Listopad 18, 2022 przez Steve Beckow
Rząd flamandzki przygotowuje się do anulowania członkostwa w Światowym Forum Ekonomicznym: "Jesteśmy suwerennym narodem"
Sean Adl-Tabatabai, 8 listopada 2022 r.
(https://newspunch.com/dutch-government-preparing-to-cancel-world-economic-forum-membership-we-are-a-sovereign-nation/)
Rząd flamandzki rozważa propozycje anulowania swojego członkostwa w Światowym Forum Ekonomicznym z powodu antydemokratycznych poglądów globalistycznej organizacji.
Flamandzka partia konserwatywna, Vlaams Belang, naciska na rząd, aby ten odwołał swoje członkostwo w Światowym Forum Ekonomicznym (WEF). W tym roku rząd flamandzki zapłaci niebotyczną kwotę 200 000 EUR w postaci składek członkowskich na rzecz WEF oraz około 27 000 EUR jako opłatę za udział w ich corocznym spotkaniu w Davos.
Rairfoundation.com donosi: W komunikacie prasowym Vlaams Belang, flamandzki członek parlamentu Sam van Rooy stwierdził, że rząd flamandzki legitymizuje i dotuje światową organizację lobbystyczną, która otwarcie realizuje dobrze zdefiniowany program ideologiczny, a mianowicie globalizm."
Ta agenda wydaje się ostatnio krystalizować w tak zwany "Wielki Reset", który ma na celu stworzenie "bezpieczniejszego, równiejszego i bardziej stabilnego świata" poprzez "zbiorowe i szybkie działanie w celu odnowienia wszystkich aspektów naszych społeczeństw i gospodarek, od edukacji po umowy społeczne i warunki pracy." Dążą do stworzenia rządu światowego opartego na histerii klimatycznej i kontroli społecznej.
Wpływ WEF na politykę rządu flamandzkiego
Ponieważ obywatele w demokratycznym państwie konstytucyjnym mają prawo do przejrzystości w zakresie prowadzonej polityki, poseł van Rooy zadał flamandzkiemu premierowi Janowi Jambonowi pytania dotyczące powiązań i współpracy flamandzkiego rządu z WEF.
W swojej odpowiedzi Jambon stwierdził, że rząd flamandzki "nie ma strukturalnych kontaktów z WEF poza udziałem w spotkaniu WEF w Davos", ale istnieją "bardziej regularne kontakty na poziomie rządu flamandzkiego". Według premiera kontakty te mają na celu także śledzenie różnych działań i projektów, które odbywają się co roku, także poza spotkaniem w Davos.
Do 2020 roku rząd flamandzki płacił roczną składkę członkowską na rzecz WEF w wysokości 55 tys. euro. Od 2022 roku Flandria została jednak "awansowana" na "partnera stowarzyszonego" WEF, co wymaga uiszczania składki członkowskiej w wysokości nie mniejszej niż 175 763,87 euro rocznie. Składka ta została już zapłacona za rok 2022; taki sam rachunek spodziewany jest za rok 2023.
O tym "partnerstwie stowarzyszonym" Jambon stwierdza, co następuje: "Partnerstwo stowarzyszone oferuje tę korzyść, że Flandria może uczestniczyć w większej liczbie działań w ciągu roku, a ponadto pracuje się nad projektami w ramach platformy tematycznej 'Kształtowanie przyszłości handlu i inwestycji'. Te działania i projekty zapewniają dodatkową widoczność oraz możliwość uczenia się i wnoszenia wkładu w zakresie polityki." Tak więc uwikłanie między rządem flamandzkim a WEF jest zatem coraz większe, mówi Van Rooy
Jambon nazywa też członkostwo w WEF "instrumentem politycznym rządu flamandzkiego służącym realizacji celów umowy koalicyjnej". Premier zapowiada, że chce dalej zacieśniać współpracę z WEF w nadchodzącym okresie.
Cele globalistyczne
Według Jambona "misją Światowego Forum Ekonomicznego jest poprawa stanu świata", ale ta misja okazała się politycznie poprawna i buńczuczna: WEF ma ideologiczny program inkluzji, różnorodności, otwartych granic oraz klimatu i zmian klimatycznych. Histeria CO2, wyjaśnia Vlaams Belang. Jambon twierdzi, że "WEF nie prosi nas o realizację konkretnej agendy", ale dodaje, że jego "udział w spotkaniu w Davos może zaowocować inicjatywami politycznymi." Wydaje się więc bardzo prawdopodobne, że flamandzki rząd podąża za globalistycznym celem WEF tak bardzo, jak to tylko możliwe, w zamian za dostęp do sieci WEF składającej się z międzynarodowych korporacji, banków, dziennikarzy i organizacji pozarządowych.
Poseł Vlaams Belang Van Rooy uważa, że odpowiedzi Jambona są odkrywcze w swojej niejasności i rodzą dodatkowe pytania. W związku z tym zwraca się do flamandzkiego rządu o anulowanie członkostwa w WEF: "Wymiana pomysłów i przyciąganie inwestycji są oczywiście same w sobie szczytnymi ambicjami, ale nie powinno się to dziać w kontekście i pod auspicjami WEF, grupy lobbystycznej, która realizuje globalistyczną agendę i dlatego w żaden sposób nie może być traktowana jako neutralne forum w tym zakresie" - wyjaśnia van Rooy.
Absolutnie nic nie jest tym, czym wydaje się być, ponieważ prawdziwa natura rzeczy pozostaje głęboko ukryta pod pozorami rzeczywistości.
piątek, 18 listopada 2022
Rząd flamandzki rozważa anulowanie członkostwa w WEF
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz