wtorek, 22 sierpnia 2017

22.08.17 -KIN 45 WĄŻ - KAN - w 6 tonie trecenie SŁOŃCA

22.08.17 -KIN 45 WĄŻ - KAN - w 6 tonie trecenie SŁOŃCA
KIN 45  WĄŻ - KAN - w 6 tonie trecenie SŁOŃCA

ZAĆMIENIE SŁOŃCA WARAZ Z NOWIEM KSIĘŻYCA OTWORZYŁO PORTAL  OBUDZENIA ŚWIATŁA WIEDZY PRZODKÓW W D N A
TYLKO PRAWDZIWA MIŁOŚĆ CZYNI PRAWDZIWE CUDA

 PRZED NAMI NOC   PEŁNA MAGII  
PRZESTRZEŃ NIESIE NOWE INFORMACJE OTWÓRZ SIĘ NA NIE

 Ten czas, na Kole Życia Ziemi , reprezentuje Wschodnią Bramę Czasu 

Wschód  stanowi symbol początku, energii która rodzi działanie, pomysły i nowe  ide.
Wschód jest niebiańską twarzą Gwiezdnego Węża - Quetzalcoatla
Stań  o  świcie  twarzą na wschód, oko w oko ze swoją przyszłością tak w sensie duchowym jak i materialnym. 

Wschodowi przypisuje się potencjał duszy  i to jej światło otwiera teraz  dla nas drogę jej realizacji.

Nie przegapmy tego Momentu.
Uczestniczmy w tym kosmicznym Wydarzeniu świadomie.

WĄŻ to duchowa moc zaklęta w energii kundalini, dla Majów to "błyskawica we krwi" - koyopa - światło Świętego Pierzastego Węża - Quetzalcoatla który budzi teraz  światło świętej  wiedzy "przodków" w  naszym D N A.
Otwórz swoje serce i dusze i zobacz na własne oczy i poczuj jak tętni w Tobie odwieczny rytm miłości wszechświata.
Na każdego z nas wpływają pewne podstawowe realia , które mają wpływ na pomyślność każdej osoby , rodziny czy społeczności - niezależnie od kultury, religii, pochodzenia etnicznego lub systemu politycznego w jakim przyszło nam żyć.

Te realia to, zdrowie fizyczne i emocjonalne, godne zatrudnienie, dostęp zasobów naturalnych, dach nad głową oraz silne i stabilne i serdeczne  relacje międzyludzkie.

Problemem nas wszystkich  jest to, że w dzisiejszym świecie, niewielu może sprostać stałym atakom systemowym  i wyzwaniom, które sprawiają, że osiągnięcie prawdziwego dobrobytu dla nas samych i naszych rodzin nie jest wcale takie łatwe a czasami wręcz niemożliwe.
Wszystkie dni w 6 tonie zawsze wspierają wysiłki, aby ustabilizować Twoje życie osobiste i rodzinną atmosferę a dziś z WĘŻEM - na pokładzie, poproś o witalność, przejrzysty, klarowny wgląd i zrozumienie sytuacji w Twoim życiu osobistym, rodzinnym i zneutralizowanie lęku i niepokoju.
6 ton niesie siłę wyrównania energetycznego ale najpierw siła ta natrafi na oprogramowanie w podświadomości, które do tej pory wprowadzało w nasze życie destabilizację.


Zaćmienie Słońca w raz z Nowiem Księżyca przyniosło uwolnienie  ze świadomości  owych blokad blokad.
Teraz w naszej duchowej przestrzeni  koncentrują się energie harmonii, oddalające zwątpienie, zsyłające ukojenie i ulgę.

Zaś energia WĘŻA CHICCHAN wybudza teraz w naszym DNA wiedzę i umiejętności które wprowadzą nas do duchowej przestrzeni wewnętrznej stabilności i obfitości twórczej mocy światła duszy. 
Nie wolno nam zapominać, o tym, że jesteśmy częścią potężnego Galaktycznego Nurtu Życia z którym połączeni jesteśmy poprzez cykle przyrody oraz związani jesteśmy wzajemnie ze wszystkimi innymi żywymi istotami.
Wypieranie lub ignorowanie tej więzi oddala nas od siebie samych oraz innych, tworząc iluzję izolacji na której ego buduje swoją twierdzę ignorancji. 
Ego oddala nas od kontaktu z naturą, izoluje nas od podstawowych zasobów energii życiowej, zrywa naturalne sieci wsparcia jakie daje nam natura i prowadzi do patologii społecznych i wynaturzonych wzorów tak powszechnych i obecnych na wszystkich poziomach życia współczesnego. Ponownie świadomie połącz się z naturą , ponownie przyjmij swoją wewnętrzną moc. Ponownie ustanów świętą unie ze swoim ciałem i całym wszechświatem poddaj się Galaktycznemu Nurtowi Życia , który tetni pulsem życia  miłości i światła. 

Dzisiejsza energia Węża to siła naszego kundalini i moc transformacji zapisów w kodzie DNA i podświadomości. 
Mamy się poczuć wartościowi, niezależni i odpowiedzialni za własne czyny i swój los a dzięki temu zrodzi się w nas wewnętrzna harmonia i otwartość na przyjęcie swojego dobra oraz nowych twórczych możliwości.
Monika Eliminowicz

6  TON RÓWNOWAGI 
 SIŁA WYRÓWNANIA

Numer 6 - ZRÓWNOWAŻENIE

Mayan Nazwa: UAC

Płynność tworzy Ruch

ENERGIA SZÓSTKI UŁATWIA DYNAMICZNY ROZWÓJ I POSTĘP WE WSZYSTKICH ASPEKTACH ŻYCIA ...

TO ENERGIA NEGOCJACJI I ELASTYCZNOŚCI  
  RUCH  W PRZESTRZENI KTÓRY STWARZA CZASTon 6 jest energia rokowań i elastyczności.

Energia ta niesie ze sobą  dynamiczne zmiany i poprawę wszystkich aspektów życia.

Bóstwo związane: Bóg Śmierci"Władca królestwa śmierci"Ten Bóg, jednak, nie jest postrzegany jako ciemny i nikczemny, ponieważ  jest uosobieniem   Słońca w  nocy.


  Ton 6 jest wartością  stabilności . Don Rigoberto Itzep uczy, że istnieje 6 komponentów, które określają żywotność systemu rodzinnego i społeczności : 1) Zdrowie 2) Zrozumienie 3) Praca / Zatrudnienie 4) Przyjaźń 5) Stabilność mienia 6) Pozytywne działanie.


Na jednym biegunie skupia się tu siła indywidualnego ludzkiego EGO oraz bezwzględna moc wspierająca stagnację,odrętwienie i upór. Zaś na drugim biegunie koncentrują się tu energie harmonii, oddalające zwątpienie, zsyłające ukojenie i ulgę.ZNAK PRZESZŁOŚCI

   ZACHODNIA GAŁĄŹ DRZEWA ŻYCIA SYMBOLIZUJE DUCHOWE UWARUNKOWANIE  ENERGII DNIA


  KIN 037 - CABAN -  NOJ - KADZIDŁO  w 11-tym  tonie treceny Manik


OCZYSZCZENIE POLA WSPÓŁPRACY I JEDNOŚCI  

 Myśl o sobie i za siebie.
Niech nikt nie uzurpuje nad Twoim umysłem, ciałem i duszą, a szczególnie nad seksualnością.
Uwolnij się spod kontroli i manipulacji autorytetów,  "mistrzów wszelkiej maści",  istot bezcielesnych jak i swoich bliskich. 
  Tobie, też  nie wolno  podejmować prób wpływania na innych. niezależnie od tego jak bardzo wydaje się Tobie, że w tak zwanej dobrej wierze masz do tego pełne  prawo.
Utrzymaj stały kurs przez  energetyczne  prądy - te dzisiejsze i te karmiczne. 

Jeśli możesz pozostać neutralny i wolny od wszelkich założeń z góry  i osądu umysłu,  to jasność Twojej percepcji i głębokość wglądu oraz wyrozumiałość zwiększy się dziesięciokrotnie.
  Bądź gotów wymazać ze starych  karmicznych programów swój własny niechlubny  udział.

 Uporządkuj swoje wnętrze i  otoczenie i usuń odpady zatruwające nie tylko Twoje życie, ale całe środowisko. 
Uwolnij  ze świata astralnego tchórzliwe myślo-kształty, które sam stworzyłeś.
 Wejdź we współbrzmienie z naturą .
Przestań sam sobie    i wszystkim  innym  ziemskim  stworzeniom wyrządzać  krzywdę.

ZNAK PRZYSZŁOŚCI

WSCHODNIA GAŁĄŹ DRZEWA ŻYCIA SYMBOLIZUJE  KIERUNEK ROZWOJU

 CZYLI ŚCIEŻKĘ DUCHOWĄ LUB DROGĘ ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI

 WARTO SIĘ JEJ TRZYMAĆ.


KIN 053 - BEN - AJ - w 1 tonie  Treceny Ben.

A WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ W DOMU RODZINNYM

  Uświęć ten czas  małą  osobistą ceremonią lub poranną medytacją,  składając  swoje podziękowania i błogosławieństwa oraz okazując wdzięczność Twojej rodzinie i  rodzinnemu domostwu  a szczególnie  dla Twojego partnera i  dzieci, jeśli jesteś rodzicem..
Uświęć atmosferę spokoju, zadowolenia i radości w domu, tak by Ty i twoja rodzina mogła mieć święte sanktuarium, by chronić Was od stresów świata zewnętrznego.  
 Atmosfera w  domu kreuje  własny wewnętrzny spokój poczucie akceptacji i bezpieczeństwa i godności....i wiary w siebie ....
Uświęć  swój wewnętrzny dom, część Twojej duszy, który napędza Twoje przebudzenie  świadomości i  uzdrowienie wszystkich innych aspektów życia.

Celem Twojego życia jest wolność.Gdy uwolnisz się od  presji autorytetów znajdziesz drogę wyjścia z codziennej szarości. Oderwij się od tradycji i przymusów ideologicznych, religijnych, towarzyskich. Wtedy zaczniesz realizować tylko swoje programy i zaczniesz w życie wprowadzać własne pomysły. Twoim zadaniem jest znaleść nowe możliwości, po to by  nie powielać błędów przeszłości.

  POŁUDNIOWA   STRONA DRZEWA ŻYCIA , NIESIE INFORMACJE O POTENCJALE MĘSKIEJ ENERGII I RELACJACH Z MĘŻCZYZNAMI.KIN - 039 - CAUAC  - KAWOQ -  BURZA w 13-tym  tonie treceny Manik.
Odnowa wewnętrzna dokona się wtedy, kiedy pozbędziesz się bagażu przeszłości i uporządkujesz swoje myśli.
  
  Energie te, to splot energetyczny 3-ech najgłębiej transformujących częstotliwości w całym układzie TZOLKIN,  to doskonała fuzja duchowej transformacji. 


 Mistyczny 13-ty ton w uzdrawiającej trecenie Manik oraz  jego silne połączenie duchowe i mentalne z  tajemniczym Cauac. Tworzy to głęboką więź  z Boską Kobiecością na poziomie molekularnym naszego DNA. Ta energia podnosi częstotliwość o kilka rzędów wielkości. To jak wejść w oko trąby huraganu i wyjść oświeconym. 
Wykorzystaj energię Cauac w 13-tym tonie oraz moc przewodnika Manik.
 Są to wszechwiedzące i wszechmocne energie, dzięki nim zajrzyj w głąb podstawowych  nurtów życia i wyjdź z tego huraganu energetycznego ze świadomością bogactwa duchowego, które odmieni Twoje życie w każdym jego aspekcie.
  Twoje dokonania twórcze wciąż czekają na urzeczywistnienie.

 Możesz je wdrożyć do życia dopiero wtedy kiedy rozwiążesz  to co STARE i zrobisz miejsce na to, co NOWE.
 Poczuj silny pęd ku odnowie, dzięki któremu dokonasz  wielu zmian w polu myśli i w sposobie bycia. 
Twoje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała i odmiany Twojego losu. NA PÓŁNOCNEJ GAŁĘZI DRZEWA ŻYCIA KIEŁKUJE POTENCJAŁ ŻEŃSKIEGO ASPEKTU  ORAZ JEST TO INFORMACJE O RELACJACH Z KOBIETAMI 

KIN 051 - 12 CHUEN - BATZ -  MAŁPA w 12  tonie Treceny AHAU.


12 CHUEN podpowiada, abyś rozstał się ze  swoja misternie zdobioną konstrukcją ego.

  skłonnością do urazy i nie doszukiwał się we wszystkim podstępu.

Kolorowe nici, które są wplatane jako indywidualne doświadczenia życiowe w jeden wielki gobelin ludzkiej ewolucji są  wykonane z jasnego  światła świadomości. 
 CHUEN, obraca  wrzecionem  z owymi świetlanymi nićmi w życiu każdego z nas.
 tego to  względu zastanów  się  nad swoim życiem.
  12 ton, daje szansę  rozpoznania  głębokich współzależność między  ludźmi, wydarzeniami  i sytuacjami, które kształtują nasze doświadczanie i  życie  na tej planecie.
 Dlatego traktujemy każdą osobę, zdarzenia i sytuacji z honoremszacunkiem i uznaniem, a i mniej będziemy oczekiwać w zamian, tym bardziej staniemy  się oświeceni i  bardziej  rozwiniemy  się. 

Oczyszczone pola uczuć i myśli stwarzają optymalne warunki do wypróbowania nowych trendów. Postaw na  komunikatywność.
 Koniec ze strachem  że kogoś urazisz i sam nie będę skłonny do urazy.
 Choć mówienie prawdy w oczy boli, zawsze jednak zmierza ku pojednaniu.
 MIŁOŚĆ jest najsilniejszą magią w życiu. 
Jesteś szamanem, który zdejmuje wszystkie uroki i klątw.
 Z lekkością odrzuć to, co się przeżyło  niczego nie żałuj a dzięki temu znajdziesz receptę na szczęście
 Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia. 
 Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy. Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz