piątek, 11 sierpnia 2017

Ciekawa koncepcja tego, co może nas czekać ...jak będziemy nadal trwali w 3D ale z wymuszonymi zmianami..

Interesująca rozmowa zapisana przez MD Daimler Benz - umysł nieco rozdmuchany naprawdę

Ten artykuł jest „umysł nieco rozdmuchany”, ponieważ stwierdza on niektóre zmiany do 2020 ~ 2028  od trzech do 10 lat. Daje nam do myślenia i pomaga nam uświadomić sobie, że ewolucja ma miejsce mimo, że Cabal chce nas zatrzymać jako więźniów w ich starym, przestarzałym paradygmatcie.
Oczywiście, jesteśmy w naszej wizualizacji nawet bardziej zaawansowani  na latające samochody, wibracyjne urządzenia lecznicze więc choroby nie ma, bezgotówkowe społeczeństwo, suwerenność, itp Tyle zabawy w wizualizację (pamiętam) w 5D galaktycznej rzeczywistości opartej na współpracy, pokoju , jedności i miłości. TAK!

Zachowaj wizualizacje NESARA / GESARA ~ Wydarzenie 3D, które zmieniają strukturę władzy Ziemi.

A oto Ciekawa koncepcja tego, co może nas czekać ...W niedawnym wywiadzie MD Daimler Benz (Mercedes Benz), że ich konkurentami nie są już inne firmy samochodowe, ale Tesla (oczywiste), Google, Apple, Amazon „wsp” są ......
Zawsze były 3 stałe ... śmierć, podatki i modyfikacje!
AAEAAQAAAAAAAA17AAAAJDVjODZiYjk2LTNhODgtNGYwMi05ZDEwLWZmNTJhZTkyMWYzMA
Oprogramowanie będzie zakłócać większości tradycyjnych gałęzi przemysłu w ciągu najbliższych 5-10 lat.
Uber jest tylko narzędziem, ale nie posiadają żadnych samochodów, a obecnie to największa firma taxi na świecie
Airbnb jest obecnie największą firmą hotelarską na świecie, choć nie posiadają żadnych własności.
Sztuczna inteligencja Komputery stają się wykładniczo lepiej zrozumieć świat. W tym roku, komputer może pokonać najlepszego gracza Go w świecie, 10 lat wcześniej niż oczekiwano.
W Stanach Zjednoczonych, młodzi prawnicy już nie dostają pracy. Ponieważ w  IBM Watson, można uzyskać poradę prawną (do tej pory dla mniej lub bardziej podstawowych rzeczy) w ciągu kilku sekund, z dokładnością do 90% w porównaniu z dokładnością do 70%, gdy wykonywana jest przez ludzi.
Więc jeśli chcesz studiować prawo, natychmiast się zatrzymaj. Będzie 90% mniej prawników w przyszłości, tylko specjaliści pozostaną.
Watson już pomaga pielęgniarkom diagnozowania raka, 4 razy bardziej dokładne niż ludzkie pielęgniarki. Facebook ma obecnie program do rozpoznawania wzorców, które mogą rozpoznać twarze lepiej niż ludzie. W 2030 roku, komputery staną się bardziej inteligentne, niż ludzie.
Autonomiczne samochody: W 2018 roku pierwsze samochody ( bez kierowcy) pojawią się dla publiczności. Około 2020 roku, cały przemysł zacznie być zakłócony. Nie chcą ludzie już być właścicielem samochodu. Będziesz zadzwonić po samochód z telefonu, to pokaże się na swoim miejscu i pojedzie do miejsca docelowego. Nie trzeba go zaparkować, płacisz tylko za przejechane odległości i może to być produktywny podczas jazdy. Nasze dzieci nigdy nie dostaną prawa jazdy i nigdy nie będą właścicielem samochodu.
Jetsonowie
Spowoduje to zmianę w miastach, ponieważ będziemy potrzebować 90-95% mniej samochodów na tym obszarze. Możemy przekształcić dawne miejsca parkingowe w parki. 1,2 miliona ludzi umiera każdego roku w wypadkach samochodowych na całym świecie. Teraz mamy jeden wypadek co 60.000 mil (100000 km), z autonomicznego prowadzenia to spadnie do jednego wypadku na 6 mln mil (10 mln km). Że uratuje milion osób rocznie.
Większość producentów samochodów będzie prawdopodobnie bankrutem. Tradycyjne firmy samochodowe starają się o ewolucyjne podejście i po prostu zbudować lepszy samochód, a technologia (Tesla, Apple, Google) zrobią rewolucyjne podejście i zbudują komputer na kołach.
Wielu inżynierów z Volkswagena i Audi; są całkowicie przerażeni tym co czyni Tesla.
Firmy ubezpieczeniowe będą miały ogromne kłopoty, bo bez wypadków, ubezpieczenie będzie 100 x taniej. Ich model biznesowy ubezpieczenia samochodu zniknie.
Nieruchomości ulegną zmianie. Bo jeśli można pracować podczas dojeżdżania, ludzie będą poruszać się i dalej żyć w bardziej pięknej okolicy.
samochody elektryczne staną się głównym nurtem około 2020 miast będzie mniej głośno, ponieważ wszystkie nowe samochody będą działać na energię elektryczną. Energia elektryczna będzie bardzo tania i czysta: produkcja Solar została na krzywej wykładniczej przez 30 lat, ale można teraz zobaczyć ich wpływ rosnący.
W ubiegłym roku więcej energii słonecznej na całym świecie zainstalowano od kopalnych. przedsiębiorstwa energetyczne desperacko starają się ograniczyć dostęp do sieci, aby uniknąć konkurencji z domowych instalacji słonecznych, ale to nie może trwać. Technologia zadba o tą strategię.
Energia elektryczna będzie tania i będzie obfitość wody. Odsalania wody słonej teraz wymaga jedynie 2 kWh na metr sześcienny (@ 0,25 centa). Nie mamy mało wody w większości miejsc, mamy tylko ograniczoną wodę pitną. Wyobraź sobie, co będzie możliwe, jeśli każdy może mieć tyle czystej wody, ile chce, prawie bez kosztów.
Star Trek trikorder
Star Trek Medical trikorder
Zdrowie: trikorder X cena zostanie ogłoszona w tym roku. Są firmy, które zbudują urządzenia medyczne (zwane „trikorder” ze Star Trek), który współpracuje z telefonem, który bierze twój skan siatkówki, próbkę krwi, i oddechu.
Następnie analizuje 54 biomarkerów, które identyfikują prawie każdą chorobę. Będzie to tanie, więc w kilka lat wszyscy na tej planecie będą mieć dostęp do światowej klasy analityki medycznej, prawie za darmo. Żegnaj, medyczny establishment.
Drukowanie 3D: Cena najtańszej drukarki 3D zejdzie z $ 18,000 do  $ 400 wewnątrz 10 lat. W tym samym czasie, staną się 100 razy szybsze. Wszystkie duże firmy obuwnicze już rozpoczęły 3D buty  drukując je .
Niektóre części zamienne do samolotu 3D są już drukowane w odległych portach lotniczych. Stacja kosmiczna ma już teraz drukarkę, która eliminuje potrzebę stosowania dużej ilości części zamiennych kiedyś w przeszłości.
Pod koniec tego roku, nowe smartfony będą miały możliwości skanowania 3D. Można wtedy skanować 3D nogi i wydrukować swój idealny but w domu.
W Chinach jest już wydrukowany w 3D zbudowany kompletny 6-piętrowy biurowiec. Przez 2027, 10% wszystkiego, co jest wytwarzane ..będzie w 3D wydrukowane.
Możliwości biznesowe: Jeśli myślisz o niszy, w którą chcesz wejść, należy zadać sobie pytanie: „w przyszłości, czy myślisz, że będziesz mieć?” a jeśli odpowiedź brzmi tak, to w jaki sposób można zrobić to , by się stało wcześniej?
Jeśli to nie działa z telefonem, zapomnij ten pomysł. I każdy pomysł przeznaczony do sukcesu w 20 wieku, jest skazany na niepowodzenie w 21 wieku.
Praca: 70-80% miejsc pracy zniknie w ciągu najbliższych 20 lat. Nie będzie wiele nowych miejsc pracy, ale nie jest jasne, czy będzie wystarczająco dużo nowych miejsc pracy w tak małym czasie.
Rolnictwo: Nie będzie 100 $ robota rolnictwa w przyszłości. Rolnicy w krajach 3. świata może wtedy stać się menedżerowie swojej dziedzinie zamiast pracować cały dzień na ich polach.
Aeroponika będzie potrzebowała znacznie mniej wody. Pierwsza Petriego produkowana cielęcina, jest teraz dostępna i będzie tańsza niż krowia wyprodukowanej cielęciny w roku 2018. W chwili obecnej 30% wszystkich powierzchni rolnych jest używane dla krów. Wyobraź sobie, że nie musimy już zajmować tego miejsca. Istnieje kilka startupów, które przyniosą białko owadów na rynek wkrótce. Zawiera on więcej białka niż mięso. zostanie on oznaczony jako „alternatywne źródło białka” (ponieważ większość ludzi nadal odrzuca ideę jedzenia owadów).
Jest to aplikacja o nazwie „moodies” (Napisał), która może już powiedzieć, w jakim jesteś nastroju. Do roku 2020 nie będą aplikacje, które mogą powiedzieć z swoich gestów i mimiki, jeśli kłamiesz. Wyobraźmy sobie debatę polityczną, gdzie to jest wyświetlane, kiedy mówisz prawdę, a kiedy nie.
Bitcoin może nawet stać się domyślną walutą rezerwową ... na świecie!
Długowieczność: Teraz, gdy średni wzrost rozpiętości życia jest o 3 miesiące rocznie. Cztery lata temu, żywotność dochodzila do 79 lat, teraz 80 lat. Sam wzrost rośnie i 2036, nie będzie więcej niż jeden wzrost rok do roku. Więc może wszyscy dożyjemy  ten długi długi czas, prawdopodobnie bardziej niż 100.
Wykształcenie: Najtańsze smartfony są już na $ 10 w Afryce i Azji. Do 2020 roku 70% wszystkich ludzi będzie posiadać inteligentny telefon. Oznacza to, że każdy ma taki sam dostęp do edukacji na światowym poziomie.
Każde dziecko może korzystać z Khan Academy ( darmowe kursy..) za wszystko dziecko musi uczyć się w szkole w krajach Pierwszego Świata. Były już wersje oprogramowania w Indonezji i wkrótce będą komunikaty w języku arabskim,  i latem tego roku w chińskim Suaheli. Widzę ogromny potencjał jeśli damy aplikację angielskiego za darmo, tak, że dzieci w Afryce i wszędzie mogą stać się biegle posługującymi  językiem angielskim i może się zdarzyć, że w ciągu pół roku.
***
Zrzut ekranu 2017-08-01 o 12.37.27 PM
*** źródło


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz