Planeta Nibiru i teoria Sitchina
Zecharia Sitchin (ur. 1920 – zm. 2010) pochodził z rosyjskiej żydowskiej rodziny.Od wczesnych lat dzieciństwa był zafascynowany historią, kulturą i archeologią ludów starożytnego Wschodu.
Znaczną część swojego życia poświęcił odkrywaniu tajemnic Sumerów, w tym rozszyfrowywaniu treść pozostawionych przez nich na glinianych tablicach.
W 1976 roku Sitchin opublikował książkę pt. „Dwunasta Planeta”, w której przedstawił opartą na starożytnych dowodach historię o tajemniczych przybyszach z równie tajemniczej Planety X.
Sumerowie nazywali ją planetą Nibiru (Ne.Bi.Ru), a Babilończycy – Madruk.
Traktowali ją jako dwunastą planetę Układu Słonecznego.
Według tłumaczeń Sitchina Nibiru była planetą z siedmioma księżycami, która przechodząc przez wewnętrzny Układ Słoneczny, zniszczyła planetę Tiamat (obecną w wierzeniach Sumerów i Babilończyków) i została „pochłonięta” przez grawitację Słońca.
Główna gwiazda Nibiru (słońce) nazywana była przez jej mieszkańców „ZAOS”.
Z czasem na tej planecie pojawiło się życie i podczas trwającego ok. 10 – 20 tysięcy lat jednego obrotu wokół Słońca, na Ziemię przed około 450 tysiącami lat przybyły tajemnicze istoty – bogowie – Anunnaki.
Przez wiele lat naukowcy uważali, że Nibiru jest tylko legendą, mitycznym tworem rodem z sumeryjskich wyobrażeń.
Jednak na początku 2016 roku naukowcy z California Institute of Technology ogłosili światu, że mają dowody na istnienie dziesięciokrotnie większej od Ziemi, krążącej daleko za orbitą Neptuna planety, której jeden obrót wokół Słońca zajmuje ok. 20 tysięcy lat.
Pytanie tylko, czy istnieje na niej życie?
Anunnaki – twórcy Homo sapiens?
Analizy sumeryjskich zapisów doprowadziły Sitchina do stwierdzenia, że przedstawiciele potężnej cywilizacji – Anunnaki, czyli „przybywający z nieba na ziemię”, dotarli na naszą planetę około 450 tysięcy lat temu.Wykorzystując bliskość Ziemi podczas kolejnego okrążenia swojej planety, postanowili odwiedzić nieznane im miejsce i poszukać na nim surowców, zwłaszcza metali i minerałów.
Pierwsza kolonia powstała w południowej części Mezopotamii.
Początkowo zamieszkiwało ją 600 osobników.
Wkrótce dołączyła do nich grupa 150 przybyszy do tzw. zadań specjalnych.
Anunnakom tak ponoć spodobało się życie na Ziemi, że ok. 300 tysięcy lat temu postanowili pod wpływem genetycznych manipulacji stworzyć nowy gatunek istot.
Połączyli swoje geny z genami człowiekowatych, tworząc w ten sposób człowieka, który miał za zadanie stać się ich sługą do niewolniczych prac.
Ostatecznie według legend Anunnaki opuścili naszą planetę ok. VI w. przed Chrystusem, jednak do dziś nie możemy być pewni, że tak naprawdę się stało.
Ich działalność i pozostawiona (jak się zakłada) Sumerom spuścizna uwidacznia się dziś nie tylko w suchych faktach i wiedzy, ale także w realnych postaciach współczesnego świata.
Waleczność i żądza władzy
Anunnaki byli przodującą cywilizacją, narodem, który znacząco wyprzedził pod względem zaawansowania technologicznego inne rasy.Dostrzegano w nich wielką szansę dla raczkującej dopiero organizacji państwowej, świadomości ekonomicznej, poziomu techniki, zbrojeń, regulacji społecznych.
Samym swoim wyglądem fizycznym budzili respekt.
Byli wysocy i niezwykle silni.
Mieli jasne karnacje i atletyczne budowy ciała.
Charakteryzował ich wigor i energia do działania.
Lubili jednak w cięższych pracach wysługiwać się innymi, dlatego też walczyli, podbijali inne cywilizacje, pozyskiwali niewolników i zmuszali ich do katorżnej pracy.
Przy tym lubili wykorzystywać innych psychicznie, fizycznie, ekonomicznie i duchowo.
Dopuszczali się kazirodztwa, kanibalizmu i gwałtów.
Składali ofiary z dziewic.
Rządziła nimi zazdrość, apodyktyczność, podstępność i pragnienie zapanowania nad innymi rasami.
Próbowali nawet bawić się w Boga, wykorzystując religię i techniki manipulacji do zawładnięcia ludzkimi umysłami.
Dlatego Sumerowie nasiąkali udostępnianą wiedzą jak gąbka, przejmując od Annunaków tak wiele, jak tylko się dało.
W naturalny sposób płacąc niezbędną cenę, czyli – mówiąc wprost – upokarzające poddaństwo.
Jednocześnie stali się oni ojcami ziemskiej cywilizacji, przekazując swoim sumeryjskim „poddanym” wiedzę nie do przecenienia.
Każda inna cywilizacja mogła pozazdrościć Sumerom wiedzy m.in. w zakresie organizacji państwowej, utrzymania jednolitego systemu prawnego, porządku społecznego, odczytywania mapy nieba, wiedzy z muzyki, malarstwa i rzeźby, astrologii, matematyki, pojęcia miar i wag, pisania, homeopatii, medycyny oraz hodowli zwierząt i uprawy roślin.
To oni dali pierwowzory prawdziwej walki i sposobów przejęcia władzy.
Odkryli tajniki opłacalnej gospodarki, wprowadzili system lichwiarski oraz dali początek inżynierii genetycznej.
Słowem – pokazali nie tylko jak budować na świecie dobro, ale i zło…
Potomkowie Anunnaków
Współcześnie coraz częściej mówi się o tym, że potomkowie rasy Anunnaki żyją na naszej planecie, a przejawy ich obecności można ujrzeć nie tylko w charakterystycznych cechach wyglądu takich osób, ale także w walce o dominację w różnych dziedzinach życia.Manipulacje genetyczne, które praktykowali Anunnaki, pozostawiły po sobie potomków z podobnymi tej rasie cechami i genami.
Większość podobieństw opiera się na porównaniach cech „zwykłych” ludzi do gadów.
I tak pozostałość po genetycznej manipulacji Anunnaki może objawiać się posiadaniem tzw. gadziego mózgu opartego na zasadzie działania „walcz i uciekaj”, stąd większość takich osób jest sceptykami i paranoikami.
Poza tym charakterystyczna dla potomków Anunnaki jest obniżona temperatura ciała (tzw. zimnokrwistość), niższe ciśnienie krwi, obecność dodatkowego kręgu, ujemny współczynnik Rh, nadwrażliwość na światło, brak współczucia i empatii oraz nagłe zmiany kształtu oczu (tworzenie się gadzich oczu, co można zaobserwować np. u królowej Elżbiety II).
Działalność potomków Anunnaków uwidacznia się w polityce, gospodarce, finansach, nauce, medycynie, prawie, wojsku, handlu, branży pornograficznej, a nawet w religii.
Knują, spiskują, dążą do zniewolenia ludzkich umysłów.
Chcą przejąć władzę na świecie, stać się jedynymi pełnoprawnymi władcami.
Dlatego też potomkowie Anunnaków często walczą między sobą – o pozycję, o prestiż, o władzę, o byt, o ludzkość.
A historia o ich poczynaniach i „dorobku” usłyszy o nich jeszcze nie raz…
WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI
https://www.odkrywamyzakryte.com/annunaki/?fbclid=IwAR2uO3vBAjQmtflQgiXDK95CNHpQVvHTJV-5sSpZHcAbmzsPDmqqfvcKmV0
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz