Dr Matthias Rath przekonuje, że historia II wojny światowej wyglądała zupełnie inaczej niż znamy ją z podręczników – a jego wersja może zszokować. Tym bardziej, że twierdzi iż pomimo ustania działań wojennych w 1945 r. praktycznie trwa ona nadal. Jeśli kiedykolwiek byłeś klientem takich firm jak Agfa, BASF, Bayer – tym bardziej powinieneś obejrzeć.
– Podstawą tego szatańskiego planu było oczywiście przejście od demokracji do dyktatury. I tak też się stało: 27 lutego 1933 roku podpalono parlament w Belinie – Reichstag. „Sprawcami” byli rzekomo polityczni przeciwnicy: związki zawodowe, socjaldemokraci; zdelegalizowano ich od razu następnego dnia. Zniesiono prawa obywatelskie, te fakty są dobrze znane. Czego nie znamy, to tego dokumentu pochodzącego z Trybunału Norymberskiego przeciwko koncernowi IG Farben.
Kiedy podpalono Reichstag? 27 lutego 1933 roku. Oto pismo z 27 lutego 1933, z IG Farben do banku NSDAP: „Jutro rano dokonujemy przelewu na Państwa konto w wysokości 400.000 marek”.
– To podpalenie Reichstagu było realizacją zlecenia [wystawionego IG Farben] w celu likwidacji demokracji i ustanowienia dyktatury, która umożliwia wojnę. Przez 60 lat wmawiano ludziom, również w Austrii: Norymberga, Trybunał Wojenny – winni zostali powieszeni, Goehring odebrał sobie życie, pozostałym wymierzono sprawiedliwą karę. Mało jednak kto wie, również młodzi ludzie, że odbyło się w sumie 13 procesów i że procesem nr 6 był trwający 1 rok proces przeciwko BASF, Bayer, Hoechst z powodu ich finansowego udziału w przechwyceniu władzy przez gangsterską grupę nazistów.– Szukaliśmy przez 10 lat ale nie mogliśmy znaleźć tych zasadniczych dokumentów. Aż wreszcie znaleźliśmy je i 40.000 stron tych dokumentów opublikowaliśmy w internecie. Dla zainteresowanych: http://www.profit-over-life.org
– W trzy tygodnie po wykonaniu zlecenia podpalenia Reichstagu – 24 marca 1933 roku Adolf Hitler podpisuje, zgodne z interesem IG Farben, ustawę o pełnomocnictwach. W październiku 1933 roku, mniej niż pół roku później, następuje publiczne spotkanie junty IG Farben z nazistami w Monachium. Świętowano udany zamach stanu. Junta IG Farben-naziści spotyka się . Tego pana po lewej stronie [fotoslajdu] Państwo znają – to jest dyrektor IG Farben Hermann Schmitz [ściskający rękę Adolfa Hitlera].
– W Berlinie utworzono biuro polityczne, silnie powiązane z IG Farben. Chciano być blisko rządu. Przewodniczący zarządu IG Farben został szefem biura planowania i stworzył tzw. plan Goehringa na lata 1936-1940. O tych latach wiemy, że służyły planowaniu, czyli przygotowywaniu wojny.
– Następnie IG Farben konsekwentnie przejmowało kluczowe zakłady przemysłowe w Europie. Już w roku 1938, po tak zwanym Anschluss’ie Austrii do nazistowskiej III Rzeszy, inwestycja IG Farben w przechwycenie władzy przez nazistów zaczyna się opłacać. IG Farben przejmuje zakłady Skoda w Wetzler, wbrew wszelkim oporom, w zasadzie bezpłatnie.
– 1 września 1939 r. rozpoczyna się zdobywanie przez ten koncern chemiczno-farmaceutyczno-naftowy europejskich rynków zbytu. Argumenty i metody zdobywania tych rynków od Lizbony aż do Sofii były przekonujące [na fotoslajdzie czołgi i samoloty bombowe w akcji].
– Jeżeli Państwo uważacie, że to są fakty dla was nieznane, to zabieram Państwa w zupełnie inny świat.
Co tej bezczelnej grupie ekonomicznych interesów i pozbawionym skrupułów politykom dało pewność, że mogą bombardować cały świat? Patent! Oni odkryli, w jaki sposób z powietrza można zrobić azot. Albo inaczej – jak z azotu w powietrzu można zsyntetyzować amoniak. A amoniak stanowi podstawę materiału wybuchowego. Oni robili bomby z powietrza i mieli na to patent!
– I tak się stało, że IG Farben dostarczyła 100 proc. materiału wybuchowego na potrzeby wojny napastniczej, która miała przejść do historii jako II wojna światowa.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz