niedziela, 30 października 2016

ŚWIĘTO ZMARŁYCH CZYM NAPRAWDĘ JEST TEN DZIEŃ?


CZYM NAPRAWDĘ JEST TEN DZIEŃ?
Przekaz z Serca dnia 25 październik 2016r
Ukochani! Nastaje,,dzień świętapodanego ludziom przez świątynie Matrixa, które dumnie nazwaliście – Świętem Zmarłych”, a które świętując teraz, dosłownie głosujesz, że wybierasz – „Trupi świat”zamiast życia.
Ukochani! Bliscy, którzy Was opuścili w większości są już wśród Was, a przywracanie pamięci zgniliźnie ciał, których nie spaliliście, których Ziemia nie wchłonęła, utrudnia uwolnieniu się tych Dusz, których cząstki poprzez to pozostają dalej przy kościach. Okultystyczne rytuały, które czyniliście nad grobami, KTÓRYM DAJECIE OSOBISTĄ MOC, zapisując to pamięcią wody Matki, miały za zadanie utrwalić „Trupi Świat” na Ziemi. Chwyt z tym świętem był podany Wam tak, żeby to wyglądało, iż sami dokonaliście takiego wyboru świata dla siebie, że nadal wybieracie doświadczenie śmierci.
Ukochani! Powiedziano Wam, że to dla pamięci potomnych, że to miłość, którą wyrażacie dla odeszłych, ale kiedy odczujesz to sercem, dostrzeżesz programy EGO, które Tobą sterują, chcąc ukoić Twoje spełnienie wobec tych bliskich. Zapominasz wówczas, że wszyscy jesteśmy Jednością, jedną wielką rodziną, a to, co dał Ci Ojciec, dała Matka – możesz wyrównać i pomóc temu, który tego naprawdę potrzebuje.
Ścięte kwiaty, palone znicze, murowane nagrobki nie wypływają z Miłości Serca, tylko z programów, abyś Ty sam mógł na zewnątrz zobaczyć swoją miłość i pokazać ją dla innych. Zmarli tego nie potrzebują i jest to iluzja zewnętrznego świata, w którym tkwisz.
Ukochany! Miłość jest w środku, Ty nią Jesteś. Miłując ją, miłujesz siebie. Teraz sam odczuj jak ma się do tego wielbienie sczezłych kości, gnijących w grobowcach i zakłócanie podróży Dusz swymi wspominkami. Ich droga jest zakończona i kiedy wkraczasz w ich energetykę modłami czarnego świata, ingerujesz w świat innych. Jedyna miłość to ta, którą możesz wyrazić w sercu, bo Ci odeszli nadal tam mieszkają. Oni dosłownie są Tobą i oczyszczając swoją świadomość, pamięć swoich rodów w sobie, pomagasz im skutecznie, bo pomagasz sobie.
Ukochany! Może mienisz się duchowością, może zgłębiłeś nauki człowieka, nosisz tytuły i jego godności, ale kiedy pozostajesz w umyśle, łatwo łapiesz się na nauki czarnego świata dla człowieka – Świetlistej Istoty, którą jesteś naprawdę.
Przeczysz swej Świetlistości niosąc chryzantemy dla ukochanego zmarłego, depcząc przy tym kości wielu innych, którym zakłócasz spokój duszy. I takim obrazem i energetyką utrwalasz Ziemię, blokujesz przebudzenie Matki i przekazując taki świat dla dzieci, aby też to czyniły, same nie wiedząc czemu. Tak przekazujesz więzienie, w którym sam tkwisz głęboko, w którym Cię zahipnotyzowano.
Pokochaj Prawdę, ona jest w Twoim Sercu, a dopóki łapiesz się na prosty chwyt amoku zbiorowej świadomości, przeczysz temu, że jesteś w sercu, że jesteś gotowy na przebudzenie swojej Świetlistości. W taki sposób sam decydujesz o wyborze dalszych doświadczeń w,,światach śmierci”, które gloryfikujesz ułudą swego Ego, twardą jak marmury, które czyścisz, zamiast oczyścić te zatwardziałości w sercu, które masz i nosisz, nie chcąc nawet ich dostrzec.
Ukochany! W ten sposób sam decydujesz o swoim odejściu z Ziemi, bo zagłosowałeś umysłem i nogami wybierając ten świat. Planeta Ziemia budzi się i nieuchronnie przybliża otrzęsienie wszystkich tych, którzy ją krzywdzą i chcą hołubić nadal ,,Trupi Świat”, którego doświadczenie przeminęło.
Nie dziwcie się, że tak wiele Boskich Istot zdecydowało o kontynuacji nauk Gadziego Świata dla człowieka. Nie dziwcie się, że tak mało Dzieci Ziemi nadal jest w sercu. Nie dziwcie się, że tak wiele skażonych Dzieci Ziemi ,,trupią energią” dosłownie chce Cię zjeść, kiedy prawdziwie mówisz sercem czym miłość jest. Nie dziwcie się, że postrzeganie miłości przez programy Matrixa i umysł człowieka jest niezrozumiała. Nie dziwcie się, że Świat Ziemi jest jeszcze tak mało gotowy na – Przebudzenie Serca” a daje prawdę czynami o swoich głębokich wyborach. Widać to wszystko w chorobach, dolegliwościach i przejawie amoku „cmentarnych hien”, na których to dokarmienie podążasz, aby te Istoty mogły się pożywić Twoim światłem połączonych z energią ,,Trupiego jadu” rozkładających się ciał bliskich. Dlaczego na ich pastwę wleczesz tam swoje Dzieci?
Ukochany! Nie widzisz tego, bo może sam zjadasz śmierć, może masz ją właśnie na talerzu. Nie dziw się temu, bo zjadając trupa innej istoty, trupem czynisz siebie i tak tworzysz „Trupi świat” za życia stając się martwy i lękasz się nawet czytać te prawdy, bo nie chcesz przyjąć prawdy o sobie.
Trupie energie przeniknęły Ciebie głęboko, dlatego łatwo prowadzą Cię na cmentarz lub do kościoła – świątyń czarnej mocy, abyś czynił tam uwielbienia męczeństwa i cierpienia, tworząc taki świat na całej Ziemi. W taki sposób sam uczyniłeś się,, cmentarną hieną”, bo to w Twoje ciało zaprosiłeś Demony czarnego światła, aby mogły się w nim spełniać, a na cmentarzu skutecznie się odżywić światłem życia istoty, którą jesteś.
Ukochany Bracie! Ukochana Siostro! Nie jest to oczernianie Ciebie, jest to dar pomocy Prawdy mego Serca, abyś mógł/a zobaczyć czarny świat w sobie i dzięki tej pomocy z niego się wydostać. Tradycja i utrwalanie starych schematów nie pomaga temu, a jedyna zmiana, to zmiana w Tobie,w Teraz, w którym doświadczasz i w którym możesz się przebudzić oraz prosto wydostać z amoku, który Cię pędził, abyś nasycił/a się zgnilizną, podeptał/a spokój Dusz i sam/a przeniknął/eła się czarnymi rytuałami, zasiedlając swoje ciało astralnymi pasożytami, które tam czekają na Ciebie, na Twoje światło, które im niesiesz w ofiarnej trupiej mszy. Potem dziwisz się, gdzie się podziały Twoje energie i obfitość, którą obdarowałeś dobrowolnie Trupi świat, dając jemu życie na Ziemi i narzekasz, że zmiany nie nadchodzą.
Ukochany! Budząc się jako Świetlistość powodujesz, że Czarne Światy przestają istnieć, bo one były tylko przejawem braku miłości w Tobie. Kochając Miłością Serca, dar piękna tych nauk, pomagasz Demonom Trupiego Świata odejść spełnionym ze Świata Ziemi lub przeobrazić się na własnych ścieżkach.
Kocham Cię – Kasia i Grzesiu.

http://prawdaserca.pl/2016/10/swieto-zmarlych-2/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz