niedziela, 20 sierpnia 2017

Plejadianie Imigranci Z Poprzedniego Wszechświata

   Zdjęcie użytkownika Rafaela Matusiak.

Jednym z najbardziej popularnych tytułów zawierających informację o Plejadianach są „Plejadianie” autorstwa Barbary Marciniak. Jest to grupa renegatów składająca się z istot pochodzących z różnych systemów gwiezdnych z naszej przyszłości. Są tu aby spotkać się z nami  w 1987-2012 i później. Podobno są tutaj, aby zmienić ich teraźniejszość (naszą przyszłość) poprzez zmianę biegu wydarzeń.
Plejadianie w przyszłości żyli w bardzo despotycznych i przygnębiających czasach, wraz ze szczelnym systemem kontroli oraz z szeroko rozwiniętą technologią. Kilku Plejadian – zdrajców, tzw. grupa oporu, zorientowała się że powodem ich koszmaru są decyzje, których my ludzie dokonujemy w trakcie nanosekund, mają wpływ na ich życie, ich karmę. Zauważyli, że muszą stawić temu czoła. Jedyną drogą, aby to zrobić było skontaktowane się z nami i poinformowanie nas jakie mamy  wybory, oraz o tym, że nie potrzebujemy żyć w przyszłości, tylko powinniśmy dokonywać bardziej świadomych wyborów.
Jeżeli rozejrzymy się wokół nas, na pewno dostrzeżemy to, że w zastraszającym tempie zbliżamy się do zamiany Ziemi w Królestwo Maszyn z tonami urządzeń elektronicznych, które całkowicie pochłaniają życie naszych dzieci oraz nas – dorosłych. Wszystko staje się skomputeryzowane. Klonowanie, sztuczna inteligencja i nanotechnologia pochłaniają coraz to większe fundusze. Uzależniamy się od elektroniki, a nasze życie jest bardziej stresujące, ponieważ musimy być wielozadaniowi. Powoduje to zwiększenie, np. ataków serca oraz ryzyko zachorowania na inne choroby. Medycyna jest sponsorowana w celu rozwijania technik przeszczepiania organów, czy wszczepiania sztucznych, które działają jak rzeczywiste. Można śmiało stwierdzić, że w najbliższej przyszłości będziemy w pół człowiekiem, pół maszyną, a implanty cyfrowe i biologiczne zostaną również w nas umieszczone. Będzie też możliwy ich zakup, a one będą umożliwiały kontrolę naszych myśli i zachowań.
To jest właśnie droga jaką Plejadanie wybrali w przeszłości. Doprowadziła ich ona do tej, rzeczywistości w której muszą żyć obecnie. Kilku z nich opuściło swoje ciała, aby wybrać się w naszą przyszłość i skontaktowali się z umysłem Barbary Marciniak w 1988 roku, która zgodziła się być ich „przekaźnikiem”.
Grupa Plejadian z przyszłości chciała ostrzec nas, o tym że jeśli wystarczającej liczbie ludzi uda się włączyć naszą uśpioną cząstkę DNA, w której zakodowane są informacje noszące słoneczne promieniowanie gamma będziemy mogli ominąć plany jakie ma wobec nas „Królestwo Maszyn” (PTB). Większość mieszkańców nie będzie w stanie świadomie dostosować się do tej energii, a tym samym nie wystarczającym będzie zwiększenie wibracji do wyższych częstotliwości. Tak długo, jak będzie do tego zdolna pewna ilość ludzi, nowy świat, na podstawie wspólnych obyczajów i kodów etycznych, zostanie przekształcony w naszej świadomości. Nasza planeta zostanie metafizycznie podzielona na dwie części.Plejady

Właśnie to Plejadanie chcą osiągnąć, ponieważ jeśli my zrobimy to pierwsi, ich teraźniejszość się zmieni. W najgorszym wypadku ich świat rzeczywisty zostanie usunięty. Jeśli tak się stanie, zaakceptują to lecz dalej będą żyć jako istoty duchowe. Oczywistym jest, że lepiej być wolną duszą niż być uwięzionym w świecie maszyn, który dawno już wymsknął się spod kontroli. Należy tutaj zaznaczyć, że nie chodzi tutaj o to, że technologia jest zła sama w sobie, chodzi tylko o to w jaki sposób jest ona wykorzystywana.
Tak więc to jest ich legenda, która jeszcze się nie zakończyła. Według nich, jeśli nam się uda (a tak prawdopodobnie będzie) w taki czy inny sposób korzyści poniesiemy zarówno my jak i oni. Nie ma więc tutaj czarnego scenariusza.
Dzięki sukcesom Marciniak, coraz więcej łączyło  się coraz więcej renegatów, nie tylko z Plejadańskiego systemu gwiezdnego. Rozpoczęło się to w latach 90tych i trwa do dziś. Obecnie jest to mieszanka składająca się z małych grup (prawdopodobnie humanoidów) i Renegatów Reptilian, prawdopodobnie z Oriona. Kiedy słucham ich płyt, wierzę, że mogę rozpoznać różnicę i powiedzieć, który z nich to Reptilian, a kto humanoidem bazując na ich głosach, energii i temperamencie.

Tak więc przyjrzyjmy się temu, jak Plejadanie pasują do przeszłości naszych przodków, ponieważ mówi się , że mogą być nami z przyszłości.

W znakomitej książce „Zwiastuni Świtu” Barbary Marciniak, Plejadanie mówią, że przybyli do naszego wszechświata z poprzedniego, który zakończył już swój cykl. Zanim doszło do zakończenia ich starego wszechświata, zdali sobie sprawę, że wszyscy są członkami pewnej całości i każdy z nich jest bogiem – stwórcą. Mieli do wyboru, albo powrócić, połączyć się z resztą i stać w miejscu lub kontynuować odkrywanie rzeczywistości w nowym wszechświecie. Wybrali to drugie.
W książce stale przypomina się o tym, że Plejadanie to nie tylko postacie z przyszłości, oni są nami w przyszłości. Są także naszymi przodkami, którzy byli obecni przy „Projektowaniu Ziemi”, czyli byli bogami, którzy zaszczepili życie na Ziemi.
Przez lata, Plejadanie przedstawiali siebie samych jako bardzo rosłych o kaukaskim wyglądzie. Częściowo uważali, że są „istotami niebieskimi”, szczególnie w krajach skandynawskich. Innymi słowy można powiedzieć, że wyglądali jak wysocy kaukascy Skandynawowie. Jest to bardzo dobre określenie, aby porównać ich z Lyranami. Zwłaszcza gdy przekonamy się, że ich historia była bardzo podobna. Wśród Lyran podobno była frakcja skandynawska, która potem wyemigrowała do Plejadian. Oryginalna grupa Plejadian pochodzi głównie z Elektry i Maia.

Intencja była dobra, projekt się rozpoczął, jak się potem przekonamy, został przerwany przez siły, które wydawały się mieć inne intencje. Nie tak szlachetne. O tym później.

https://www.olabloga.pl/plejadianie-imigranci-z-poprzedniego-wszechswiata 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz