środa, 9 sierpnia 2017

Deklaracja Pokoju Fundacji Keshe
Deklaracja Pokoju Fundacji Keshe 

końcem opresji ludzkości.

Wehavebecome1nation3 sierpnia Fundacja Keshe ogłosiła podpisanie Deklaracji Światowego Pokoju. Podpisano ją we wszystkich językach świata, z polskim włącznie. To, że w podpisaniu deklaracji nie wziął udział żaden dotychczasowy przywódca, nie ma tu żadnego znaczenia. Symbolika tego wydarzenia spowoduje bowiem wielkie zmiany na świecie, które są już nieodwracalne. W tym momencie wszelcy „przywódcy” zostali pozbawieni swojej władzy. To, że będą ją jeszcze egzekwować siłą w niczym nie zmienia faktu, że jesteśmy wolni i świat od tej pory będzie dążył do pokoju.
Wszelkie próby wzniecenia wojen będą torpedowane przez nowo powstające struktury Nowego Świata. 3 sierpnia Ludzkość stała się Jednym Narodem.
To co się wydarzyło najlepiej podsumował Maciej z Fundacji Keshe:
„Wielu z was z pewnością ma świadomość pewnych historycznych konotacji tego co się zdarzyło, tego co pan Keshe zrobił. Mianowicie musimy wiedzieć, że Cesarstwo Rzymskie, którego prostym przedłużeniem jest Kościół Katolicki. Watykan, który jest razem z City of London i Washington DC jest takim trójkątem władzy na tym świecie. W IV wieku Cesarz Konstantyn proklamował powstanie Kościoła Katolickiego, czyli Cesarstwo Rzymskie – imperium, które żyło z niewolnictwa i z podboju. Przecież cała potęga Cesarstwa Rzymskiego polegała na niewolnictwie. A to co mamy teraz to jest dokładne przedłużenie tego systemu Cesarstwa Rzymskiego w sposób nieprawdopodobnie udoskonalony i wysublimowany. I teraz w 3 wieku Cesarstwa Rzymskie nie mogąc dłużej realizować swoich podbojów drogą legionów, drogą oręża, ponieważ nie mogli podbić nas Słowian, nie mogli podbić Celtów, wysublimowali po prostu sposób podboju. Cesarz Konstantym mianował się pierwszym papieżem i przekształcił Cesarstwo Rzymskie w Watykan.
I zaczęli jako Kościół Katolicki podbijać świat słowiański od dwóch stron, od wschodu i od południa – przez Kościół Bizantyjski i od zachodu przez katolicyzm.
I teraz jedna bardzo ciekawa rzecz, która też ma wpływ na świat, w którym żyjemy. Tysiąc lat później w 1302 roku papież Bonaventura proklamował, ogłosił – czyli zrobił dokładnie to samo co zrobiliśmy dzisiaj. My dzisiaj poprzez naszych przedstawicieli proklamowaliśmy pokój. Odebraliśmy im to co oni nam zabrali. Oczywiście, to jest warstwa symboliczna, ale wiemy dobrze, że warstwa symboliczna, warstwa mentalna jest warstwą decydującą. I teraz zobaczcie co się stało w 1302 roku – papież Bonaventura proklamował, zrobił Bułłę, że cała Ziemia, wszystko co na niej jest – ruchome, nieruchome, wszystko co żyje, jest własnością Kościoła Katolickiego. I od tamtego czasu oni traktują każdego z was, każdą rzecz, którą macie, każde dziecko które urodzicie, jako ich własność.
I teraz przychodzi Keshe. On zresztą powiedział, że był tu 6 tysięcy lat temu, próbował to odkręcić, ale wtedy nie było takich mediów jak internet. Wielokrotnie mówił o internecie, nawet dzisiaj, że ci którzy go wymyślili, stworzyli tę sieć to byli wielcy ludzie, bo to dzięki nim ta praca była możliwa. Jezus Chrystus 2 tysiące lat temu – wiecie jak to się skończyło… Parę lat podziałał i Cesarstwo Rzymskie go usunęło.
Keshe odwrócił ten proces. Oni proklamowali, że my jesteśmy ich własnością, a my dzisiaj proklamowaliśmy, że jesteśmy wolni i to my decydujemy o tym co tu będzie. W warstwie symbolicznej zniwelowaliśmy tamto roszczenie, proklamację, czyli akt mentalny, który istnieje w warstwie decyzyjnej. Unieważniliśmy to. Dlatego ten dzień był tak długi, tak ważny i wszystkie języki podpisały się pod tym. To ma wymiar kilkunastu wieków. Akt lenna został dzisiaj unieważniony. Ktoś kto do tej pory był uważany za jego własność dzisiaj ogłosił, że jest wolny.
To jest ten wymiar. To nie jest tylko kwestia II wojny światowej, I wojny światowej, wojny w Syrii, wojny w Iranie, która jest planowana, okupacji Palestyny… To nie jest tylko ten wymiar kilkunastu wieków. Tak, że doniosłość tego jest epokowa. ”

o deklaracji - 06 minuta na filmie...
Za: https://www.youtube.com/watch?v=eTuBhsyBKTA&feature=youtu.be
NOWA ERA, ZAKAZANA HISTORIA | |

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz