środa, 30 sierpnia 2017

Benjamin Fulford - chazarski matrix kontroli kruszy się. - tłumaczenie ..
włoskie tlumaczenie  ma sporo zdjęć 

Ludzie, którzy są świadomi, zauważają bardzo dziwne rzeczy w sieci informacyjnej świata, zwłaszcza wewnątrz świata anglosaskiego – w miarę mnożenia się sprzeczności i dziwacznych wydarzeń. Są to oznaki upadku matrixa władzy; tego rodzaju rzeczy widać było w czasach upadku ZSRR.
Pierwszą rzeczą z ubiegłego tygodnia o jakiej należy wspomnieć, jest to, że po raz pierwszy od 2005 r. Stany Zjednoczone zostały uderzone przez huragan. Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podsumował walkę z żywiołem “raz na 500 lat”, aby opisać Huragan Harvey. Fakt, że uderzył on w dom rodzinny Busha w Teksasie, w szczególności miasto Houston, z niszczycielskimi powodziami, sprawia, że ​​prawdopodobnie jest to jakaś zemsta za zaprojektowany przez Busha atak huraganu Katrina na Nowy Orleanie.
(ambasada amerykańska na Kubie) Może to być również związane z faktem, że 16 amerykańskich i kanadyjskich dyplomatów na Kubie doznało urazów mózgu z powodu jakiegoś “Ataku dźwiękowego”. Mogli oni zostać zaatakowani z powodu ich zaangażowania w odcięcie od pieniędzy z narkotyków klanu Bushów, które były prane poprzez Kubę. Ciekawe jest również, że “ataki dźwiękowe” są obecnie zgłaszane przez światowe media, zamiast odrzucać je jako urojenia ludzi “noszących czapki z folii aluminiowej”. http://www.zerohedge.com/news/2017-08-25/mystery-deepens-after-us-confirms-16-diplomats-suffered-traumatic-brain-injury-cuban
W każdym razie wszystko to wskazuje na to, że ezoteryczna walka o władzę na wysokim szczeblu jest kontynuowana.
John "Daesh" McCain
Ta walka o władzę ujawnia się także w dziwnych i sprzecznych zapowiedziach dotyczących amerykańskiego senatora John “Daesh” McCaina. Pamiętacie, że ostatnio mieliśmy medialne doniesienia, że u ​​McCaina został zdiagnozowany rak złośliwy mózgu? W następstwie tego pojawiły się doniesienia o tym, że McCain zmienił stanowisko i zgromadził zwolenników w Senacie, aby powstrzymać plany Trumpa zniesienia ustawy “Obamacare”. Następnie USS “John McCain” został staranowany przez statek towarowy, zabijając wielu amerykańskich marynarzy. Teraz dowiadujemy się, że McCain podsłuchiwał Biały Dom i przekazywał informacje o wszystkich planach administracji Trumpa wrogim mediom.
http://itmakessenseblog.com/2017/08/27/the-rat-in-the-white-house-that-has-been-leaking-was-just-exposed-look-who-it-was-omgjohn-mccain /
Trafnie przedstawia to tak często używane wyrażenie “nie można tego robić”, ale znowu wygląda na to, że dwie przeciwstawne siły rzeczywiście robią to.
Istnieje wiele innych oznak innych niż sprzeczne doniesienia o szaleńcu McCainie, które wskazują, że walka o władzę na wysokim szczeblu rozszalała się w Waszyngtonie. Wewnątrz administracji Trumpa, po odwołaniu Steve’a Bannona nastąpił kolejny krok, a mianowicie usunięcie doradcy Sebastiana Gorki. Ci ludzie naciskają na twardą linię przeciwko “radykalnemu islamowi” (= agentom chazarskim) i Chinom.
Teraz “przywrócenie Ameryki do jej dawnej świetności” jest zwalczane przez skrajnie prawicową frakcję w administracji. Źródła Pentagonu mówią, że szef sztabu Trumpa, gen. John Kelly, może zostać zmuszony do zwolnienia globalistycznych demokratów Gary’ego Cohna, Jareda Kushnera i Diny Powell, aby wyrównać rachunki uspokoić zaplecze Trumpa. “Jared jest pod ostrzałem za jego niepowodzenie jako rozjemca, nie znalazłszy rozwiązania opartego na koncepcji dwóch państw w granicach z 1967 r., nie otrzymując miłości od Egiptu, Palestyny, a nawet Isreala”, zauważają źródła. Tymczasem ” Gary Cohn z Goldman Sachs jest pod ogromną presją, aby zrezygnować, stawia swoje bractwo na pierwszym miejscu, sprzeciwia się cłom, wspiera antifę i żydowskie fałszywe media w swoim wywiadzie dla Financial Times, który sprawił, że Trump eksplodował”, źródła dodają.
Istnieje również nieprawdopodobna presja wobec nieprzewidywalnego państwa Izraela. Czczący Szatana lider izraelski Benyamin Netanyahu udał się do Rosji, aby ostrzec o izraelskich “czerwonych liniach”, przekroczonych przez Rosję, co pozwoliło zwiększyć irańskie wpływy w Syrii. W następstwie tego przeprowadzona została potężna ofensywa izraelsko-arabskiej armii Daesh w Syrii. Odpowiedź Rosji polegała na umieszczeniu na granicy izraelskiej wojsk irańskich i Hezbollahu. http://www.debka.com/article/26200/Russians-brings-Iranians-Hizballah-to-Quneitra
Według oficjalnej agencji prasowej “Tass” agencje rosyjskie “zniszczyły w ciągu ostatniego tygodnia ponad 1000 obiektów należących do międzynarodowych grup terrorystycznych w Syrii”, a tym samym miażdżąc ofensywę izraelsko-saudyjską. http://tass.com/defense/961925
Katar, kraj bogaty w ropę naftową i gaz ziemny dodał oliwy do ognia sojuszu izraelsko-saudyjskiego, przywracając stosunki dyplomatyczne z Iranem i trzymając pieniądze z dala od kieszeni mafii chazarskiej. https://www.nytimes.com/2017/08/24/world/middleeast/qatar-iran-boycott-saudi-arabia.html
W przeciwieństwie do tego co było w przeszłości, Izraelczycy nie mogą już biec z płaczem do USA w celu ochrony, de facto ponieważ rząd wojskowy Trumpa ma dość i zmęczony tym nieprzewidywalnym i sprawiającym kłopoty państwem. Źródła Pentagonu mówią, że wojsko USA współpracuje z Rosjanami w tej kwestii i innych kwestiach, zaznaczając, że “Rosja popiera amerykańską radę wojskową, mianując byłego wiceministra obrony Anatolija Antonowa na ambasadora USA, militaryzując relacje między dwoma supermocarstwami”.
Źródła Pentagonu próbowały także uzasadnić ostatnie przemówienie Trumpa, ogłaszające otwarcie zakończenie wojny w Afganistanie w następujący sposób: “afgańska przemowa Trumpa jest ukrytą wielostronną strategią wyjścia w porozumieniu z mocarstwami regionalnymi, wspierając Indie w jej potyczce o Bhutan z Chinami”. Jednak w tym przypadku stare powiedzenie “podążaj za pieniędzmi” jest bardziej realistycznym wyjaśnieniem tego, co się dzieje. Faktem jest, że w Afgański rynek heroiny jest, jeśli pomnożyć dane ONZ o produkcji heroiny przez szacowane przez ONZ ceny na amerykańskich ulicach, wart ok. 1,6 biliona dolarów rocznie lub ponad dwukrotnie wyższy niż oficjalny budżet wojskowy Stanów Zjednoczonych.
                                                                            Maki i Marines
Nowi informatorzy opisują teraz w szczegółach i konkretnie, jak międzynarodowy handel narkotykami stał się niezbędny dla amerykańskiego przemysłu wojskowego w okresie po II wojnie światowej. Oficer informacyjny CIA Kevin Shipp i dziennikarz śledczy Paul Williams podają szczegółowe informacje na ten temat w podkaście, do którego link podany jest poniżej. https://theintelligencehour.podbean.com/e/the-intelligence-hour-with-kevin-shipp-081417/
                                               Niektóre wojny nie są wykonane do wygrania
Co ciekawe w tym, co mówią ci prawdziwi światowi informatorzy, jest to, że dokładnie pasuje to do tego, co ten pisarz słyszy od swoich kontaktów z CIA i Azjatyckiego Tajnego Stowarzyszenia. Prawdziwe dochodzenia prowadzone w warunkach rzeczywistych pokazują, że istnieje wiele miliardów dolarów pochodzących z narkotyków łączących CIA, Watykańską faszystowską Lożę P2, Północną Koreę i gangsterów azjatyckich. Wiele azjatyckich i innych źródeł zaangażowanych w te powiązania mówi, że spodziewają się jakiejś poważnej zmiany tej jesieni. To, na przykład, źródło w Tajlandii na wysokim szczeblu, ma do powiedzenia odnośnie wydarzeń w tym kraju:
Yingluck Shinawatra byłej premier Thai
“[Była premier Yingluck] Shinawatra opuściła Tajlandię w środę, 23. w asyście bardzo wysoko postawionych urzędników, z poza Hunty, w prywatnym samolocie. Jest z bratem w Dubaju.


....................    więcej tutaj =>>
tłumaczenie : galacticjoel

Cieszmy się, to ostatni tydzień lata i przygotujmy się na to, iż może być bardzo interesująca jesień./ Ben /

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz