środa, 9 sierpnia 2017

Brama Lwa

Zdjęcie użytkownika Kamila Urbańska.

Od kilku dni jesteśmy pod wpływem otwierającego się portalu galaktycznego zwanego Brama Lwa lub Brama Królewska , którego kulminacyjny moment nastąpi.8.08.2017r. To energia dostępna dla wszystkich , przejrzysta i mocna w której możemy manifestować wszystko czego zapragniemy. To odzyskanie wolności , odpracowanie osobistej karmy, przejście przez tzw ucho igielne. 
Ten czas oświetla nam drogę i dostraja do energii Serca Ta „fala” zawiera nowe kody światła dla ewolucji Ziemi na następny rok/cykl, i jest to znane jako Planetarny Nowy Rok. Stajemy się coraz bardziej gotowi na odbiór wskazówek pochodzących z poziomu duszy , a więc wszystko staje się możliwe :) <3
Otrzymujemy dostęp do starej,uśpionej wiedzy talentów i darów duchowych zdeponowanych w pamięci duszy , które kiedyś były używane tylko przez wybranych.
Figura 8 symbolizuje nieskończoność i połączenie ,,święta unię".
Światło z Centralnego Słońca pokazuje i oświetla to co było do tej pory ukryte w ciemności .
Energia tego portalu przemieni naszą karmiczną strukturę i dostosuje nas do energii Nowej Ziemi. Każdy ze znaków nieskończoności pełni funkcję aktywatora przenoszącego nas na nowe poziomy świadomości. Portalem tym popłynie niesamowita energia miłości i jedności. I to właśnie znak nieskończoności ma nas w pełni otworzyć na jej odbiór.
To wielkie święto Światła. Postarajcie się ją spędzić w wyjątkowy sposób. Możecie pomedytować ze znakiem nieskończoności lub po prostu spędzić te dni ze świadomością, że dzieje się coś naprawdę niezwykłego. W momencie pełnego otwarcia przez 24 godziny będzie do nas płynąć energia, której nie da się wyrazić słowami.. 


Życzę Wam na ten czas dużo Miłości i wielu Błogosławieństw..

https://www.facebook.com/kamila.urbanska.121 

https://t.co/8G5BqVJbbk 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz