczań wielu religii i tradycji duchowych to spotkanie przeciwieństw pozornie będących odwrotnie spolaryzowanych (jak w tym przypadku: duch i materia) może być doświadczane jako nienagannie opracowana choreografia jedności świadomości.
Ale jako, że wydarzenie to zbliżało się nieubłaganie znalazłem się w kłopocie. Nie mogłem zaprzeczyć, że Ziemia traci co tydzień jeśli nie codziennie wiele gatunków roślin i zwierząt. Nasz ekosystem jest nieustannie atakowany a w naszej zbiorowości wydajemy się być nieświadomi tych zwiastunów własnej zagłady.
Jak mógłbym uczciwie nauczać podczas warsztatów o Drzewach Życia, gdy biologiczne podstawy samego życia uległy degradacji? Jak mógłbym  prowadzić ludzi do mitycznych krain, kiedy rzeczywistość biologiczna drzew i wszystkich żywych istot na tej planecie jest nieustannie atakowana?
Nieświadomie zablokowałem moją energię dotyczącą tego wydarzenia odkładając wszystko na bok, by skupić się na innych sprawach. Ale kiedy wyznaczony czas zaczął się zbliżać, nie mogłem już dłużej zaprzeczać, że dosłownie zamroziłem się w związku z moją wizją.
Rzeczywiście myślałem o anulowaniu całej imprezy i zwrocie wpłat uczestnikom.
W końcu zdesperowany poprosiłem o duchowe przewodnictwo od „M” jak ją nazywam. Możecie znać ją jako Marię Magdalenę. Mając Judi u swego boku, spytałem „M” co do licha mógłbym zrobić by otrząsnąć się z tego psycho-duchowego paraliżu.
W swój zwykły, wymowny sposób, którego tutaj nie mogę oddać, M powiedziała, że zostałem duchowo sparaliżowany przez żal i smutek, a konkretnie, żal i smutek jakich doświadczam patrząc na zagładę życia tak wielu cennych istnień na tej planecie i dostrzegając tyle rażącego lekceważenia w stosunku do Ziemi pochodzącego od członków tej samej kultury, której jestem częścią.
Doradziła mi, aby w nocy, we śnie odwiedzić Drzewa Życia, w każdym z trzech mitycznych światów, z którymi mam intencję pracować. Podpowiedziała, aby pozwolić im pokazać mi drogę wyjścia z mojego marazmu, to jej rada.
Nie będę wchodził w szczegóły wydarzeń z tej nocy, ponieważ opisanie tego zajęłoby zbyt wiele czasu. Ale nadchodził już świt kiedy ostatecznie przełamałem ten mój emocjonalny i duchowy paraliż
Jest dla mnie teraz całkowicie jasne, że nadchodzące wydarzenie jakie ma mieć miejsce w Nowym Jorku, będzie najpotężniejszym warsztatem mojego życia.
Takie oświadczenie nie przychodzi z łatwością. Zdaję sobie sprawę, że w tak krótkim czasie dostanie się do Nowego Jorku może być nie lada wyzwaniem. Jeśli jednak jesteś w stanie to zorganizować, na twoim miejscu poruszyłbym góry by to osiągnąć.
Poniżej znajduje się krótki opis tego co się będzie działo i dlaczego czuję się tak jak się czuję.
Warsztat w Nowym Jorku będzie składał się z trzech faz głębokiego zanurzenia się w dźwięku.
Pierwsze Zanurzenie w Dźwięku: Świat Drzew
Będzie to szamańska wyprawa poszukiwawcza do naszego Podziemia (w podświadomy umysł) w celu przekształcenia wzorców smutku, rozpaczy, beznadziei i żalu. Podczas tego zadania będziemy wspomagani przez pieśni Tah’zukan-a , duchowego pieśniarza z Wyższych, Niebiańskich Światów. Spotkałem tą niezwykłą, szamańską moc wiele lat temu i od tego czasu z nią pracuję.  Tah’zukan śpiewem przenosi światy energetyczne do innej płaszczyzny, umożliwiając słuchaczom transformować wewnętrzne blokady i negatywizmy. Jest on szczególnie biegły w przekazywaniu błogosławieństw ze światów duchowych. Te energetyczne błogosławieństwa poruszają psychikę na głębokich poziomach w sposób jaki ciągle mnie zdumiewa pomimo upływu tych wszystkich lat.
Po pracy w Podziemiu, Tah’zukan będzie pracował z nami w Światach Niebiańskich, udzielając jeszcze raz wyjątkowych błogosławieństw z tych wyższych królestw światła.
Drugie Zanurzenie w Dźwięku: Drzewo Wiedzy
Będzie to łagodna ale bardzo silna aktywacja kundalini. Słowa operacyjne tutaj to łagodność i potencjał. Podczas tej drugiej aktywacji dźwiękowej, Kundalini Shakti podniesie się wzdłuż centralnej ścieżki naszego kręgosłupa by dotrzeć do czakry korony (Sahasrary) poprzez którą powinniśmy wejść do portalu Samadhi  lub transu jogi. W tym królestwie duchowego światła będziemy czerpać z „wyższych gałęzi” Drzewa Wiedzy, które jest naszą własną holograficzną naturą. Rozumiem przez to, że nasze fizyczne i subtelne ciała są żyjącymi repozytoriami (miejscami gromadzenia wszelkich informacji z których można w dowolnej chwili korzystać) holograficznych informacji związanych z kosmosem.  
Trzecie Zanurzenie w Dźwięku: Drzewo Bodhi
W tej finałowej fazie wejdziemy do mitycznego królestwa Drzewa Bodhi, drzewa pod którym Gautama Budda doznał Oświecenia. Nawiązanie kontaktu z Drzewem Bodhi poprzez różne dźwiękowe medytacje, otworzy nadzwyczajny potencjał dla oświeconych stanów umysłu. W chwili przebywania pod drzewem Bodhi w stanie medytacyjnym będę wzywał  i otworzę portal do Wadżradhary, Pierwotnego Buddy Dźwięku. Ta wyjątkowa energia transformująca, emanuje dźwiękowymi kodami kreacji, które przygotowują drogę dla nowych cykli tworzenia – zarówno osobistych jak i zbiorowych. Dźwiękowe kody nowej kreacji z Wadżradhary będą promieniowały nie tylko do tych fizycznie obecnych na sali, ale rozejdą się na cały świat trafiając do czujących istot we wszystkich królestwach egzystencji.
Te trzy głębokie zanurzenia się w dźwięk, w świętość (królestwa wypełnione światłem) naszego jestestwa, uwolnią niezmierzone fale nowych energii tworzenia. Odnowieni i wzmocnieni poprzez ten przekaz duchowej siły z powrotem powrócimy w nasze życia, nasze związki i nasze światy ze świeżymi wglądami i możliwościami.
Podczas ostatnich trzydziestu minut tego wydarzenia, wspólnie wejdziemy w Światową Medytację Hatorów jak to opisałem wcześniej. Będziemy służyli jako Punkt Centralny do uwolnienia tej korzystnej dla świata energetyki.
Osobiście uważam za bardzo ważne, że Hatorowie zdecydowali się zaangażować w Medytację Światową zaraz po emanacji Wadżradhary (Pierwotnego Buddy Dźwięku), która będzie uwolniona dla wszystkich czujących istot.
Fizyczna obecność na Sali podczas przekazu tych dźwiękowych kodów nowej kreacji będzie przełomowym wydarzeniem zmieniającym życie.
Po dalsze informacje na temat wydarzenia: Drzewa Życia w Nowym Jorku kliknij tutaj lub idź do kalendarza wydarzeń na www.tomkenyon.com
Czy jesteś w stanie przyłączyć się do nas w Nowym Jorku czy też nie, życzę tobie abyś doświadczył mojej osobistej wdzięczności za udział w tej nadchodzącej Światowej Medytacji Hatorów.
Zgadzam się z Hatorami, którzy twierdzą, że wąska brama jest przed nami. Dla mnie wąska brama odnosi się do  wibracyjnej nieskazitelności, wymaganej od nas aby pozostać w centrum wyższych światów naszego własnego jestestwa.
Inaczej rzecz ujmując: jaką mamy możliwość pozostania w niebie (w rozumieniu tego jako radosnej natury naszej świadomości), kiedy świat wokół wydaje się spiralnie zmierzać  w kierunku coraz bardziej intensywnych form chaosu?
Chciałbym zostawić Was z kilkoma linijkami Perskiego poety, Rumiego ponieważ, jak myślę oddają one ważną – w tym czasie wielkiej osobistej i zbiorowej transformacji –  prawdę (w znaczeniu gwałtownej i radykalnej zmiany z jednej formy w drugą):
 „Smutek przygotowuje do radości. Gwałtownie wymiata wszystko z domu aby nowa radość miała miejsce do wejścia. Strąca żółte liście z gałęzi serca tak aby świeże, zielone mogły wyrosnąć w ich miejsce. Wyciąga przegniłe korzenie aby nowe pędy ukryte za nimi mogły wzrastać. Cokolwiek smutek otrząśnie  z serca, to miejsce zajmą dużo lepsze rzeczy.”
Rumi
Kliknij tutaj aby wysłuchać lub ściągnąć plik „Wewnątrz Kryształowego Pałacu” („The Crystal Palace Within”).
©2014 Tom Kenyon   All Rights Reserved    www.tomkenyon.com
Możesz kopiować i rozprowadzać ten przekaz poprzez wszelkie media o ile nie pobierasz za to opłaty, nie zmieniasz zawartości, podajesz autora i umieszczasz tą notkę o prawach autorskich. Jednakże plik audio: „The Crystal Palace Within” nie może być umieszczany na innych stronach lub udostępniany przez inne media.

Wewnętrze Słońce

Planetarne Przesłanie Hatorów przez Toma Kenyona

11 Stycznia, 2014
Według Hatorów, nasza siła życiowa (lub sekhem) “rodzi się” w splocie słonecznym (to Trzecia Czakra), i stąd ta subtelna siła życiowa promieniuje na całe ciało, jednocześnie spływając do Pierwszej i Drugiej Czakry stając się pierwotną siłą dla wzniesienia świadomości jak i energii „seksualnej”.
Ta medytacja dźwiękowa energetyzuje wasz splot słoneczny, łagodnie podnosząc jakość siły życiowej, która ma bezpośredni wpływ na świadomość.
Krótko po informacji, że NASA potwierdziła odwrócenie biegunów magnetycznych naszego Słońca, Hatorowie zachęcili mnie do przejrzenia archiwum dźwiękowego i wysłuchania medytacji dźwiękowej jaką przekazali podczas warsztatów w 2009 roku
Poinstruowali mnie żeby przeprowadzić edycję początku i końca tej medytacji, pozostawiając jej środkową część tłumacząc, że te konkretne wzory tonalne dadzą korzystny efekt podczas pracy ze splotem słonecznym, szczególnie teraz gdy Słońce przestawiło swoje bieguny magnetyczne.
Pomysł, że Słońce ma kluczowe znaczenie w transformacji ludzkiej świadomości był głoszony przez Hatorów od samego początku mojego współdziałania z nimi.
Są oni zdania, że to przesunięcie biegunów niesie za sobą ogromne następstwa związane z naszą przyszłością i stanowi to doskonały moment do pracy z naszym własnym Wewnętrznym Słońcem (Splotem Słonecznym).
Ta medytacja dźwiękowa jest silnym wsparciem dla tych z nas, chcących wzmocnić swoją siłę życiową oraz zbadać połączenie pomiędzy ciałem/umysłem a duchem.
Medytacja Wewnętrznego Słońca
Kilka kroków do przejścia w tej medytacji.
1.    Skoncentruj swoją uwagę na obszarze splotu słonecznego, który umiejscowiony jest poniżej mostka, za żołądkiem, w okolicy przepony. To jest ważny splot nerwów a także miejsce lokalizacji trzeciej czakry.
2.    Wyobraź sobie w tym obszarze złotą kulę, wyglądająca jak miniaturowe Słońce. Poczuj tą kulę złotego ognia w jakikolwiek naturalny sposób to potrafisz. Nie ma potrzeby „widzieć” czegokolwiek.
3.     Kiedy skupisz swoją uwagę na tej kuli światła, wejdź w jednorodny stan emocjonalny taki jak wdzięczność lub uznanie. Kiedy połączysz się ze swoją skupioną uwagą na kuli złotego światła z uczuciem wdzięczności lub uznania, wówczas efektywność tej medytacji zostanie bardzo wzmocniona.
4.   Rozpocznij odsłuchiwanie fragmentu dźwiękowego, który trwa 4 minuty i 40 sekund. Gdyby twój umysł podążał gdzieś od świetlistej kuli lub uczucia wdzięczności/uznania, sprowadź swoje skupienie ponownie do Wewnętrznego Słońca i spójnej emocji jaką wybrałeś do pracy.
5.   Pozwól aby dźwiękowe wzorce akustycznie “masowały” twoje Wewnętrzne Słońce – kulę złotego światła umieszczoną w splocie słonecznym. Kiedy pozwolisz aby to się stało, możesz odczuć różne rodzaje doznań jakie zachodzą, wliczając w to intensywne przepływanie złotego światła przez ciało oraz przybieranie przez nie różnych kształtów o różnych wielkościach. Twoje Wewnętrzne Słońce może również rozszerzać się wypełniając wewnętrzną przestrzeń ciała. Kiedy to się stanie, każda komórka Twojego ciała zostanie obmyta przez złote światło twojego Wewnętrznego Słońca, co ma wyjątkowo lecznicze i transformujące właściwości.
6.   Kiedy zakończysz medytację, pozostań kilka chwil sam na sam z sobą przed powrotem do zewnętrznych działań. Gdybyś miał wyjątkowo mocne przeżycia związane z medytacją, odpocznij trochę. Dotyczy to zwłaszcza przypadku kiedy twoje Wewnętrzne Słońce, kula złotego światła, rozprzestrzeni się wypełniając całe twoje ciało.
Kliknij tutaj aby odsłuchać i/lub ściągnąć medytację dźwiękową The Inner Sun / Wewnętrzne Słońce. Zapamiętaj, że to nagranie nie może być umieszczane na innych stronach internetowych. Jeśli otrzymałeś tą wiadomość pocztą i link nie chce zadziałać po prostu pójdź do zakładki Hathors na stronie startowej i wybierz z archiwum przekaz zatytułowany Wewnętrzne Słońce / The Inner Sun. Możesz również zlokalizować to nagranie w części Listening na stronie (www.tomkenyon.com).

©2014 Tom Kenyon   All Rights Reserved    www.tomkenyon.com
You may make copies of this message and distribute it in any media you wish so long as you do not alter it in any way, do not charge for it, credit the author and include this entire copyright notice.  Please note that the actual Inner Sun sound meditation, as mentioned earlier, may not be posted on any site.
 

Medycyna Światła: ochrona i uzdrawianie z zatrucia promieniowaniem, neurotoksynami, bakteriami i wirusami.

 

Przekaz od Hatorów przesłany przez Tom Kenyon, 16 marca 2011


Hatorowie

Wraz z trzęsieniem ziemi w Nowej Zelandii, a następnie trzęsieniem ziemi w Japonii, jest oczywistym, że wkroczyliście w bardziej złożoną fazę Chaotycznego Węzła.

Chcielibyśmy podzielić się metodą ochrony i uzdrawiania z napromieniowania, a także innych warunków fizycznych. Nazywamy to Medycyną Światła.

Jest to oczywiście związane z bieżącymi wydarzeniami, do których dochodzi w Japonii, jednak gdy dojdzie do przyszłych zmian na Ziemi, możecie mieć przed sobą podobne wyzwania - w najbliższej przyszłości w różnych miejscach na całym świecie.

Metoda ta pomoże wam zarówno dać ochronę jak i możliwość uzdrowienia z narażenia nie tylko na radioaktywność, ale także na neurotoksyny i mutacyjne formy bakterii i wirusów. Z naszego punktu widzenia możecie spodziewać się wzrostu tych wypadków w niedalekim czasie.

Metoda ta polega na połączeniu się ze swoją Niebiańską Duszą: BA. Działaniem tym jest połączenie się z królestwami światła, które są częścią twojej istoty.
Wszystko, co istnieje w waszym kosmosie może być postrzegane jako kwalifikacja lub ekspresja energetycznego światła – nawet najgęstsze formy materii są zasadniczo formą światła.

W tej metodzie łączysz się ze swoją Niebiańską Duszą, utrzymując intencje i oczekiwania, że będzie ci udzielona energia, która cię chroni i / lub uzdrawia. Wysyłasz tę intencję do Niebiańskiej Duszy z emocjonalną wibracją docenienia lub wdzięczności. Jest to po prostu wibracyjny rezonans, który aktywuje ten wyższy aspekt twojej istoty.

Po wysłaniu tej intencji w połączeniu z docenieniem i wdzięcznością do swojego BA, przenosisz swoją uwagę na swoją czakrę serca, otrzymując energetyczne uzdrawianie lub ochronę do czakry serca. Możesz doświadczyć tę energię jako formę światła, lub jako geometryczne wzory, albo możesz poczuć wrażenie schodzącej energii. Możesz również doświadczyć tę energię po prostu jako myśl / uczucie.

Po otrzymaniu energii w czakrze serca, będzie ona gotowa do wysłania.

Na tym etapie będziesz potrzebować trochę zwykłej wody, ponieważ woda utrzymuje tego typu informacje bardzo dobrze. Trzymając naczynie z wodą w swoich rękach, poprzez intencję, przesyłasz tę energię, która jest w czakrze serca poprzez ramiona do rąk i przez czakry znajdujące się w centrum każdej dłoni. Energia przechodzi do wody przez ten szlak.

Zalecamy wzmocnić te energie przez powtórzenie tej procedury jeszcze dwa razy (w sumie trzy razy). Następnie wypij wodę. Woda przenika element wody w twoim organizmie, i uzdrowienie i właściwości ochronne ewentualnie wejdą do każdej komórki.

Dzięki tej operacji przysposabiasz światło, powodując, że schodzi ono przez centralną ścieżkę twojego ciała do twojego serca i wysyła go do elementu wody. Świadomość wody otrzymuje tę energię, a kiedy ją pijesz, organizm ją otrzymuje.

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdzie zostaniesz narażony na radioaktywność zastosuj te procedurę, tak jak ją opisaliśmy, przysposabiając energię, która schodzi z BA, aby uchronić i uzdrowić cię z każdej możliwości zatrucia napromieniowaniem. Jeśli masz inne sposoby, aby chronić się, oczywiście powinieneś je też zastosować, ale nawet jeśli nie pozostaje ci nic innego, jak tylko narzędzie swojej własnej świadomości, możesz wtedy siebie uchronić i uzdrowić.

Jeśli zostałeś narażony na neurotoksyny, zrób to samo. Jeśli jesteś w środku epidemii, tam, gdzie grozi niebezpieczeństwo infekcji bakteryjnych lub wirusowych, radzimy zrobić to samo.

Gdy kolektywnie wchodzicie w tę bardziej złożoną i intensywną fazę Chaotycznego Węzła, bakterie i wirusy szybciej się mutują . Metoda ta pozwoli ci na ochronę i uzdrowienie z tych mutujących form życia.

Ważne jest, aby zrozumieć, że to ty tworzysz ochronę i uzdrowienie poprzez moc swojej własnej świadomości. Masz bezpośredni dostęp do swoich własnych świetlnych światów. Masz suwerenne prawo do angażowania tych świetlnych królestw we własnym imieniu i na rzecz swoich bliskich.

Jeśli znajdziesz się w jednej z tych trudnych sytuacji, które opisaliśmy, proponujemy, abyś zastosował Medycynę Światła – wodę, którą naładowałeś – kilka razy dziennie, tak jak intuicja cię kieruje.

Fizyczne konsekwencje trzęsienia ziemi w Japonii i będące tego skutkiem tsunami to trudna materia. Ale chcemy przenieść naszą uwagę z fizycznych do psychicznych, emocjonalnych i duchowych efektów stworzonych przez taką katastrofę.

Ze względu na fakt, że jesteście w Chaotycznym Węźle i energie z przestrzeni kosmicznej połączone z aktywnością słonecznej flary mają wpływ na wasze ciała energetyczne, wy, jako kolektyw, jesteście bardziej narażeni. Mamy na myśli to, że bycie naocznym świadkiem cierpienia innych ludzi wstrząsa sercem. To pozwala zrozumieć, że ich sytuacja mogłaby by równie łatwo być waszym udziałem. Takie rozpoznanie może otworzyć wasze serca, i poprzez serce – twoje serce – uświadomić sobie wyższe stany świadomości. Tak więc trzęsienie ziemi w Japonii, na wiele sposobów, jest trzęsieniem zbiorowego serca.

Czasy przed wami nie są łatwe. Z naszego punktu widzenia, narastające zmiany na Ziemi są przed wami. Ale rezultatem takich zdarzeń jest to, że będziecie wstrząśnięci do głębi i masowa hipnoza na moment zostanie wstrzymana. I w tak doszczętnej i surrealistycznej dewastacji wielu z was bardzo wyraźnie zobaczy, że wasza cywilizacja opiera się na wątpliwych podstawach. Mamy na myśli to zarówno dosłownie i w przenośni.

I tak naszą radą na tę fazę Chaotycznego Węzła jest abyście nauczyli się i opanowali umiejętność tworzenia Medycyny Światła dla siebie, bo gdy nadejdzie czas, będziecie wiedzieć, w jaki sposób zastosować tę moc ochrony i uzdrawiania, które posiadacie w swojej naturze. Sugerujemy, abyście nawigowali przez te czasy nie tylko z umysłem, ale też z sercem i niech wasze serca będą wzruszone, ponieważ przez wasze serca będziecie wspinać się na szlaku spirali do własnej wielkości.


Hatorowie
Dodatek

Co uważamy za zwykłą wodę …

Zasugerowaliśmy używanie wody do tworzenia Medycyny Światła, ponieważ woda utrzymuje tego typu informacje bardzo dobrze. Przez zwykłą wodę rozumiemy czystą wodę. Nie ma znaczenia, jaki to jest rodzaj wody. Można nawet używać wody z kranu.

Jeśli nie ma czystej wody dostępnej …

W tych rzadkich przypadkach, kiedy nie masz dostępu do wody pitnej, należy postępować zgodnie z procedurą opisaną wcześniej, ale zamiast wysyłać energię ochrony i / lub uzdrawiania z czakry serca przez ramiona do rąk i do wody, wysyłasz energię ochrony i / lub uzdrawiania z czakry serca bezpośrednio do wody, która zawarta jest w twoim ciele. Innymi słowy, nie potrzebujesz w ogóle żadnej zewnętrznej wody. Ponieważ twój organizm składa się głównie z wody, będzie otrzymywać Medycynę Światła i pracować z nią w podobny sposób, tak jak gdybyś wypił naładowaną wodę.

Sugerujemy jednak, w miarę możliwości naładowanie wody, ponieważ ten zewnętrzny rytuał intencji jest najbardziej skutecznym sposobem tworzenia Medycyny Światła dla większości osób. Ponieważ większość ludzi jest zaznajomiona z braniem leków w formie tabletek lub płynu, ten rytuał picia naładowanej wody wywiera wrażenie na podświadomości i uaktywnia głębsze poziomy twoich zdolności samouzdrawiania.

Jeśli twoja jedyna woda pitna jest radioaktywna …

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której jedynym źródłem wody dostępnej do picia została zakażona radioaktywnością, a jesteś zmuszony pić, aby przeżyć, sugerujemy następujące dwa proste kroki.

Pierwszy krok: Naładuj wodę ochroną i uzdrowieniem z zatrucia promieniowaniem (przed spożyciem), podobnie jakbyś to robił w tworzeniu Medycyny Światła. Napij się tej wody dla przetrwania, w tak małych ilościach, jak to tylko możliwe, wiedząc, że została naładowana protekcją i uzdrowieniem od napromieniowania poprzez twoją własną intencję.

Drugi krok: Teraz stwórz Medycynę Światła bez wody (jak opisano powyżej) dla ochrony i / lub uzdrowienia z zatrucia napromieniowaniem. W tym drugim kroku naładowujesz wodę bezpośrednio w organizmie. Pomyśl o tym drugim etapie jako o formie ubezpieczenia energetycznego.

W tym kroku używasz wody w organizmie, jako wody która jest naładowana. Więc, aby to było jasne: po przygotowaniu wody, którą potrzebujesz na przetrwanie i wypicie jej, przesyłasz energię ochrony i / lub uzdrawiania z czakry serca bezpośrednio do wody zawartej w ciele. Nie używasz żadnej zewnętrznej wody w tym kroku. Ponieważ organizm jest głównie złożony z wody, więc otrzyma Medycynę Światła i użyje jej w podobny sposób, jak gdybyś napił się naładowanej wody.

W ciągu dnia, kiedy pijesz wodę, wykonuj dwa powyższe kroki, aż do momentu, gdy nie ma podejrzenia skażenia radioaktywnego.

Zdajemy sobie sprawę, że w tak skrajnej sytuacji może być bardzo trudne, aby przemienić emocje paranoi i strachu, ale musisz to zrobić przez ten krótki czas, gdy ładujesz wodę. Pamiętaj, bez względu na to, jaka jest twoja zewnętrzna sytuacja, twoja Niebiańska Dusza (Wyższe Ja) znajduje się w świetlanych światach i zawsze niesie ze sobą pokój, który przekracza wszelkie zrozumienie. Na tej wyspie pokoju, nawet pośród wielkich trudności możesz znaleźć przejście do stanów emocjonalnych docenienia i / lub wdzięczności (które aktywują Niebiańską Duszę). Jest to królestwo wibracyjne, z którego wszystkie Medycyny Światła są tworzone -niezależnie od ich formy.Myśli i spostrzeżenia Toma

Otrzymuję przekazy od Hatorów już od dwudziestu lat i zacząłem ich publikację w 2003 roku. Przez cały ten cały czas nigdy nie czułem konieczności poinformowania ludzi o ich przekazie z tak pilną potrzebą. Zazwyczaj dostaję kilka dni, aby przemyśleć ich przekazy i pokontemplować przed napisaniem moich komentarzy. Ale taki luksus już nie istnieje w tej chwili. Poprosili Judi i mnie, aby opublikować tę wiadomość jak najszybciej, więc dodam swoje komentarze krótko i na temat.

Głównym przesłaniem jest to, że wszyscy ludzie mają zdolność do tworzenia tego, co Hatorowie nazywają Medycyną Światła. Tego typu lek posiada właściwą sobie zdolność i potencjał, aby chronić i leczyć nas nie tylko z radioaktywnego zatrucia, ale także przed skutkami neurotoksyn, jak również z infekcji bakteryjnych i wirusowych.

Metoda jest prosta i zwięzła. Ponieważ dla niektórych z was czytających ten tekst może być nowa cała idea Niebiańskiej Duszy (lub BA), pozwólcie mi wyjaśnić jej lokalizację i w jaki sposób można ją do tego zaangażować. BA, lub Niebiańska Dusza jest przejawem waszej własnej świadomości, która jest poza ograniczeniami czasu i przestrzeni. Niektórzy z was mogą określać Niebiańską Duszę jako Wyższą Jaźń. Ale jakkolwiek to nazywacie, wasza Niebiańska Dusza istnieje w tym, co Hathorowie nazywają świetlanymi światami i ten przejaw was samych jest zaangażowany za każdym razem, gdy przesyłacie mu uczucia uznania i wdzięczności.

Twoje BA nie ma miejsca w czasie i przestrzeni, ponieważ jest transcendentne (przekraczające granice umysłu) w stosunku do nich obu.
Ma jednakże punkt wejścia do waszego pola energii, który znajduje się o długość ramienia nad głową. Jeśli byście podnieśli ręce nad głową i złączyli palce razem, wasze palce będą w pobliżu tego punktu wejścia. I to jest miejsce, na które zwracacie swoją uwagę w pierwszej fazie ich metody tworzenia Medycyny Światła. (Należy pamiętać, że informacja o umieszczeniu rąk nad głową służy wyłącznie do celów orientacyjnych. W rzeczywistości nie umieszczajcie rąk nad głową w trakcie tworzenia Medycyny Światła).

Gdy skierujecie swoją uwagę w granicach punktu BA, utrzymujcie w umyśle wyobrażenie światła, które chcecie otrzymywać. Powiedzmy, na przykład, że zostaliście lub będziecie narażeni na niebezpieczne formy promieniowania i jesteście w niebezpieczeństwie zatrucia promieniowaniem. Po skupieniu uwagi na punkcie BA nad głową, utrzymuj intencję, aby energia, która schodzi z BA była dynamicznie lecznicza i /lub była ochroną przed napromieniowaniem. Następnie wyślijcie uczucie uznania i wdzięczności w górę z czakry serca do tego punktu BA nad głową. Kiedy utrzymujecie intencję lub wyobrażenie tej energii przelewanej do was od BA, ona będzie was chronić i/lub leczyć z napromieniowania.

Następnie możecie przenieść swoją uwagę z punktu BA do czakry serca (w środku klatki piersiowej pod mostkiem), a następnie czekać na przyjęcie energetyczne ochrony i uzdrawiania z BA.

Ci z was, którzy są nowi w tej praktyce, będą musieli wysyłać swoją intencję lub wyobrażenie wraz z uczuciem uznania i wdzięczności do BA kilka razy, zanim zauważą odpowiedź. Wysyłajcie intencję połączoną z uczuciem wdzięczności i uznania tyle razy w górę do BA, aż poczujecie spływanie energii. Kiedy czujecie, jak energia zaczyna napływać z Niebiańskiej Duszy, przenieście swoją uwagę do czakry serca. Pozwólcie centrum serca na przyjęcie tej dynamicznej ochrony i uzdrawiania.

Następnie umieśćcie dłonie wokół lub nad naczyniem czystej wody i wyślijcie energię otrzymaną od Niebiańskiej Duszy do wody. Energia leczenia i / lub ochrony, która została wprowadzona do centrum serca będzie przemieszczać się wzdłuż ramion do wody poprzez dwie czakry, które są w centrum dłoni obu rąk. Powtórzcie ten proces w sumie trzy razy. Następnie napijcie się wody.

Jeśli jesteście w niepewnej sytuacji, Hatorowie radzą, aby tworzyć Medycynę Światła kilka razy dziennie i pić zgodnie z intuicją.

Jak Hatorowie wskazują, Medycyna Światła ma o wiele więcej zastosowań niż tylko ochronę i uzdrawianie z napromieniowania. Możecie używać ich do ochrony i / lub uzdrawiania się z neurotoksyn, jak również z infekcji bakteryjnych i wirusowych. Mimo, że nie wspomnieli, zapytałem Hatorów jak przekazywali mi tę wiadomość, czy ta metoda będzie dobra dla innych fizycznych chorób, takich jak rak. Powiedzieli, że Medycyna Światła może z całą pewnością być tworzona w taki sam sposób, aby radzić sobie z tego typu sytuacjami, jak również w innych.

Oczywiście, jeśli macie do czynienia z trudną sytuacją, taką jak napromieniowanie, zatrucie neurotoksynami i / lub epidemie zakażeń bakteryjnych i wirusowych, nadal korzystajcie z wszelkich środków medycznych. Innymi słowy, metoda ta nie ma na celu zastąpienia środków medycznych lub korzystania z publicznych środków ochrony zdrowia, ale ma być dodatkiem, czymś, co możecie zrobić sami – dla siebie.

Po przekazaniu mi wiadomości, zapytałem Hathorów o przygotowywanie Medycyny Światła dla tych, którzy nie są w stanie zrobić tego dla siebie, jak dzieci i zwierzęta. Powiedzieli, że należy użyć tej samej metody, z wyjątkiem faktu, że będziecie wyrażali intencję dla dziecka lub zwierzęcia, któremu macie zamiar dać Medycynę. Na przykład, jeśli tworzymy Medycynę Światła w celu ochrony lub leczenia się od napromieniowania, należy wysłać myśl, że energia, którą będziecie otrzymywać od Niebiańskiej Duszy jest dla waszej osobistej ochrony lub leczenia. Jeśli będziecie robić to dla dziecka lub zwierzęcia, można wysłać myśl, że energia jaką będziecie otrzymywać od Niebiańskiej Duszy jest dla ochrony lub uzdrowienia istoty, której masz zamiar dać Medycynę, tj. twojemu dziecku lub twojemu zwierzakowi.

Tu jednakże chciałbym coś dodać. O wiele lepiej jest nauczyć kogoś, jak tworzyć Medycynę Światła, niż tworzyć zależność kogoś od nas. Możliwość tworzenia Medycyny Światła jest wrodzoną zdolnością u wszystkich ludzi. Jest to część naszego wielowymiarowego dziedzictwa. Wzmocnienie kogoś, aby zrobił to sam dla siebie jest przysługą prowadzącą do jego lub jej własnego mistrzostwa.

Osobiście byłbym oburzony, gdybym zobaczył, że ten sposób jest wykorzystywany przez „uzdrowicieli” aby tworzyć Medycynę Światła dla innych pod pretekstem, że mają oni jakąś specjalną moc, której inni nie posiadają. Ta metoda tworzenia Medycyny Światła jest przyrodzonym prawem człowieka, a moje zdanie jest takie, że należy się dzielić ze wszystkimi.

Jest wiele rzeczy, którymi chciałbym się podzielić o tej prostej metodzie tworzenia Medycyny Światła, ale filozoficzne i metafizyczne uwagi będą musiały poczekać na inny czas.

Hatorowie nalegają, aby te informacje przekazywać tak szybko jak to możliwe.

© 2011 Tom Kenyon Wszelkie prawa zastrzeżone www.tomkenyon.com


Tekst oryginalny przekazu:http://tomkenyon.com/medycyna-swiatla
Tłumaczenie: Marzena Nowak i Krystal
Zdjęcie / photo credit: Andreas/SchodamiDoNieba

© 2011 Tom Kenyon. All rights reserved.
You may make copies of this message and distribute in any media as long as you change nothing, credit the author, and include this copyright notice and web address.
„Niebo jest stanem umysłu”
Ta głęboka myśl pochodzi z książki „Niebo z Hathorami”. Hathorowie są starożytną cywilizacją, która żyła na ziemi przed tysiącami lat. Podobnie jak my przechodzili proces wzniesienia do wyższych wymiarów świadomości. Obecnie jest to cywilizacja żyjąca na poziomie piątego i szóstego wymiaru.
Wiele lat temu miałam przyjemność zapoznać się z ich przekazami dla obecnej cywilizacji ziemskiej. Porównywałam je z informacjami od innych cywilizacji. Energetycznie sprawdziłam ich intencje wobec nas. I muszę stwierdzić, że mam do Hathorów największe zaufanie pod względem podawanych przekazów oraz zamiarów wobec ludzkiej cywilizacji. Generalnie nie mają oni żadnego interesu w tym, aby nam zaszkodzić. Wyczułam wręcz intencje zrozumienia i pomocy w procesie wzniesienia. Otrzymałam Intel z góry: „przechodziliśmy to samo i wiemy, co wy obecnie przeżywacie”.
W publikacjach Hathorów zawarta jest jedna szczególna myśl. Otóż przesłanie, jakie nam niosą brzmi następująco: „ Nie osiągniecie piątego wymiaru, gdy sami go nie stworzycie w swoich sercach. Jeżeli ktoś za was go tworzy to jest nic innego jak wejście w kolejną pułapkę zniewolenia, wykreowaną na podobieństwo tego, do czego dążycie”.
Technika tworzenia pola piątego wymiaru
Pole (duchowy matrix) jest twoim energetycznym środowiskiem, w którym żyjesz i które sam kreujesz, podczas gdy, na pewnym poziomie wciąż jeszcze funkcjonujesz w trzecim wymiarze istnienia. Na tym poziomie istnienia możesz już teraz stworzyć własne pole pięciowymiarowej gęstości.
Poszukaj proszę zacisznego miejsca i wykonaj to ćwiczenie.
 Możesz wypowiadać poniższy tekst na głos. Na początku powtarzaj każdą intencję trzy razy. Możesz przy tym pocierać dłonią obszar pępka. Jest to ważne pod względem energetycznym miejsce.
 Obszar wokół pępka jest bardzo szczególnym miejscem. To centrum energii, które jest ważne w procesie tworzenia. To twój ośrodek władzy i mocy i z nim będziesz budować swoje własne królestwo. Z naszego własnego doświadczenia sugerujemy, abyście pocierali swój brzuch w lewo, np. trzy razy i powiedzieli:
 1. Kreuję pole piątego wymiaru, tworzę pole wielowymiarowe, podwyższam swoje wibracje.
 2. Nadaj temu polu kolor. Sugerujemy fiolet, ale może być inny, odpowiadający ci kolor. Później urządź je „rzeczami”, które do ciebie przemawiają.
3. Podajemy kilka przykładów:
– fioletowy kolor jest w moim polu,
– kolory tęczy są w moim polu,
– kryształy i diamenty są w moim polu,
– Elfy są w moim polu,
– kwiaty i motyle są w moim polu.
 4. Zakotwiczyć pole:
– ustabilizować pole w nowej energii Ziemi,
– zakotwiczyć pole w Źródle Jedności,
– ustabilizować pole we wszystkich kierunkach – w górę, na dół, w lewo i w prawo,
 5. Dopasować częstotliwość pola do najwyższej wibracji.
6. Następnie umieść w swoim polu ludzi, których chcesz, aby byli z tobą, np. tych, którzy już przebywają w nowej energii, lub tych, którzy akceptują cię taką, jaka jesteś. Mogą to być dobrzy przyjaciele, ukochani itd. Dodaj ich po kolei wymawiając ich imiona. Lista osób może się zmieniać każdego dnia. Ty decydujesz.
– moja córka Cinthia jest w moim polu,
– mój partner Ronald jest w moim polu,
– mój przyjaciel Wauter jest w moim polu,
– moi przewodnicy i aniołowie są w moim polu,
– moja rodzina światła jest w moim polu,
– Wniebowstąpieni Mistrzowie (można wymienić po imieniu) są w moim polu,
– anioły są w moim polu.
 7. Umieść w swoim polu intencje, np.:
– bezwarunkowa miłość jest w moim polu,
– pokój jest w moim polu,
– wyższa świadomość jest w moim polu,
– zdrowie jest w moim polu,
– nowi przyjaciele są w moim polu,
– sztuka jest w moim polu,
– muzyka jest w moim polu,
– doświadczanie Jedności jest w moim polu,
– moje pole jest wolne od promieniowania,
– w moim polu nie ma lęku,
– w moim polu nie ma oceniania,
– w moim polu jest łączność z Kronikami Akaszy,
– w moim polu jest poczucie bezpieczeństwa i ochrona,
– w moim polu jest kreatywna energia,
– w moim polu nie ma szkodliwych chemikaliów,
– moje pole wspomaga wzrost,
– ponownie odkrywam w sobie poczucie mocy i władzy oraz zakotwiczam je,
– miłość do siebie jest w moim polu,
– jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnodczucie i jasnomówienie są w moim polu.
Wypełnij swoje pole tym wszystkim, co jeszcze chciałabyś osiągnąć i utrzymuj intencję, że gdziekolwiek się znajdujesz, zawsze w nim jesteś.
Kiedy będziecie wykonywać to ćwiczenie codziennie, doświadczycie, że ten stan staje się dla was coraz bardziej naturalny i uzyskacie jeszcze coś w zamian za ten wkład pracy – podczas fizycznego przebywania w trzecim wymiarze istnienia, coraz łatwiej będziecie funkcjonować w tym polu pięciowymiarowej energii.
Ważne jest, aby nie zastanawiać się nad tym, czy postępujesz dobrze, co teraz się stanie, itd. Po prostu poddaj się i zaufaj.
Technika tworzenia piątego wymiaru pozwala na wykreowaniu wymiaru wyższej świadomości tu i teraz w naszych sercach, w każdym z nas. Kiedy stworzymy niebo w naszych sercach przyczynimy się do zmian, które poprowadzą naszą planetę ku wzniesieniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz