sobota, 22 grudnia 2018

Dr Rath: Od III Rzeszy do Unii Europejskiej



Dr Matthias Rath przekonuje, że historia II wojny światowej wyglądała zupełnie inaczej niż znamy ją z podręczników – a jego wersja może zszokować. Tym bardziej, że twierdzi iż pomimo ustania działań wojennych w 1945 r. praktycznie trwa ona nadal. Jeśli kiedykolwiek byłeś klientem takich firm jak Agfa, BASF, Bayer – tym bardziej powinieneś obejrzeć.
– Podstawą tego szatańskiego planu było oczywiście przejście od demokracji do dyktatury. I tak też się stało: 27 lutego 1933 roku podpalono parlament w Belinie – Reichstag. „Sprawcami” byli rzekomo polityczni przeciwnicy: związki zawodowe, socjaldemokraci; zdelegalizowano ich od razu następnego dnia. Zniesiono prawa obywatelskie, te fakty są dobrze znane. Czego nie znamy, to tego dokumentu pochodzącego z Trybunału Norymberskiego przeciwko koncernowi IG Farben.

Kiedy podpalono Reichstag? 27 lutego 1933 roku. Oto pismo z 27 lutego 1933, z IG Farben do banku NSDAP: „Jutro rano dokonujemy przelewu na Państwa konto w wysokości 400.000 marek”.

– To podpalenie Reichstagu było realizacją zlecenia [wystawionego IG Farben] w celu likwidacji demokracji i ustanowienia dyktatury, która umożliwia wojnę. Przez 60 lat wmawiano ludziom, również w Austrii: Norymberga, Trybunał Wojenny – winni zostali powieszeni, Goehring odebrał sobie życie, pozostałym wymierzono sprawiedliwą karę. Mało jednak kto wie, również młodzi ludzie, że odbyło się w sumie 13 procesów i że procesem nr 6 był trwający 1 rok proces przeciwko BASF, Bayer, Hoechst z powodu ich finansowego udziału w przechwyceniu władzy przez gangsterską grupę nazistów.



– Szukaliśmy przez 10 lat ale nie mogliśmy znaleźć tych zasadniczych dokumentów. Aż wreszcie znaleźliśmy je i 40.000 stron tych dokumentów opublikowaliśmy w internecie. Dla zainteresowanych: http://www.profit-over-life.org
– W trzy tygodnie po wykonaniu zlecenia podpalenia Reichstagu – 24 marca 1933 roku Adolf Hitler podpisuje, zgodne z interesem IG Farben, ustawę o pełnomocnictwach. W październiku 1933 roku, mniej niż pół roku później, następuje publiczne spotkanie junty IG Farben z nazistami w Monachium. Świętowano udany zamach stanu. Junta IG Farben-naziści spotyka się . Tego pana po lewej stronie [fotoslajdu] Państwo znają – to jest dyrektor IG Farben Hermann Schmitz [ściskający rękę Adolfa Hitlera].
– W Berlinie utworzono biuro polityczne, silnie powiązane z IG Farben. Chciano być blisko rządu. Przewodniczący zarządu IG Farben został szefem biura planowania i stworzył tzw. plan Goehringa na lata 1936-1940. O tych latach wiemy, że służyły planowaniu, czyli przygotowywaniu wojny.
– Następnie IG Farben konsekwentnie przejmowało kluczowe zakłady przemysłowe w Europie. Już w roku 1938, po tak zwanym Anschluss’ie Austrii do nazistowskiej III Rzeszy, inwestycja IG Farben w przechwycenie władzy przez nazistów zaczyna się opłacać. IG Farben przejmuje zakłady Skoda w Wetzler, wbrew wszelkim oporom, w zasadzie bezpłatnie.
– 1 września 1939 r. rozpoczyna się zdobywanie przez ten koncern chemiczno-farmaceutyczno-naftowy europejskich rynków zbytu. Argumenty i metody zdobywania tych rynków od Lizbony aż do Sofii były przekonujące [na fotoslajdzie czołgi i samoloty bombowe w akcji].
– Jeżeli Państwo uważacie, że to są fakty dla was nieznane, to zabieram Państwa w zupełnie inny świat.
Co tej bezczelnej grupie ekonomicznych interesów i pozbawionym skrupułów politykom dało pewność, że mogą bombardować cały świat? Patent! Oni odkryli, w jaki sposób z powietrza można zrobić azot. Albo inaczej – jak z azotu w powietrzu można zsyntetyzować amoniak. A amoniak stanowi podstawę materiału wybuchowego. Oni robili bomby z powietrza i mieli na to patent!
– I tak się stało, że IG Farben dostarczyła 100 proc. materiału wybuchowego na potrzeby wojny napastniczej, która miała przejść do historii jako II wojna światowa.

Patent, który umożliwił II wojnę światową, należał do IG Farben.

 http://zakazanaprawda.pl/dr-rath-od-iii-rzeszy-do-unii-europejskiej/?fbclid=IwAR2sqphFbnXYe5ZsoEw2tdTew1byBC1J50fV7IpAKeEJHZ1bmSRVHrHQo9c

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz